Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ticari taksi hatalı döndü motorsiklet sürücüsü öldü

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Mecidiyeköy'de oturuyorum ve özelikle havalar ısınmaya başladıktan sonra ana cadde ve civarında yer gök inliyor motorların süratli geçişleri sonucu kopan gürültüden,taksi&otobüs v.b faktörler ve kural ihlalleri eklendiğinde bu bölgede ,bu şartlar altında bir kaza yaşanmaması mucize olurdu zaten, oldukça üzücü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yildiz Teknik Universitesi Mekatronik Bolumu'nde Arastirma Gorevlimiz olan abimize Allah'tan rahmet, yakinlarina ve camiamiza bassagligi ve sabir diliyorum.

Tadi kacti iyice İstanbul'da motorsiklet kullanmanin. Sagima soluma arkama bakmaktan yola bakamaz oldum

kask takılı mıymış arkadaşta?

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Allah rahmet eylesin...:(
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

Motosikleti
    125 zn
    Ben de haberlerde gördüm, lisede sınıf arkadaşımdı. Daha iyi bir motor almayı planlıyordum, bu haberden sonra tövbe ettim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sezon daha yeni açıdı 1 hafta olmadı 3-4 tane ölüm haberi aldık..

Ölümlü motosiklet kazaları hersene 2-3 kat artıyormu yoksa internet ve mobeseler yüzünden mi bu kadar haber duyuyoruz

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :(
    Kaskı da takılıymış aslında.
    haberin videosu
    http://www.posta.com.tr/video/video-izle/?VideoID=6977
    O kadar hiçe sayılıyoruz ki,
    yol bizim de olsa, haklıda olsak, tam tersiymiş gibi davranmak, her kavşakta, yeşil ışıkta duracak kadar yavaşlamak gerekiyor. Kaç kez kırmızıda geçenler yüzünden ölümden döndüm, artık bana yeşil de olsa, yol benim de olsa, ışıkta ve kavşakta paranoyakça davranıp nerdeyse durup iyice bakıp geçiyorum. Görünmezlik kuralına özellikle şehir içinde daha çok dikkat edelim.
    Suçlu karşı taraf da olsa öldükten sonra bir anlamı kalmıyor...
    Sezon da açıldı ne olur dikkat edelim.
    HONDA Hayat ONDA

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    bende sabah heberlerde dinledim allah rahmet eylesin bir motorcu olarak türkiyenin neresinde olursa olsun kazalara çok üzülüyoruz.

Azrail arkamızda bizim düşmemizi bekliyor sakın siz gözlerinizi açın arkanızı kolayın azraile fırsat vermeyin.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Videodaki taksiciler de bildiğin öküz, nasıl bir vurdum duymazlıktır? Benim bildiğim gelişmiş ülkelerde taksi sürücüleri ciddi bir sınavdan geçirip öyle bu işe başlayabilirler. Bizim ülkeye bakıyorsun nerde it kopuk başka işte tutunamayan işe yaramaz adam varsa taksici oluyor. Arada saygılı şöförler vardır ama çok ender. Benzinden götürülen rant düzenlenmediği takdirde ülkemizdeki trafik düzelmez; daha da böyle saçma sapan çok canlar yanar.

Motosikleti
    Honda cb125e
    eskıden taksıcı baska bırseydı araba kullanmayı bılır trafıgı okurdu sımdı ıssız kalan taksıye cıkıyo daha arabyı goturmeyı bılmıyor bırak trafık okumayı motor bıraz suratlıymıs toyota saglamdır kapsı ıcerı cokmus haberlerde gordum Allah rahmet eylesın kalanlara sabır versın.... Sanırım benım gıbı acemı motorcular ufak hacımler sayesınnde daha cok trafıge cıktıgından kaza haberlerı artıcak
    ....

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar cahil, eğitimsiz, işe yaramayan adam varsa taksiye çıkıyor..

Altın elbiseli adam Barkın Bayoğlu bunlara büyük tepki gösterirken ateş püskürürken neden haklı birkez daha görüyoruz.

