Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Yeni Motorum cbr 1000rr :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Hayırlı olsun kardeşim tekerin düz bassın. Çok güzel bir motor'da ben yorumlara takıldım adam olmış sevincini paylaşmış ne garip insanlar var ego'larını buralara taşırıyorlar kim kime neyi ispat etmeye çalışıyor anlamış değilim cidden yakışıksız ve ayıp bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Eyvallah arkadaşlar çok sağolun ama 1.5 senelik beraberliğimizden sonra 4 ay önce fz8 ile değiştirdim motoru
    İnsan evli olunca racing zor oluyor
    Bu arada takas yapmadan önce baya alışmıştım. Yani korkmadan tam ivmelenmesini rahatça yaşayabiliyordum. Sonuçta nasıl bir tat olduğunu anlamış oldum ve artçımla binemediğim için takas yaptım

Hayırlı olsun

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Doğum günü hediyesi olarak oyuncak hali geldi o bile sevindirdi aslına sahip olsam uçardım herhalde... Hayırlı olsun
    kurubuz ve mgokhan57 bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Hayırlı olsun. Dikkatli kullan. Kaç para olursa olsun kaskoyu sakın ihmal etme.

Keremma1543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 > Kawasaki Z750R
    hayırlı olsun motorun çok güzelmiş Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, tekerin düz bassın
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Eyvallah arkadaşlar ama açıklama yaptım, artık fz8 im var 1000rr gitti dedim
    Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğum günü hediyesi olarak oyuncak hali geldi o bile sevindirdi aslına sahip olsam uçardım herhalde... Hayırlı olsun
    Hocam şuan yaşın kaç bilmiyorum ama herşey zamanında güzel oluyor. Mesela bir 5 sene önce böyle bir motosiklete sahip olsaydım mutluluktan uyuyamazdım fakat o zamanlar maddi gücüm yetmiyordu alamadım. Şuan gücüm yetti aldım ama yaş biraz geçtiği için eski zamanlarda tahmin ettiğim kadar mutlu olamadım. Sahip olduktan sonra normal geldi. Tabiki ilk aldığımda çok sevindim ama ayaklarım yerden kesilecek kadar değil. Şimdi sende belki hayalini kuruyorsun, inanılmaz bir duygu diyorsun ama alabilecek güce geldiğinde yaşın 30 lara gelmiş olursa şuan tahmin ettigin kadar mutlu olamayabilirsin.
    Benim hayatım hep böyle geçti. Mesela çocukken, peugeot103 lere binerken 125 lik viteslilerin hayalini kurardım, geceleri uyumadan önce en az yarım saat düşünürdüm Daha sonra bu motorlarada sahip oldum ama artık 17 yaşına gelmistim ve çocuklugumda ki heyecanı hissedemedim.
    Gerçi motor işi tehlikedir. Iyikide hemen güçlü makinalara sahip olmamışım diyorum fakat biz sahip olana kadarda o ilk heyecan azaliyor

Motosikleti
    kuba cg-100
    Hayırlı olsun olsun motor cok güzel duruyor

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    hayırlı olsun hocam . bende cbr 600 bakıodumda şimdi fiyatlara baktım nerdeyse 600rr ile 1000rr fiyatı aynı neden anlamadım

DDiaveL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Diavel Dark
    Maşallah hayırlı olsun plakada motorun kendisi gibi ateş ediyo

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ben olsam bu motoru toplamam, şöyle projelerde şasi ve mekanik aksamını donör olarak kullanırım.

http://www.classifiedmoto.com/bikes/

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    İlk sayfada atıp tutan kişi kaza yaptı motoru bıraktı diye biliyorum. Demekki neymiş. Bilmedigin adamla alakalı atıp tutmayacakmışsın

kazasız belasız bir omur gecirmen dileğiyle

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah arkadaşlar ama açıklama yaptım, artık fz8 im var 1000rr gitti dedim

Hocam şuan yaşın kaç bilmiyorum ama herşey zamanında güzel oluyor. Mesela bir 5 sene önce böyle bir motosiklete sahip olsaydım mutluluktan uyuyamazdım fakat o zamanlar maddi gücüm yetmiyordu alamadım. Şuan gücüm yetti aldım ama yaş biraz geçtiği için eski zamanlarda tahmin ettiğim kadar mutlu olamadım. Sahip olduktan sonra normal geldi. Tabiki ilk aldığımda çok sevindim ama ayaklarım yerden kesilecek kadar değil. Şimdi sende belki hayalini kuruyorsun, inanılmaz bir duygu diyorsun ama alabilecek güce geldiğinde yaşın 30 lara gelmiş olursa şuan tahmin ettigin kadar mutlu olamayabilirsin.
    Benim hayatım hep böyle geçti. Mesela çocukken, peugeot103 lere binerken 125 lik viteslilerin hayalini kurardım, geceleri uyumadan önce en az yarım saat düşünürdüm Daha sonra bu motorlarada sahip oldum ama artık 17 yaşına gelmistim ve çocuklugumda ki heyecanı hissedemedim.
    Gerçi motor işi tehlikedir. Iyikide hemen güçlü makinalara sahip olmamışım diyorum fakat biz sahip olana kadarda o ilk heyecan azaliyor
    Yoo hayal etmiyorum, sadece sevinirim o kadar. Elimde olan şeylerle Allah'a şükür mutluyum. Ve haklısınız zamanında dondurma görünce sevinip havaya uçan nesil idik. Tatminsizlik seviyemiz yaş ilerledikçe artıyor ne yazık ki.

Motosikleti
    Hero Hunk
    Yoo hayal etmiyorum, sadece sevinirim o kadar. Elimde olan şeylerle Allah'a şükür mutluyum. Ve haklısınız zamanında dondurma görünce sevinip havaya uçan nesil idik. Tatminsizlik seviyemiz yaş ilerledikçe artıyor ne yazık ki.
    Cidden 2 sene önce yazılmış mesaja cevap mı yazdınız? Neden ki

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı erdems adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cidden 2 sene önce yazılmış mesaja cevap mı yazdınız? Neden ki
    2 senedir girmiyormuşsam foruma demekki , kaldığım yerden devam edeyim demişim

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    .

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Güncel konulara bakmaktan 2 sene önceki konuyu suan farkettım.Ve yorumları tek tek okudum.Nasıl insanlar varmış heyecanı kıran,hayırlı olsun diye 2 kelimeyi bir araya getıremeyen.Çok üzücü gercekten.
    ceydamer bunu beğendi.

bizde öldü sandık erdal bakkal helva bile yapmıştı

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    boşlukta forum karıştırırken karşıma çıktı ve ne gereksiz muhabbetler dönmüş okudum sinirlendim. Abi en son gireli 5,buçuk ay olmuş umarım H2'ye geçmişsindir, tas sesi varsada sana yağ yakıyosada sana. Kazasız belasız binersin umarım.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)