Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Adem80 İLE R1

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Adem abi R1 aldıgını duyurmustu.Foruma asmıs bende ilk kutlamayı yapmak istedim.

Abi kazasız belasız.. tekerine tas gelmesin

Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    hayırlı ugurlu olur inş,
    adem80 bunu beğendi.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hayabusa bile tokatlar bunla Adem abi
    adem80 bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    teşekürler tatlı birader ve ben aldık. 2002 model, 2003 trafiğe çıkışlı, 55 bin km de. Bugün gezdim biraz. Datlı wolf sayfasında R1 hakkında uzun bi yazı yazmıştım bu sayfaya yapıştırıversene bi zahmet o yazıyı. İşteyim cepten yazıyorum.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    selam arkadaşlar. R1 deneyimlerimi yazacam. Öncelikle yolda altındaki motora göre muamele yapan motorcu arkadaşlar, siz insanmısınız? Yolda gördüğüm motorların % 95 i bana korna yapıp selam verdi. Bu oran benim wolfta tam tersi % 5. En çok buna şaşırdım. Ve çoğuna selam bile vermedim. Bana göre motoruna göre muamele
    gelelim sürüş deneyimime. Sürmeyen bilemez 165-170 hp nin gücünü. Gazı kesinlikle 4/1 den fazla açamıyosun. O halde bile 3 te asfaltta pati atıyor. Konfor yok.kollarım, omuzlarım, ellerim ağrıdı. 20 km kadar sürdüm zaten. Öne çok yatık sürdüğünden kafayı daima kaldırmak lazım geliyor yolu görebilmek için. Boynumda ağrıdı. Takımlar depoyla aranda eziliyor. Ne yaparsan yap bundan kurtuluş yok.konfor yok. Adneralin çok. Yer uçağı gibi bişey. Gaza ufaktan dokunmakla 2-3 sn yede 100 ü görüyosun. Beğendinmi derseniz, benim wolfe binince uzun bi ooohh çektim. Bu arada pek basmadım. En fazla 130, 140 falan. İlk sürüş için fazla bile. Pek binmem heralde buna. Ben basarım duramam. 250 cc bana ideal. Motor 2002 model, 55 binde. Bunu 1 yıla kalmaz satarız. Sürerken pek zorlandığım söylenemez. Ama kesinlikle çok güçlü. Tecrübesiz adam binemez. Binerse düşer. Soracağınız bişeyler olursa sorabilirsiniz.

buydu sanırım adem abi
    adem80 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    "TOKATÇI" hayırlı uğurlu olsun.Rabbim kaza bela vermesin.
    adem80 bunu beğendi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağol izzet oydu.
    Serkan ustam teşekürler
    time_shift motorda cc önemli değil, tecrübe önemlidir. Adrenalini bol bi motor. Datlı benim msji kopyalamış. Okuyun.
    Haojin arkadaşım teşekürler.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    adem hayırlı olsun, apaçi fatihi artık yirsin
    adem80 bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Kazasız belasız inşallah
    adem80 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Hayırlı olsun, kazasız belasız insallah

Senin olayın bi motosikleti limitlerinde kullanmaktan keyif duymak abi, sarmaz seni R1, limitlerini zorlayabileceğin yol yok
    adem80 bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Adem abi son merdiven basamagınada geldi artık,2 Tekerde daha üstü yok bence.Gene bilincli davranmıs ama ben tatlısam. adem abi gazlar bunla 300 ü görmek için..dahada basmaz

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem hayırlı olsun, apaçi fatihi artık yirsin
    sağol koray kankim. Zaten bu motoru sırf apaçi f54 fatihi tokatlamak için aldım. Beni elaleme rezil etmişti (düzde) şimdi yandın fatih benzin olmuş 5 tl bunu almak akıl karı değil ama birader çok istedi. Ta zonguldaktan denızliye pikapla getirdi, denizliden bodruma binerek getirdi radar cezasıyla beraber yazmayam şimdi kaç yaptığını ayıp olmasın. bunu yaz sonuna satıp, parayı 2 ye bölüp 1 er tane 250 cc alabiliriz. Birader kros düşünüyor, ben wolf 250, cbr 250, inzuma 250 arasında kararsızım. Tabi allah kaza bela vermezse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız inşallah
    teşekürler arkadaşım

Motosikleti
    Kac yaptı söylesene ya

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hayırlı olsun, güle güle binin, kazasız belasız inşallah
    adem80 bunu beğendi.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız insallah

Senin olayın bi motosikleti limitlerinde kullanmaktan keyif duymak abi, sarmaz seni R1, limitlerini zorlayabileceğin yol yok
    amin cümlemize. Bugün gazladım biraz. Yukarda datlı yazımı alıntı yaptı. Gazlarım biraz ama düştünmü kurtuluşun yok gibi.ne kadar binerim buna bilmiyorum ama 1 yılı bulmaz. 250 cc bişeyle ben yolların tozunu attırırım. Bu çok güclü ve hızlı. Çok durmaz yani.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    hayırlı olsun..
    aman gaza gelme...sen buradaki arkadaşlara lazımsın...
    adem80 bunu beğendi.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    datlı 20 km kadar sürdüm burda basacak yol pek yok. 140 ı geçmedim pek. 125 likten litreliğe geçince 140 kesiyor. Birader 300 diyo ama ben görmedim
    sepetçioglu teşekürler.
    Samet arkadaşım sağol.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    hayırlı uğurlu olsun diyeceğim ama sen zaten fazla hızı ve konforsuzluğu beğenmeyip satacakmışsın kardeşim, o zaman seneye alacağın 250cclik motorun şimdiden hayırlı olsun diyeyim
    adem80 bunu beğendi.
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Motosikleti
    görür abi..böcek kasamı bu ?... cok benzemiyor ama..

abi alısmıssın artık 125 cc 130 kilo motora 1000 cc 250 kiloyu görünce insan tedirgin oluyor.. 140 cok geliyor.. gerek yok hızlı gidicen cok yicen..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun diyeceğim ama sen zaten fazla hızı ve konforsuzluğu beğenmeyip satacakmışsın kardeşim, o zaman seneye alacağın 250cclik motorun şimdiden hayırlı olsun diyeyim
    birader çok istedi. Ben arada bi turlarım. Hevesini bi alsın satacam. Benim büyük makineye o kadar hevesim yok. Konforu severim ben. 250 lik yeter bana. Herşeyin çoğu zarar. Teşekürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görür abi..böcek kasamı bu ?... cok benzemiyor ama..

abi alısmıssın artık 125 cc 130 kilo motora 1000 cc 250 kiloyu görünce insan tedirgin oluyor.. 140 cok geliyor.. gerek yok hızlı gidicen cok yicen..
    ağırlığı problem değil, gücü problem. 4/1 den fazla çeviremiyosun. 6 vites dahil. Tam gaz için otoban veya hava alanı lazım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)