Kafa kamerasıyla çekim yaptığının bunların yarattığı tehlikeleri topladığını söylemişti. Onlarca genç gidiyor. Ölen Üniversite araştırma görevlisi İki kuruş mazot yakmamak için tersten gelip dönüş yapan bir taksicinin kurbanı oluyor

Bu resmi kazalarında içine konulduğu bi belgesel yapılmalı kesinlikle. Şehir içinde motosiklete binmek rus ruletine döndü iyice

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yahu bu arkadaş Yıldız Teknikde Araştırma Görevlisiymiş...

http://www.mkt.yildiz.edu.tr/kadro.php?id=17

aynı bölümden 2 tane daha MT li var...biri Kayhan Beylikdüzünden...biride buraki77 nikli Modada oturan Burak Akın..ben bu arkadaşı hatırlıyor gibiyim galiba MT ye üye...akşama Kayhan gelsin netleşir..

hatta Yıldız Teknike b bloğa bu makatronik mühendisliği bölümüne Burak agayı ziyarete gittiğimi çok net hatırlıyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

artun17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150HS-HONDA CBR 125 2011
    allah sabir versin dun 10.30 gbi disari ciktimda gordum ve kesin motor kazasidir dedim zaten oyleymis yerde bu gun bile kan izleri var cok kotu bir durum.olayin hizla alakasi olablr ama o motor oradan 300 le de gecse kaza yine taksicinin hatasindan kaynaklaniyor sadece o bolge degil o cadde uzerinde her turlu atraksiyon yapiliyor taksiciler tarafindan kaldirimin ustunden de geciorlar.100 metre ilerden donus var belki 100 metre bile digil.allah ailesine sabir versin.
    Artun K.

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    O kadar çok canım sıkıldı ki anlatamam.Daha düne kadar konuştuğumuz bir olay bugün yine bir arkadaşımızın başına geldi.Yarın öbür gün yine böyle bir haberi konuşacağız emin olun.Ve yine bir arkadaşımız aramızdan ayrılmış olacak.Şimdi ben şahsım adına üzerime düşen görevi yapacağım ve bundan sonra araç sürücülerinin yaptığı bu tür hataları kafalarını gözlerini patlatarak onlara ödeteceğim.Kanunmuş yasaymış eğitimmiş laf kalabalığı bunlar.Ölen öldüğüyle kalıyor arkadaş gerisi hikaye.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende o bölgelerden çok ters u dönüşü yaptım...ama trafiğin cıvcıvlı olduğu saatlerde...gecenin köründe oralarda devlet yok...çiftlik yani...birde Taksimi kitliyor taksiciler gece 23 den sonra...İstanbul yolları onların eline geçiyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda

yine taksi yine taksi :( Motosikletinden fırlayan sürücü hayatını kaybetti.

Yine taksi kim dur diyecek bunlara ? ne sinyal verirler ne ayna kullanırlar,müşteri görmeye dursunlar,zınk diye dururlar,el eden etmeyen her kese hemde,karşı yolda müşteri görürler hop hemen u dönüşü,allah aşkına yapmayın allahaşkına diyorum

İstanbul Mecidiyeköy istikametinden gelen Mehmet Nurullah Turgut (28) yönetimindeki 34 GAS 54 plakalı motorsiklet, Pangaltı yönünden gelerek karşı şeride hatalı dönüş yapan Kamil Piliz'in (56) kullandığı 34 TFT 76 plakalı taksiyle Halaskargazi Caddesi üzerinde çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle yola savrulan Turgut, ağır yaralanırken, taksi sürücüsü ise kazadan yara almadan kurtuldu. Turgut, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Taksi sürücüsü gözaltına alınarak Feriköy Polis Merkezi'ne götürülürken, Turgut'un cesedi de yapılan incelemelerin ardından Şişli Etfal ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Bu arada, olay yerinden geçerken kazayı görüp duran motorsiklet sürücüleri, ''U dönüşü yasak'' işareti bulunmasına rağmen taksicinin hatalı dönüş yapmasından dolayı olaya tepki gösterdiler.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehlıyet alan taksıye cıkıyor adamlarda ne egıtım ne gorgu nede ınsanlık var

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı kocaolgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehlıyet alan taksıye cıkıyor adamlarda ne egıtım ne gorgu nede ınsanlık var
    Aynen, ipini koparan ehliyet alıp yola çıkıyor.
    ANGARAJ

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Ayiptir, yaziktir yahu...
    16 BH 631

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    allah belasını versin o taksicinin !

sadece taksicisinin değil, dolmuşçusunun, otobüs şöförünün, pizza mizza kuryesinin !

bu heriflerin çoğu ne bizleri nede başkalarını düşünmeden sorumsuzca araç kullanıyor ! ölenler hep biz oluyoruz !

ipini koparan trafiğe çıkıyor ! kadın elinde telefonu ağzında cak cak sakızı 2 eliyle kullanamadığı arabayı tek elle kullanmaya çalışıyor !

ben böyle insanlar yüzünden hergün ölüm tehlikeleri atlatıyorum !

umarım hepiniz allahınızdan bulursunuz !
    Serdarrr bunu beğendi.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)