Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sonunda bende 4 silindire geçtim :) daha iyileri sizlerin olsun inşallah

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı orhanay06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. fotograflar nerede cekildi?
    Merhabalar. Resimler Kemerburgaz göktürk te cekildi. Iyi dilekleriniz için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun fazer derken hornet'de güzel seçim
    Valla cem kardeşim. Fazer fazer diye dilimde tüy bitti. Ama degerinde bir fazer bulamayinca. Tanidiktan degerinde hornet nasip oldu diyelim ama iyiki hornet almışım diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin öncelikle eşşek arın hayırlı olsun Kazasız, belasız, virajların tadını çıkarman dilegiyle...

Bu arada hornet 600'ün orjinal lastik ebatı 180 diye hatırlıyorum fakat yukarda 190 arıyorum demişssin. Bunu yapmanı tavsiye etmem. Orjinal ebatın üstüne çıkmak ilk başta motorun viraj kabiliyetini olumsuz etkileyecektir buna ek olarak yakıt tüketimide artacaktır. Yakıtı geçte viraj kabiliyetinin olumsuz etkilenmesi, böylesine bir viraj makinasına yapılacak en büyük kötülüklerden olur

180 ebat oldugunu biliyorum. Aslinda benimde tereddutlerim var. 190 takmak istiyorum ama bakalım. Bu arada Lastiklerim kötü olduğu icin henuz virajda motoru cokta taniyamadim. Bakalim lastikleri bir yenileyelimde . Viraji iyumi Kötümu anlariz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hornet güzel motordur, Grenajın olmaması dizlerini biraz rahatsız edebilir. Ama 4 silindir fenadır. Hayırlı uğurlu olsun.
    Bir önceki motorumda naked oldugu icin. Rüzgara alıştım diyebilirim hem ne demişler gülü seven dikenine katlanirmis

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    street triple rs
    On camin markası yazmıyor. Dikkatlice baktim ama bisiy bulamadım

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Amin bee Amin amin
    engin_deniz bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On camin markası yazmıyor. Dikkatlice baktim ama bisiy bulamadım
    Ben buldum

Givi A310 modeli. Bu Abs li olanlar için, Abs siz olanlar için de givi A309 varmış, bağlantı yerleri falan farklıymış, o yüzden cam aynı ama iki farklı modeli varmış. Bence güzel cam, rüzgardan koruması ne kadar peki, göğüse gelen rüzgarı kesiyor mu?

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hayırlı olsun fakat orjinali 180 olan lastiği 190 takmayın.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin bee Amin amin
    Çok dertli amin dedin

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben buldum

Givi A310 modeli. Bu Abs li olanlar için, Abs siz olanlar için de givi A309 varmış, bağlantı yerleri falan farklıymış, o yüzden cam aynı ama iki farklı modeli varmış. Bence güzel cam, rüzgardan koruması ne kadar peki, göğüse gelen rüzgarı kesiyor mu?
    Fiyati ne kadar merak ettim bak simdi. Bu arada hugger icin fiyat arastirmasi yaptinmi ? Tabi birde koruma demiri hepco bercer
    Bide bu abs olayı standart diye biliyorum ben hornet te. Yanlismi biliyorum yoksa ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun fakat orjinali 180 olan lastiği 190 takmayın.
    Saolun Teşekkürler. Sanırım 180 takicam. Macera aramaya gerek yok

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    çok yakar şimdi bu şaka bir yana hayırlı olsun. keyifli ve kazasız sürüşler

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yakar şimdi bu şaka bir yana hayırlı olsun. keyifli ve kazasız sürüşler
    Teşekkürler saolun

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fiyati ne kadar merak ettim bak simdi. Bu arada hugger icin fiyat arastirmasi yaptinmi ? Tabi birde koruma demiri hepco bercer
    Bide bu abs olayı standart diye biliyorum ben hornet te. Yanlismi biliyorum yoksa ?
    Bizim memlekete gelenler hep ABS li modellermiş zamanında, aynısının abs siz olanı da varmış zamanında yurtdışında. Abssiz olanlarda önde 2 piston var frenlerde, Abs liler de 3 piston var, birisi arka ile kombine çalışıyor anladığım kadarıyla.
    Camın fiyatını ebay de en uygun 110 dolar olarak buldum, italyadan. Kargosunu yazmamış, arayıp sormak lazım. Hugger için de 550-600 lira diyollaa ama benim almayı düşündüğümde hugger var, motor koruma demirleri de givi, aslında seninkiler biraz daha dışarı doğru duruyor, daha iyi olur gibi yani ama hazır üzerinde givi varken de çıkarıp hepko ya nerden baksan 200 dolar verilmez. O yüzden böyle devam ederim, aslında ufak bir cam da var üzerinde ama seninki gibi değil, sadece gostergenin arka tarafını kaplıyor, birkaç cm. üzerine çıkıyor göstergenin.

Sen şu camın rüzgar korumasından haber ver, motoru inşallah aldıktan sonra, bu sene bikaç şehirlerarası yol yaparım festivaller falan. Göğsüne gelen rüzgarı kesiyor mu, yoksa direk dayak yeme devam ediyor mu, şehiriçi sorun değil de şehirdışında insan ufak ta olsa bir cam arıyor rüzgarla uzun süre dövüştüktek sonra.

Motosikleti
    street triple rs
    Ekstralarin fiyati baya tutuyor yahu... bu arada cam cok iyi ruzgari hemen hemen tam kesiyor. Biraz egimli durunca kesinlikle ruzgar almiyorum. Zaten ortalama henüz 250 km falan yaptim. Bu arada oturus pozisyonu ve sele er 6 dan cok cok iyi
    Merak ettiğin baska birsey varsa sorabilirsin

Zafer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Süper seçim güzel günlerde , kazasız ve bol kefiyli sürüşler dilerim , Hornet motosiklet aşkımı başlatan makinadır darısı başımıza İNŞALLAH

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Motorun hayırlı olsun, diğer hornet sahibi ben oluyorum sanırım başka varmı bilmiyorum görmedim : ), yakıt konusunda 0,25 kuruş şehir içi, 0,19 şehirler arası biraz iyimser olmuş bence , şehir içinde 0,30-35 arasında şehir dışında 0,25-30 arasında yakıyor, motorun cam markası givi , lastik olarak yazın pilot road 3 almıştım çok memnunum yaz kış kullanıcıyım beni hiç üzmedi ıslak hava dahil, ben şehir içinde cam kullanmıyorum 150 KM + süratlarda kafa sallamaya sebep oluyor, şehir dışına giderken gerekiyor ama rüzgar belli bir süre sonra zorlamaya başlıyor, tekrar hayırlı olsun kazasız sürüşler.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

Motosikleti
    street triple rs
    Evet arkadaşlar konuyu hortlatiyorum makinayi satıyorum
    Sahibinden ilan no 234223591
    Forumdan arayan arkadaşlarıma fiyatta elbette ki yardimci olacağım.
    elit motogaraj

darkoffate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda Cbr 250r - 2015 Honda Cb650f
    hayırlı olsun tekerin düz bassın.

Motosikleti
    street triple rs
    Teşekkürler hocam. Yanlız hornete 2 yıldır biniyorum. Artik satılık kendisi.
    elit motogaraj

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)