Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkes Bir Bir Giderken Biz Neyi Bekliyoruz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Merhaba saygı değer forum üyeleri ben forumu yaklaşık 2005 yılından beri takip ediyorum üye olmadan, üyeliğimi baya geç aldım neyse.Bu süreçte aramızdan bir çok kişi ayrıldı ama kazayla ama hastalık ama kişisel olarak forumu terk ettiler.Çok severek takip ettiğim üyeler vardı hepsi bir bir gitti ben iletişime geçemeden.Geç üye olmamın sebebi de yaşımın çok genç olması çocuk olmam hala öyleyim aslında şu an yaşımın 22 olması da pek bir şey ifade etmiyor .Neyse son iki yılda motorum oldu çeşitli gruplara katıldım toplantılara katıldım gezilere kortejlere iyi kötü motor çevrem oluştu, baya da iyilik gördüm motorcu çevremden sağolsunlar, bende onlara elimden geleni yapmaya çalıştım.Ortak buluşma noktamız motorda olsa bunun dışında da görüşür konuşur olduk.Bu benim çok hoşuma gitti ama gel gelelim forumda bunu yaşamak kısıtlı, işte old abimiz vefat edince dedim kendi kendime bak görüyomusun bi kişide tanışmadan vefat etti bu hayattan belki tanısaydım daha mutlu olurdum diyorum.Gerçi ben kimim kim benle tanışmak ister gibi düşüncelerde aklımda ancak bi yandan da neden tanışmıyım ki diyorum insanlarla.Sözün özü forumda tanışmak istediğiniz kişileri çok geç olmadan tanımak en doğrusu sonra çok geç olabiliyor.
    DALGIC_800 ve mezit bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Aslında haklısın....

Ama şunu da unutmamak lazım...
    Tanıştığınız kişileri kaybedince daha çok üzülüyor insan..
    Yıkım oluyor...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    sıramızı bekliyoruz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Gel seni benimle tanıştırayım , endurocu yapayım.O zaman kolay kolay ölmezsin.Şimdiye kadar 2 tane endurocu vefat haberi duydum.Biri 2 bin km tecrübeyle büyük enduroya geçmiş.Diğeri de f650 kullanan bayan endurocu karadeniz turu gibi çok uzak ve bol virajlı yolculukta hayatını kaybetmiş.
    Egemen06 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında haklısın....

Ama şunu da unutmamak lazım...
    Tanıştığınız kişileri kaybedince daha çok üzülüyor insan..
    Yıkım oluyor...
    bak bu çook doğru...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)