Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yeni Motorum cbr 1000rr :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Uzun bir aradan sonra cuma günü yeni motorum 2008 cbr 1000rr ıma kavuştum İnşallah herkes gönlündeki motora sahip olur. Daha önceleri arkadaşlarımın r6 ve 900rr larını kullanıyordum. r6 600 lük olduğu için aşırı korkutmuyordu. 900 rr da eski teklonoji olduğundan 125 beygir ve ağırlığı fazla olduğu için bir derece dizginlenebiliyordu fakat. 1000 rr gerçekten müthiş bir güce sahip, şuana kadar sadece bir kaç ivmelenme denemesi yapabildim ama gazı 1\4 anca açabildim. Tarif etmesi çok zor bir güce sahip. Hacim büyültmek isteyenler varsa şiddetle tavsiyem ilk etapta en fazla 600f yada r6s gibi 100 hp civarı motosikletlere yönelsinler çünkü gerçekten litrelik makinelerde gücün büyük bir bölümünü kullanamıyorsunuz. Şimdi sen neden litrelik aldın derseniz; 600 cc r6 yı uzun süre kullandığımdan kendimi tecrübeli sanıyordum Ama yinede bilek ve irade insanın kendisinde, gaza gelme olgunluğunu aşmışsanız ve 600 lük tecrübeniz varsa litrelik almak çok saçma değil.
    Jet modem ile bir türlü foto yükleyemedim, daha sonra fotoların boyutu küçültüp atıcam buraya. Şuanlık sadece avatarımda var
    CEM., Ahmet Abi, kemboo ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lord2132 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600FA
    Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın
    Tekeriniz düz bassın
    Selametle =)
    s.e.c bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim saolun

sedarsad, Ahmet Abi, cesur509 ve 15 diğerleri bunu beğendiler..

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Tekeriniz düz bassın.
    s.e.c bunu beğendi.

KrioterS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000V Varadero 2011
    Hayırlı olsun.
    s.e.c bunu beğendi.

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    2008 bu kasa 1000 rr larin bazi kotu huylari var biliyonmu ?

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    HAYIRLI UGURLU OLSUN GÜLE GÜLE KULLAN
    s.e.c bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    İyi günlerde kazasız belasız kullanın.
    s.e.c bunu beğendi.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Güle güle kullanın bu kasa hep hoşuma gitti kırmızı rengine bayılıyorum
    s.e.c bunu beğendi.

Motosikleti
    İyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar
    HELLAS. Arkadaşım litrelik motor aldığıma göre o kötü yada iyi huylarını bilmeme lüksüm olmadığını biliyon mu ? 100 lük cup bile alırken araştırmadan alcak adam değilim.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun bir aradan sonra cuma günü yeni motorum 2008 cbr 1000rr ıma kavuştum İnşallah herkes gönlündeki motora sahip olur. Daha önceleri arkadaşlarımın r6 ve 900rr larını kullanıyordum. r6 600 lük olduğu için aşırı korkutmuyordu. 900 rr da eski teklonoji olduğundan 125 beygir ve ağırlığı fazla olduğu için bir derece dizginlenebiliyordu fakat. 1000 rr gerçekten müthiş bir güce sahip, şuana kadar sadece bir kaç ivmelenme denemesi yapabildim ama gazı 1\4 anca açabildim. Tarif etmesi çok zor bir güce sahip. Hacim büyültmek isteyenler varsa şiddetle tavsiyem ilk etapta en fazla 600f yada r6s gibi 100 hp civarı motosikletlere yönelsinler çünkü gerçekten litrelik makinelerde gücün büyük bir bölümünü kullanamıyorsunuz. Şimdi sen neden litrelik aldın derseniz; 600 cc r6 yı uzun süre kullandığımdan kendimi tecrübeli sanıyordum Ama yinede bilek ve irade insanın kendisinde, gaza gelme olgunluğunu aşmışsanız ve 600 lük tecrübeniz varsa litrelik almak çok saçma değil.
    Jet modem ile bir türlü foto yükleyemedim, daha sonra fotoların boyutu küçültüp atıcam buraya. Şuanlık sadece avatarımda var
    ahahhhahaha hocam sen o r6 yı kullanabiliyormuydunki ?

Daha bindiğin aletin kaç beygir olduğunu bilmiyormuşsun.

1000 seni neden bu kadar korkuttu?

Yoksa sadece yeni motorunu pohpohlamakmı olay.

Ben bi çok binlikle gazladım hiçte öyle bir hissiyat görmedim, yoksa seninkisi okunmuşmu gazı 1/4 açabilmişin falan.

600lük motoru küçümsemeden önce onun hakkını verebilseydin gazını full açabilirdin korkmadan ...

