Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Allah kimseyi motorsuz ve Mt.net'siz bırakmasın

Motovento
    REKLAM ALANI
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Hoşgeldın tekrar usta. Honda hayat Onda. Şu Hondaya bınenlere bayılıyom AŞığım Hondası olanlara :D Hondası Olmayan ses etmesın
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    üşenmicem cevap yazacam agalar...

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oleey ban star metehandro abim gelmiş. Motorlu pisikletin hayırlı olsun abi.
    Adem napıyon aga...geçen diyodun ya mete abi beni feysten silmiş falan...dur anlatayım...olm BDP resmi sayfasına girmişin millete saydırıyon...ha saydır bağane ama bi uyuz oldum sana orda... zibidinin biri çıkar söver çoluğuna çocuğuna gece uykuların kaçar...bekci adamsın ne işin var senin siyasi konularda feysde milletle kapışmaya dimi ganga...hani ailen olmasa bekar olsan napıyosan yap ama sanal ortamda böyle bişey yapınca senden soğudum biraz...ganga olcak işmi allasen...niye böyle yapıyosun anlamadım...valla uyuz oldum yav...aklıbaşında adamın işi değil sanal ortamda bu tarz muhabbetlere girmek...turp sıkayım memleketteki tüm siyasi partilere sana bişey olmasın ...

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin aga sende özlettin kendini en kısa sürede köfte yemeğe gidelim
    ybere250 yi aldın sesin kesildi aga...aramaz oldun sen gelmez oldun...yolda kafanı çevirmezsin artık...cbfcilerle mesafeli olursun artık...

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsun hacı....
    buraya gelin köfte yiyelim... şeftali kebabı da yeriz...
    vay biraderime bak beni en hassas bölgem kuyruğumdan yakaladı...kebap nerde ben orda...

Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem commuter alacan niye gidip cbf aldın. alsaydın ya apache.

neyse foruma hoş geldin. özledik seni.
    aga ben cebefeye aitim ...cbefesiz bir hiçim...kendimi boşlukta hissediyorum...öyle bir bağ var aramızda...damarlarımdan biri adeta...bebeğim gibi... oturuş sele rahatlığı tüketim vs ideal makinam...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çikolatalı şeftali kebabı varsa bende gelirim
    metoş hoşgeldin yol arkadaşım
    napıyon len çakçiki Fatoş... ne yol arkadaşı olm çapsız yebereci... sen git piskiletli gangalarına gez...

Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf ile onca km yol yaptı hassas bu konuda
    80 bim yaptım aga 5 yılımın her günü cbf üzerinde geçti inan...

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Panpa Mapuslukta boncuktan tespih falan yapmışsın duyduk. Yolla buraya da bitane
    ovv Yalova İl Temsilcim şalom...

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülem hiç zıfır bi motopisikletim olmadı iyimi....
    hoşgeldin ama dikkat et bidaha da gitme..
    döverim yoksa ...
    abi senin 2.el makinaların galerideki zıfır makinalardan daha temizdir iddia ederim ...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee noolmuski ? Basimiz gogemi ersin , kcimiz tavanami vursun :p
    kes ülen ehtiyar... bi ayağın çukurda diye yaşına hürmeten kafanı kırmıyorum... hatırlı kişiler var ...birde yüzünden ekmek yiyon o yüzden alt bölgelere çalışcam artıkın...

Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kurtarmış diyelim ozaman abi hoş geldin.
    eyvallah ganga...

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT'ye senin baktığın gibi parmaklıklar arkasından hiç bakmadım,

ama sen yokken burası da pek yaşanır değildi...

hoşgeldin...
    vay dostum aleküme selam...

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çikolatalı-vanilyalı hepsi var abi...
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaaay metem gelmiş hoşgelmiş

vayy Çorlunun Bıçkın Delikanlısı nedyon...aleküme selam abey...

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin mete abi, sivri diline biraz hakim olsan iyi olacak MT olarak özledik seni
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide uslanaydın eyiydi )) Hoşgeldin yuvana.

canım kardeşim bu konuda pek umudum yok illa biyerde arızaya bağlıyom...

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeş, bugün 261. duruşma vardı Silivride, gizli tanık 9 dinlendi bu gün.
    Yoksa sen o musun?
    vay abim fena yakalandık...yöneticide beni banlarken artık birşey hissetmiyor...otomatiğe bağlamış...fabrika seri üretiminde olur ya mallar damgalanır...benide öyle düşün..mete_han = ban...

