Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

titanı sattım, salcano wolf u aldım (2.ci el)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda titan 2000
    bılıyorum abi abım soyledı bu arada abi(adem80) tek tekerde yemedım ben tıtanı cross yaparken oldu :D:D çamurluk falan ondan gıttı :D gundoğandakı cross yolunda cross solladım :D can sıkıntısı napım olsun bnm makına duzelır para olsun yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

bu arada sitem etme sebebım hatıraları vardı bende az abımden gızlı kaçırmadım ben o motru gecelerı kalkar çay kaşığı ile kontak ve direksıyon kılıdını açardım kaçırırdım gece gezer gezer gelırdım :D abım anlardı benzın cabuk bıttığı ıcın :D bazende yakalardı tabı bu yuzden :( o motor sayesınde tek teker yapmayı oğrendım ve kuş olup uçtu ama neyse hayırlısı artık yenı motorunu sevmıs abım bana laf duşmez sadece titanla tokatlamak düşerr :D:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    daha zehir zehir o titan. Titanla dağda kros sollarsan tabi dağılır titan
    Titan48 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda titan 2000
    kendın gordun 11 ay yattı o tıtan çıkardım nasıl hala canavar gbı değilmi :D senın tıtandan seri çalışıyor du kendın bılıyosun abı askerden sonra senın wolfu bı solluyayımda aklın başına gelsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

bu arada konu nereden açılıyo açamıyorum :D

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha zehir zehir o titan. Titanla dağda kros sollarsan tabi dağılır titan
    adem abi yağ koymadan geldim alanyaya burada daha bakmadım en son antalyada baktığımda iyi idi demekki sen dip gaz gidince atıyor bir yerden yağı silindir sekmanıda boşa almışız hep o fatihle sizin sözleriniz yazılarınız beni korkuttu
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    honda titan 2000
    fatih çakal abi o yağ yakma sebebı motoru çok zorluyodu abım yanı sağlam o okadarda yağ yakmıyor sadece soğuk ıken bıraz yakıyo bana kalırsa fatıh abı satma derım o tıtanı ömurluk çunki bu arada abi asfalttakıler yetmedı dağdakı crosslara göz koydum :D kı solladım da yanı bnm mtr daha ufak olduğu ıcın aralarından gecı gecıverdım adamlar bana ( senden iyi cross cu olur) dedıler ama crossum yoq tıtan olsun duzelsın bı şimdi yoğun bakımda ondan sonra gene racing

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Titan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendın gordun 11 ay yattı o tıtan çıkardım nasıl hala canavar gbı değilmi :D senın tıtandan seri çalışıyor du kendın bılıyosun abı askerden sonra senın wolfu bı solluyayımda aklın başına gelsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

bu arada konu nereden açılıyo açamıyorum :D
    Cepten giriyosan mt mobili aç, her bölüm başında yeni konu aç yazar. Ordan aç. Pc mode den giriyosan forum bölümüne gir, hangi kısımdan konu açıyosan o kısıma gir, yeni konu aç yazar ordan aç.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem abi yağ koymadan geldim alanyaya burada daha bakmadım en son antalyada baktığımda iyi idi demekki sen dip gaz gidince atıyor bir yerden yağı silindir sekmanıda boşa almışız hep o fatihle sizin sözleriniz yazılarınız beni korkuttu
    allah ne verdiyse fatih tın tın sürmeyi bilmiyorum
    Titan48 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Titan48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih çakal abi o yağ yakma sebebı motoru çok zorluyodu abım yanı sağlam o okadarda yağ yakmıyor sadece soğuk ıken bıraz yakıyo bana kalırsa fatıh abı satma derım o tıtanı ömurluk çunki bu arada abi asfalttakıler yetmedı dağdakı crosslara göz koydum :D kı solladım da yanı bnm mtr daha ufak olduğu ıcın aralarından gecı gecıverdım adamlar bana ( senden iyi cross cu olur) dedıler ama crossum yoq tıtan olsun duzelsın bı şimdi yoğun bakımda ondan sonra gene racing
    aynen milassda kaldım bir gün sabah çalıştırdım egzoza elimle bakam dedim kap kara etti elimi ama sonrasında sorun yok

adem abi salcanoda alılşırsın inş. tın tına yoksa senin işin zor

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    heh badem abi yetmiyodu bide biraderi cıktı.. Gel abi gel hg ben namı diyar dadlı adem abi sendemi teker yapıyodun söyle

Motosikleti
    honda titan 2000
    neyse ıı geceler yarın devam ederız yatmaya kacıyorum malum askerdeyım :D bu arada hallettım abı :D

