Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

motordan düştüm :(

Motovento
    REKLAM ALANI

geçmiş olsun arkadaşım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşmeyen motorcu yoktur, henüz düşmemiş olan vardır.
    sizde hakkınızı doldurdunuz bi daha düşmezsiniz
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Motosikleti
    kanuni seyhan 125
    şimdi bunu nasıl yaptıracam bu şekilde süremem tamircide bi 10 km felan uzakta bikaç tamirciyi aradım gelsin yapsın diye 150 lira fiyat çektiler

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Geçmiş olsun
    [B]İnsanlar Nasıl Konuşulması Gerektiğinin Dersini Alırlar Ama En Büyük İlim, Nasıl Ve Ne Zaman Susulması Gerektiğini Bilmektir (Tolstoy)[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    dilersen çankırı caddesinde tamirci arkadaşım var onun numarasını vereyim bir de onunla konuş yüksek fiyat çekerse ben durmuşun arkadaşıyim de güzel bi küfür salla peşinden o zaman uygun bi rakam söyler sana..geçmiş olsun bu arada..

Motosikleti
    kanuni seyhan 125
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dilersen çankırı caddesinde tamirci arkadaşım var onun numarasını vereyim bir de onunla konuş yüksek fiyat çekerse ben durmuşun arkadaşıyim de güzel bi küfür salla peşinden o zaman uygun bi rakam söyler sana..geçmiş olsun bu arada..
    sevinirim üstad numarayı verirsen

vatan_1817 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er 5 ve motoran ninety 90
    geçmiş olsun . .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    pm nı kontrol et yolladım..yanlış anlama diye söylüyorum..kendim ıstanbuldayım..bu işten hiçbir çıkarım yok..amaç işin görülsün..benim sevdiğim bir arkadaşımdir zaten..ustalığına da her zaman kefilim..ama bunu ona söyleme şımarmasın..

Motosikleti
    kanuni seyhan 125
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pm nı kontrol et yolladım..yanlış anlama diye söylüyorum..kendim ıstanbuldayım..bu işten hiçbir çıkarım yok..amaç işin görülsün..benim sevdiğim bir arkadaşımdir zaten..ustalığına da her zaman kefilim..ama bunu ona söyleme şımarmasın..
    yok olurmu öyle şey düşünmen yeter aradım hamdi arkadaşı görmeden birşey diyemem dedi getir bakalım elimden ne gelirse yaparım dedi

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Geçmiş Olsun benimde başıma gelmişti çok kötü bişey ne yapacağını şaşırıyo insan...

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    geçmiş olsun
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    çok geçmiş olsun hocam.daha önce benimde başıma geldi hemde 110 la giderken zincir attı ama sıkışmadığı için ucuz kurtuldum.zincir bakımı bu yüzden çok önemli eğer benim zincir attığında bir yere sıkışsaydı şuan burada olmazdım herhalde.

Motosikleti
    kanuni seyhan 125
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun hocam.daha önce benimde başıma geldi hemde 110 la giderken zincir attı ama sıkışmadığı için ucuz kurtuldum.zincir bakımı bu yüzden çok önemli eğer benim zincir attığında bir yere sıkışsaydı şuan burada olmazdım herhalde.
    tşk ederim saolun benim zincir katlandı sıkıştı 65 di hızım ne oldunu anlamadım arka teker kaymaya başladı zeminde biraz ıslaktı

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Zincir iyiki kopmamış. Korumasını parçalayıp koltuğu yırtarak yukarı fırlamış zincir bile gördüm. Allah korusun

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bilya ne bilyası yazmamışsınız ama zincir atmasından bilya dağılmaz bence, anca zincir jantı, arka dişliyi falan çizer onlar da parçaların değişmesini gerektirecek bişey değildir. Siz ön dişliyi söküp zinciri yerine takmayı bir deneyin, 8 ve 10 numara lokmaya ihtiyaç duyacaksınız. Ön dişliyi yerine tekrar takınca civatalarını iyi sıkın yoksa civatalar ve pul düşer dişli yerinden çıkar yine zincir atar.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Çok geçmiş olsun. Ciddi bir yara almadığına sevindim. Dizlik Kullanmanızı tavsiye ederim.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    CBR250R
    Elbette çok çok geçmişler olsun. Ama bence bundan sonra motorunun bakımını yaptırtmayı unutma. Biraz ihmal etmişsin gibi geldi bana.
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Geçmiş olsun yaaaa çok üzüldüm zincir kontrolünü hatta şöyle bi gözle elle de olsa hergün kontrol yapmak lazım demekki

Motosikleti
    kanuni seyhan 125
    Alıntı motorsaykıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbette çok çok geçmişler olsun. Ama bence bundan sonra motorunun bakımını yaptırtmayı unutma. Biraz ihmal etmişsin gibi geldi bana.
    3gün oldu motoru alalı sorun bilyadaymış usta değiştirdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilya ne bilyası yazmamışsınız ama zincir atmasından bilya dağılmaz bence, anca zincir jantı, arka dişliyi falan çizer onlar da parçaların değişmesini gerektirecek bişey değildir. Siz ön dişliyi söküp zinciri yerine takmayı bir deneyin, 8 ve 10 numara lokmaya ihtiyaç duyacaksınız. Ön dişliyi yerine tekrar takınca civatalarını iyi sıkın yoksa civatalar ve pul düşer dişli yerinden çıkar yine zincir atar.
    zincirde biraz boşlık vardı tahminim ondan attı ama seyir halindeyken takır tukur ses geldi önce arkasından 200 metre gidince zincir attı usta değiştirdi bilyayı başka bi sorun yok dedi

Geçmiş olsun kardeşim.allah beterinden korusun.dizlik,eldiven,mont ve iyi bir kask almanı tavsiye ediyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)