Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TVS Apache 0 KM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Üçüncü ve ilk vitesli motorumu akşam üzeri kağıthanedeki sürat motor tvs servisi motorumu getirecek. Bugün Mondial 125znmi sattım ve Apachemi alacağım akşama kısmetse vitesli kullanıcam tavsiyeleriniz önemli bilgi varmı kullanımı nasıl yapmam hakkında bu arada sarı rengi gelicek 36 lt kappa çanta ve depo kılıfı taktırdım 2012 kasa yani eski kasa olanından aldım yeni kasa olanı pahalı geldi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    hayırlı olsun
    Kaangngr bunu beğendi.

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Sağolasın dikkat etmem gereken bişey varmı adam 80-90 ıgeçme 8 bin deviri geçme dedi başka nelere dikkat ediyim ?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Hayırlı olsun debriyajı hızlı bırakmayın . İlk olarak boş alanda yarım debriyaj olayına çalışın bence . Dur-kalk yapın
    Kaangngr bunu beğendi.

Motosikleti
    kanuni GT170
    bol bol trafiğe gir ama yavaş yavaş sakin sakin git usta ben ilk aldığımda her ışıkta istop ediyodum alışkanlık olmuştu artık 2 saniyede tekrar çalıştırıp devam ediyodum sonra tabi işler değişti artık elim kendiliğinden gidiyo anlıcan gez yani motorunla ama yavaş yavaş sabırlı sabırlı.
    Kaangngr bunu beğendi.

Motosikleti
    CharlesFenOB
    rodaj olduğu için zaten gaz koluna asılmam motordan tırsıyorum zaten bi kere mondialin 150 mrye binmiştim arkaya bakalım zamanla bunada alışırım akşam saatleri boş oluyo sokakta dur kalk yapıp benzinciye giderim

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    1 viteste iken debriyajı yavaş yavaş bırak yedire yedire sılalomlardan felan uzak dur lastiklere güvenme birde ön frene
    Kaangngr bunu beğendi.

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Binerken zaten tir tir titrerim ama yavaş yavaş muhtemel 10 kere stop ettiririm buda zararlı ya

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üçüncü ve ilk vitesli motorumu akşam üzeri kağıthanedeki sürat motor tvs servisi motorumu getirecek. Bugün Mondial 125znmi sattım ve Apachemi alacağım akşama kısmetse vitesli kullanıcam tavsiyeleriniz önemli bilgi varmı kullanımı nasıl yapmam hakkında bu arada sarı rengi gelicek 36 lt kappa çanta ve depo kılıfı taktırdım 2012 kasa yani eski kasa olanından aldım yeni kasa olanı pahalı geldi...

hayırlı olsun doğru bir tercih. lastikleri değiştirmenizi öneririm pahalı da olsa michelin taktırın farkı hemen hissedersiniz.
    Kaangngr bunu beğendi.
    anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı sokmasan da olur (imza istek üzerine değiştirilmiştir).

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tvs apaci iyi tercih hayırlı uğurlu olsun. Burdan yazmakla pek bişey olmaz. İyi bi motorcu bul kendine biraz gösteriversin.
    Kaangngr bunu beğendi.

red-kit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyundai-mover
    Hayırılı olsun.Arkadaşlarında dediği gibi boş bir arazide bol vol dur kalk yap sonra da rampa yukarı aynı şekilde bol bol dur kalk yap.ilk kalkış çok önemlidir.Birde virajı alırken vites değiştirme.
    Kaangngr bunu beğendi.

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs apaci iyi tercih hayırlı uğurlu olsun. Burdan yazmakla pek bişey olmaz. İyi bi motorcu bul kendine biraz gösteriversin.
    Yavaş yavaş öğrenicez artık zaten bununla trafikte ayaklarım dışarda olduğu için korkutucu oluyuo sukuterde ayakları uzatıpta gidiyodum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun doğru bir tercih. lastikleri değiştirmenizi öneririm pahalı da olsa michelin taktırın farkı hemen hissedersiniz.
    Teşekkür ederim. Bayii IRC ve Pirelli var dedi kuryelerin tercihimiş. Ama ben michelin almaktan yanayım babamda bu konuda michelin al boşver sen diğerlerini diyodu. İlk 500 bakımdan sonra sirkecide değiştiririm garanti dışı kalmaz dimi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Alıntı red-kit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırılı olsun.Arkadaşlarında dediği gibi boş bir arazide bol vol dur kalk yap sonra da rampa yukarı aynı şekilde bol bol dur kalk yap.ilk kalkış çok önemlidir.Birde virajı alırken vites değiştirme.
    Bu bilgi için teşekkürler. Vitesi şuan 1 ve 2 yi kullanıcam büyük ihtimal far aydınlatmasını çok merak ediyorum ya eski motorumdaki park lambası niyetineydi

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Hayırlı olsun birisi daha motoruna kavuştu ben hala yine bisiklete talim Birde senden duyalım dostum biraz hızlı kullanmayı öğrende titriyormu titremiyormu duyalım ona göre alalım bari :D

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Hayırlı olsun arkadaşım Hangi marka olursa olsun bu sınıfta aldığımız tüm motosıkletlerın lastıklerı malesef yaramaz yaz günü olması sebebıyle kaymayacaktır fakat hafif bır yağmurda bile yere tutunması zor olacaktır bende sana tavsıye kışa gırmeden kalıteli bir lastık alman ve acele etmeden uzun bır zaman saat ölçeğinde boş bır yolda motosıkletıne ve viteslerıne alışmak için zaman ver kendıne tedbir herzaman tedbirdir .

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Tavsiyeleriniz ve bilgileriniz için teşekkürler. Birazdan motor gelicek bakalım heycan var

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    kardesim hayirlu olsun Allah kaza bela vermesin
    motoru iyice tani durmasini kalkmasini ezberle
    rodaj icin yapman gerekenler kullanma kitapciginda yaziyor otur komple oku
    hatta tekrar tekrar oku faydali bilgiler var icinde sana ne gerekiyorsa hepsi mevcut kitapcikta
    Kaangngr bunu beğendi.

paketci03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 125ESD
    Apache güzel motorsiklet diyorlar ama kendi lastiklero cok kotu oluyormuş degistir bence ek olarak gayet sakin ve yavaş bin yüksek devirden kaçın ben cbf yi 37 binde motorunu. Yemiştim . Son olarak hayirli olsun

Yeşi| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon sport 150
    Hayırlı olsun tvs benimde aklımda olan modellerdendi güle güle kullan
    Kaangngr bunu beğendi.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun.
    Kaangngr bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    aramıza hoşgeldin =) hayırlı ugurlu olsun.. güle güle kullan.
    istanbuldaysan sabrinin stajyeri olarak başlayabilirsin.. =)
    sbr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)