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay gangam Hoşgeldin tekrar.

etoşşş bana ordan bi connect paket yap panpaa...

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz sana hoşgeldin demekten yorulduk, sen ban yemekten yorulmadın, ne sağlam bünye varmış...
    Bundan sonra azcık sakin ol gayrı
    aynen öyle panpa...yalama oldum yani ban mevzusunda... artık dişli tutmuyo yani...

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin beya buluşak bi günde beyaa.
    hep söylüyon özledim diye ama bir günde hasret giderek yan yana bulaşakda..
    Cihan gangam yoldaşım bak biz bir ara Pendik tayfasına uğrayalım...Ramçoyla Sedatıda görmüş oluruz vesileyle...özledim valla...harbiden aga yav...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin abi. uzun zamandır yoktun geçmiş olsun. motorun da hayırlı olsun.
    canım kardeşim sağol varol...

Alıntı merkezkale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehhehheeh liseliler uzak dursun lütfen
    yok ganga özelden cevaplıyom çaktırmadan...

Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt.net sensiz olmaz yaw
    ovvv Parışım aleküme selam...

Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf hayırlı uğurlu olsun..kazasız belasız..
    Allah razı olsun ganga...

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adını namını duyduk.verılen aradan sonra tekrar gosterıme gırmek ne guzel.eeee oyleyse hosgeldın guzel ınsan...
    ganga nam dediğin geyikler kralıyız...sevince sevilince dünya pek güzel...

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hoşgeldin tekrar..bu ceza sana iyi gelmiş
    vay topraam selamlar...bizim hayırsız damat napıyor selam et...

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin ağa özledik seni yaw..... semaveri ateşe verecem mete ararım seni....
    beni yak kendini yak herşeyi yak ganga... ver odunu sobaya kestaneleri hazırla mısır patlakları falan ...

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl aşktır arkadaş.CBF150 ve Metehan aşkı.Çok kavga ettiniz ama sonuçta yine cbf150'ye kavuşman güzel.Çok şeker motordur cbf150.
    eyvallah biraderim...senide kırdım zamanında ama sen büyüklük gösterdin aynı ölçüde karşılık vermeyip utandırdın beni...şimdi sövsen bana canımsın derim inan...

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin hem ebatı hem yüreği büyük insan çok özledik seni
    vay gangam aleküme selam...bıyıklarının hastası yolların ustasıyım... kolay gele...kolay gire..

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıne yenıden hoş geldın... artık bunye bagımlılık yaptı mete abı dıkkat et...
    aynen ganga kendimi ban bağımlısı hissediyorum...en uzun banım katıksız 1 yıldı...

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin abi.. Allah ayırmasın bir daha ne diyelim..
    amin biradercim...

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamberde geldi tam oldu hadi her ikise hayırlı olsun bunu satma artık tebrik etmekten yoruldum valla :D
    vay biraderim sağol varol...kavuşamadık bi türlü...

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum aleminin kült karakterlerinden birisin kesinlikle , yeniden hoşgeldin başkan.
    iltifatına layık olduğumu hissediyorum... kendimi severim...beni seveni daha çok severim... ama popülarite bildiğin üzre sabun köpüğü gibi bişey...birazda kaygandır... sabun köpüğü gibi hiç hissetmedim kendimi...bana özel olduğumu hep hissettirdin panpa...

Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, yeni motorunla beraber tekrar hoşgeldin aramıza..
    eyvallah dostum...

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm cemaat )))) mete hayırlı olsun....
    vay Tünal abim...emekli ve yetimin dostu kadim insan...seninle her yola her şarampole gözler kapalı gidilir...layık olabilirsek dostluğuna muhabbetine sevgine en mutlu kiilerden biri olurum..Allaha şükrederim Tünal Abimin hayatında olmaktan... başımızdan eksik olma abi...sana çok ihtiyac var...

Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oş geldin bea ,zaten sensiz buraların keyfi olmuyor :D
    vay hocam napıyon yav...

sana nc700 aldık ama ganga egsozu biraz yamuktu...birde şasi darbeliydi...bunları sen üzülme diye söyleyemedim...

Alıntı imirgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kimseyi motorsuz ve Mt.netsiz bırakmasın..

Aynen öyle abi,amin...