Bu arada hayırlı olsun

Umarım kötü haber gelmez,birkez daha ''yarış motosikleti öldürdü'' manşetini görmeyiz.Yürümeden koşmaya çalışanlar arasına hoş geldin.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    hayırlı olsun olmasınada geri kalan hiç bi bilgiye katılmıyorum tamemiyle kişinin kendi tecrübesizliği ile alakalı kendini ne kadar tecrübeli sansada

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    bırakın bu işleri 1000 likmiş ben 1000 likte kullandım 600 lükte kullandım 1000 likte fark tork nedeniyle mutlaka var ama öyle allah uçuyorum aman aman diye bir fark yok....ayrıca 600 lük makinalar virajlarda çok daha kıvrak...litrelik makina ile virajlarda high side olma olasılığı çok daha fazla... 600 lük bu yönlerden orta seviyede bir kullanıcı için çok daha hata affeder.
    sen 600 lüğü kullandım sanıyorsun ama aslında yarısını anca kullanmışsındır küçük gördüğün 600 lük motorlarla neler neler yapanlar var bir bilsen...

ayrıca küçümsediğin r6s yada 600f4i öyle hafife alınacak motorlar değil. ikiside safkan racing makinalar.
    tr şartlarında 600 lük makina bile fazla ne yollarda hayır var ne sürücülerde sen litrelikten söz ediyorsun..

motora gelirsek hayırlı olsun ama 08 1000rr larda yağ yakma sorunu debriyaj tas sesi sorunu kronik olarak var bunlar giderilmiş mi? özellikle yağ yakan bloklar komple yenisi ile değişiyordu bunlar ne durumda? bu durumlardan haberin yoksa başın ağrıyabilir o yüzden uyarayım dedim.

aradaki fark bu kadar

600 lük makinanın sonuna kadar hakkını verip artık bana yetmiyor diyen adamın işi litrelik makina o adam sayısıda oldukça az ;)

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahhhahaha hocam sen o r6 yı kullanabiliyormuydunki ?

Daha bindiğin aletin kaç beygir olduğunu bilmiyormuşsun.

1000 seni neden bu kadar korkuttu?

Yoksa sadece yeni motorunu pohpohlamakmı olay.

Ben bi çok binlikle gazladım hiçte öyle bir hissiyat görmedim, yoksa seninkisi okunmuşmu gazı 1/4 açabilmişin falan.

600lük motoru küçümsemeden önce onun hakkını verebilseydin gazını full açabilirdin korkmadan ...

Bu arada hayırlı olsun

Umarım kötü haber gelmez,birkez daha ''yarış motosikleti öldürdü'' manşetini görmeyiz.Yürümeden koşmaya çalışanlar arasına hoş geldin.

boş polemik yapmaktan ne kadar hoşlanıyorsunuz.
    s.e.c, dream4life, restherock ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Felon ben r6 nın beygir gücünden bahsetmişmiyim bir oku bakalım ? Yada bindigim aletin kaç beygir olduğunu bilmedigimi nasıl anladın ? Sadece 900 rr ın beygir gücünden bahsettim. Öyle bir yazmışsın ki sanki 20 yaşında cahil adama akıl verir gibi konuşmuşsun. Bir daha yazarken karşındaki adamın 30 yaşında oldugunu bilerek yaz problem yaşanmasın.
    1000 lik motor beni korkuttu tabikide, ne deseydim yalan yanlış gazladım acayip gidiodu v.s gibi ergen yorumları mı yapsaydım.
    Hem ben litrelik motorların korkutucu oldugunu anlatmak istedim. Kalkıpta en iyi motor benim ki demedim pohpohlama ne alaka ?
    Senin tecrüben benden fazladır korkmadan gaz açıyorsundur. Ben kendi hislerimi anlatmaya çalıştım anlayana
    Smyrna35, dream4life, restherock ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Kaç yıl ve kaç km sürüş tecrüben var ve bu zamana kadar hangi motorlarla kaç km yaptın sorabilir miyim?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hayırlı olsun oncelıkle.

orjınal blok uzerındekı rengını yanlıs hatırlamıyorsam. motor ellenmemıs. daha onceden yakmadıysa da yakın tarıhte sorun cıkarabılır.
    s.e.c bunu beğendi.

Motosikleti
    17 yıldır motor tepesindeyim. 600 lük ile km olarak bilemesemde uzun zamandır haşır neşirim. Anlatmak istedigim ilk 1000 cc tecrübem oldugu için gücü ürkütücü geldi. Topspeed videosu koyan arkadaş; son hizlari acisindan fazla fark olmadigini sokaktaki cocukta biliyor. Benim anlatmak istedigim ivmelenirken ki kudurması. Nese ya ne amaçla konu açıyorum nerelere çekiliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Wolrath saolasın. Evet motoru hiç ellenmemiŞ ve yag yakmiyor ama ileride ne olur bilemem. Eski sahibi tanıdıgım biri, özellikle yag yakmadıgını biliyorum
    gokocan92 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Way arkadaş be hayırlı olsun demek bu kadarmı zor
    s.e.c, Panter38, restherock ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    top speed değil o videoda ara hızlanmalarda var sokaktaki çocuklar gelip yorum atıyor gibi sanki ;) ayrıca mesajı doğru düzgün okusanız tork nedeniyle mutlaka fark var diye belirttim....

ama aşırı bir fark olmadığını söyledim neyse boşver......

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)