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar özelden msj atmayın. Msj kutum doldu. Geri msj yazamıyorum. Haberiniz olsun. Fatih korkma, 9 bin devri geçmiyorum.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hayırlı olsun adem, ayrıca geçen bi titan geçti önümden dedim ne oluyo ulem... ufo gören masum köylü gibim oldum
    muhtemelen oynanmıştı, tahmini 140 falan dayanmıştı.. salcano ile sana hayal bunlar.. ama sağlamdır iyidir rahattır... hayırlı olsun

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    titan titriyor. Oynandımı gidiyor. Ama salcano ybr gibi konforlu. Artık totom ve ellerim yolda uyuşmuyor. 100-110 arası gidiyor artçıyla. Gayet yeterli bence. Sağol koray. Teşekürler.

Motosikleti
    titan titriyor. Oynandımı gidiyor. Ama salcano ybr gibi konforlu. Artık totom ve ellerim yolda uyuşmuyor. 100-110 arası gidiyor artçıyla. Gayet yeterli bence. Sağol koray. Teşekürler.
    aynen adem abi titanında orjinal kullansan oda 105-110 anca yapar zaten salcano motordan farklı değil oynadığınızdan titanlar hızlı hızlı sadece salcanoalr oynanmaya gelmiyor

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen adem abi titanında orjinal kullansan oda 105-110 anca yapar zaten salcano motordan farklı değil oynadığınızdan titanlar hızlı hızlı sadece salcanoalr oynanmaya gelmiyor
    fatih sende mi motoru değiştireceksin.. yoksa para için mi sattın.. benzin 4,97 olmuş.. bu gidişle tvs apache alacam galiba.. sınıfının en az yakanı .. sahibindene baktım kullanıcısına göre 90,000 in altında yok.. buda demek oluyor ki, ybr kadar sağlam motor.. zaten yağ yaktığını ve motor açtıranı görmedim.. bende eski 2008 apache kullanıcısıydım.. canavar gibiydi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    al koray. Apache sağlamdır. Benim cg ler gibi kıpraşır. Ama ben bile 10 yıl bindim.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    al koray. Apache sağlamdır. Benim cg ler gibi kıpraşır. Ama ben bile 10 yıl bindim.
    ademim vallahi ciddiyim bu konuda.. ben 2008 de almıştım memnundum sonra cc büyütmek için sattım.. şimdi bakıyorum bunun iyi yanı çok..
    motoru ybr gibi sağlam , kaporta ve vidalar cbf ayarında

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    evet koray. Bi ara bende niyetlendim ama pahalı geldi bana. Cbf yi beğeniyorum ama sıkıştırmaya pek gelmiyor. Bende ucuz, ybr ayarında salcano aldım. Parcasıda ucuz. Benzin az yakıyor. Beni idare eder. Zaten bu zamanda 250 cc ve üstü çok masraf. Cc arttıkça vergisi, parça fiyatı, benzin masrafıda artıyor. 125-150 cc den şaşmamak lazım.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    evet koray. Bi ara bende niyetlendim ama pahalı geldi bana. Cbf yi beğeniyorum ama sıkıştırmaya pek gelmiyor. Bende ucuz, ybr ayarında salcano aldım. Parcasıda ucuz. Benzin az yakıyor. Beni idare eder. Zaten bu zamanda 250 cc ve üstü çok masraf. Cc arttıkça vergisi, parça fiyatı, benzin masrafıda artıyor. 125-150 cc den şaşmamak lazım.
    bizde 250 cc ınazumaya niyetlendik motoru sattık.. şimdi benzin 5 tl oldu.. çift silindir olşundan dolayı gezemedikten sonra almanın anlamı kalmıyor.. bakalım bi rtr 150 çekebilirim.. titan rengi hoşuma gidiyor

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih sende mi motoru değiştireceksin.. yoksa para için mi sattın.. benzin 4,97 olmuş.. bu gidişle tvs apache alacam galiba.. sınıfının en az yakanı .. sahibindene baktım kullanıcısına göre 90,000 in altında yok.. buda demek oluyor ki, ybr kadar sağlam motor.. zaten yağ yaktığını ve motor açtıranı görmedim.. bende eski 2008 apache kullanıcısıydım.. canavar gibiydi
    koray abi ben elimdeki motorları atıp askere gitmey6i düşünüyorum öncelikle birde bugün 4,97 tl den benzini alınca artık motor işinide bitirip bisiklete mi binsem demeye başladım

abi sen ybr yi sattıydın demi?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    koray abi neettin ybr yi nie sattın yaa.. Apachi ybr ye göre kötü gelio bana 2.el al o zaman..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)