Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bisiklet bile sürmeden motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ns200 2023

Motosikleti
    Honda CBF600SN
    Birde bisiklet almanı, çok iyi binene kadar çalışmanı öneririm.

Motosikleti
    ns200 2023
    8 yıl önce motorumu satıp araba almıştım şimdi tekrar aranıza döndüm nostajik olsun diye bu başlığa yazıyorum 8 yılın ardından cuma günü itibari ile sıfır bajaj pulsar 200ns modelini almış bulunmaktayım ancak dakka bir gol bir yolda giderken vitese bişey oldu aşağı düşmedi, yukarı çıkıyor aşağı düşmüyor vites 6 dan aşağı doğru düşüyor ancak vites geçmiyomuş gibi hiç bir his yok o şekilde düşüyor 2. vitesin altına ise (3 te olabilir-boş ve 1 e geçmediği için 2 mi 3 mü anlayamadım )hiç düşmüyor bu şekilde iş yerine geldim aldığım bayi direk iş yerimin dibinde bugün pazar diye götüremedim sizce ne olabilir bana herhangi bir masraf çıkar mı daha yeni aldım sonucta yanlıs biseyde yapmadım

Motosikleti
    ns200 2023
    Alıntı ocensers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 yıl önce motorumu satıp araba almıştım şimdi tekrar aranıza döndüm nostajik olsun diye bu başlığa yazıyorum 8 yılın ardından cuma günü itibari ile sıfır bajaj pulsar 200ns modelini almış bulunmaktayım ancak dakka bir gol bir yolda giderken vitese bişey oldu aşağı düşmedi, yukarı çıkıyor aşağı düşmüyor vites 6 dan aşağı doğru düşüyor ancak vites geçmiyomuş gibi hiç bir his yok o şekilde düşüyor 2. vitesin altına ise (3 te olabilir-boş ve 1 e geçmediği için 2 mi 3 mü anlayamadım )hiç düşmüyor bu şekilde iş yerine geldim aldığım bayi direk iş yerimin dibinde bugün pazar diye götüremedim sizce ne olabilir bana herhangi bir masraf çıkar mı daha yeni aldım sonucta yanlıs biseyde yapmadım
    vites kolunun bağlantı notası gevşekmiş hallettiler önemli bir şey çıkmadı bu motosiklet forumları eskiden çok canlıydı yahu şimdi niye bu kadar sessiz

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
    8 yıl çok uzun bir ara olmuş, yaza doğru bir tekrarlama eğitimi almanız naçizane tavsiyemdir.
    ocensers bunu beğendi.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle....
    ocensers bunu beğendi.

Motosikleti
    ns200 2023
    Alıntı The-Rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
    8 yıl çok uzun bir ara olmuş, yaza doğru bir tekrarlama eğitimi almanız naçizane tavsiyemdir.
    şu an 500km oldu eski yeteneklerime büyük oranda kavuştum diyebilirim zaten çok dikkatli bir sürücüyüm çok şükür totalde motor üstünde 17 bin km civarında tecrübem var.Öğrenirken bir kaç defa düşme hariç hiç kazam olmadı yeni motorumda da olmaz umarım rodajına da tam kitapçıktaki gibi uyuyorum 80 km hızı görmedim motorda , ama şunu farkettim aşırı özlemişim motor sürmeyi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)