Başka platformlar üzerindende irtibatta oluyoruz ama MT başka birdaha ban yememeye çalış aksi halde makara yapmayınca keyifler kaçıyor ....

Seviliyorsun abicim,kendine çok iyi bak :D
    Canım kardeşim nasılsın ...biliyosun her daim bir muhabbetimiz bağımız olacak sonsuza kadar...Muhammedcim herşey gönlüne göre olsun...

Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan yeniden hoşgeldin,herzamanki gibi seni burada görmek güzel kardeşim,fazla takılamasamda bende takip ediyorum mt'yi,kopamıyorum,devre sayılırız değilmi
    ovvv has devremde burdaymış...birazda topraam diyim... aga geçen sene aradım seni biraz soğuk davrandın yav müsait değildin galiba onu hiç unutamıyom..ulen tanımadımı acaba beni dedim... birde fuarda karşılaşmıştık hatırla..bişey lazım olursa buralardan söyle...

Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin sefalar getirdin
    aleküme selamdostum..sizler olmasanız hayat keyifsiz oluyor...

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adama köfte demeyin kendini kaybediyor. :=)

köfte diyen olmadı da şeftali kebabı diyen oldu reis...

bu konuda canın yandı zaten biliyosun poligon atışlarından sonra köfteni yedik..sana dedim bir bekciyi ateşli silahlar konusunda hafife alma... (kuyrukluu yalannn )

inşallah bir yol yaparız müsait bir zaman...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldın tekrar usta. Honda hayat Onda. Şu Hondaya bınenlere bayılıyom AŞığım Hondası olanlara :D Hondası Olmayan ses etmesın

yaşasın Honda Irkı Yetiştiricileri...Yaşasın Honda ve Mahdumları...Yaşasın Honda Kardeşliği...

ve yine Yaşasın Honda Faşizmi..

eyvallah beyler...konu artık kapatılabilir forumu geyikle meşgul etmek istemem... (gelde inan buna )
    ramizan83 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    abi hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin
    abi anlamıyorum 1 hafta burdasın bir hafta yoksun anlıyorum hemen ban yedi yine
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin
    abi anlamıyorum 1 hafta burdasın bir hafta yoksun anlıyorum hemen ban yedi yine
    eyvallah dostum...haşarı ve afacan çocukları bilirsin evde bir yeri karıştırır kurcalar kafasına bişeyi düşürür birde annesinden zılgıtı yer o misal bende elim ayağım durmuyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    metehan abi memleketimi seviyorum. Vatan hainlerine faceden geçiriyodum. Napem dayanamıyorum. Bu aralar bdpeye fazla geçirmiyom. Sağlık olsun diyek.burlarda buluşuruz o zaman.

Motosikleti
    ailen var ama aynı feys ortamında biri çıkıp ağır saydırsa zoruna gitmezmi ganga...değermi kendine sövdürmeye sanal ortamda...neyse aga kendin bilin...bana ters geldi sana biraz antipati yaptım sadece ama anlık bişey...geçti gitti...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sanal sövme o toppraaaamm. Orda kalır o. Ben girip onlara sövmedim dikkat ettiysen. Yaptıkları yanlışları ve ayıpları yazdım neyse topraam önemli değil. Benim dipfriz köfte kakılı. Kurbanda stokladım. Gelde yiyek.

Motosikleti
    taam kuzen öyle olsun bakam...hadi ben nöbete geçicem öperim gıdıştan...köfteleri beklet ama bensiz yime

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam mete abi köfteler senindir. Yerken hep seni hatırlıyacam bende nöbete gitçem ama benim 7 / 24 netim var cepten sınırsız. Her zaman her yerden yazarım. Hadi bende öptüm

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Looo mete can hoşgeldin hadi bakem icraat lara devam..

Motosikleti
    tamam mete abi köfteler senindir. Yerken hep seni hatırlıyacam bende nöbete gitçem ama benim 7 / 24 netim var cepten sınırsız. Her zaman her yerden yazarım. Hadi bende öptüm
    biz bu has torpak jackal64 le gelcez galiba yanına yazın aga...ben Atinaya gitmez veya Gürcistan Turuna çıkmaz isek el mahkum memleket Uşak yolcusuyuz...bize ızgarada pişirirsin gari...

Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Looo mete can hoşgeldin hadi bakem icraat lara devam..
    eyvallah gangamstar...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamamdır abi. Tekne turları var bodrumdan yunan adalarına. Günü birlik. Evde köfte biterse senin için gider alırız. Herzaman beklerim banstar mete abi.

Motosikleti
    tamamdır abi. Tekne turları var bodrumdan yunan adalarına. Günü birlik. Evde köfte biterse senin için gider alırız. Herzaman beklerim banstar mete abi.
    ganga ben bu yaz yıllık izin öncesi Yunanistana vize başvurusu yapıcam olumsuz olma ihtimali yüksek...Jackal64 Önder kendi işinin sahibi vakti var ben ne zaman gel dersem çıkabilir...2.seçenek Karadeniz turu..Gürcistana kadar uzamasını düşünüyoruz...olmadı Uşak yolcusu 2 Abbas...illaki sanada uğrarız...bu Ege turu olur aslında...İzmir Muğla Uşak Manisa Salihli falan peşime takarım Önderi...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Vay babağin gemüğü. Adamda biraz üşenme olur arkadaş. Bune hepsine cavap yazmışsın. Yazdında ne oldu. Tavanamı vurdu
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay babağin gemüğü. Adamda biraz üşenme olur arkadaş. Bune hepsine cavap yazmışsın. Yazdında ne oldu. Tavanamı vurdu
    pis kıskanc herif... seni sevmiyolar beni seviyolar...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ganga ben bu yaz yıllık izin öncesi Yunanistana vize başvurusu yapıcam olumsuz olma ihtimali yüksek...Jackal64 Önder kendi işinin sahibi vakti var ben ne zaman gel dersem çıkabilir...2.seçenek Karadeniz turu..Gürcistana kadar uzamasını düşünüyoruz...olmadı Uşak yolcusu 2 Abbas...illaki sanada uğrarız...bu Ege turu olur aslında...İzmir Muğla Uşak Manisa Salihli falan peşime takarım Önderi...
    Tamam abi beklerim lakin yola çıkmadan yanına 1 teneke yağ, bide huni almayı unutma

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Hoşgeldin metehan hoşgeldin babacan

Motosikleti
    Tamam abi beklerim lakin yola çıkmadan yanına 1 teneke yağ, bide huni almayı unutma
    hehe...yağ diyosun ..evet ihtiyac olacak...

Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin metehan hoşgeldin babacan
    hoşgördük dostum...

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    damat çok iyi merak etme.düğüne gidemedik yahu.durdu durdu bayramda yaptı ankaradaydık :( kötü oldu.. dayı cıbıf nasıl.memnunmusunuz birbirinizden..o senden değildir kesin de dayı yaz bası gel buralara bi buluşamadık gitti yahu...özlemedin mi köfteleri

bu arada, madem özel mesajda yazdın birşeyler neden banlanıyorsun onu anlamıyorum..seni engellesin özel mesajlarında yada arasın saysın sövsün de..nie engelliyor yanı anlam veremedim..mt nin bu huyunu hiç sevmiyorum..kocaaa yazı mt siz geçirdin dicem ama vardır bi çakma nick

saygılar dayı..
    birGarip..

Motosikleti
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    damat çok iyi merak etme.düğüne gidemedik yahu.durdu durdu bayramda yaptı ankaradaydık :( kötü oldu.. dayı cıbıf nasıl.memnunmusunuz birbirinizden..o senden değildir kesin de dayı yaz bası gel buralara bi buluşamadık gitti yahu...özlemedin mi köfteleri

bu arada, madem özel mesajda yazdın birşeyler neden banlanıyorsun onu anlamıyorum..seni engellesin özel mesajlarında yada arasın saysın sövsün de..nie engelliyor yanı anlam veremedim..mt nin bu huyunu hiç sevmiyorum..kocaaa yazı mt siz geçirdin dicem ama vardır bi çakma nick

saygılar dayı..
    ulen sende düğüne gidemediysen artık bizim gidemeyişimiz sorun olmaz Sinana...

aga aldık makinayı kafa rahat...huzur var ...bugün sıkıldım dolandım var ya aslında aklıma gelmedi geleydim Çerkezköye...valla aklıma gelmedi..müsaitdim...3 dostum var..sen Sinan ve Erdim diye bir arkadaş...bmw 650 gs si var buz mavisi...görmüşündür belki oralarda...

özelden değil aha alanen yazdım ortalığa...sıkıntı o zaten...çakma nik yok bende vesileyle ortamı özlüyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)