Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Feci Kaza.Ölen motorcu motorundan 170 metre uzakta bulundu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Küçükçekmece’den Yeşilköy istikametine saat 04.00 sıralarında 34 GR 3090 plakalı Honda marka motosikletiyle süratli şekilde seyreden 34 yaşındaki Volkan Dönmez, Florya E-5 Kavşağı’nda bir aracın çarparak yaraladığı kediyi ezmemek için gidonu aniden kırdı. Motosikletinin hâkimiyetini kaybeden Volkan Dönmez, kaldırıma çarptı. Hızlı sürücü Dönmez, 15 metre uçarak yeşil alana düştü. Kazayı gören bir akaryakıt istasyonundaki çalışanlar olay yerine geldi. Bir yandan sağlık ekipleri ile polise kazayı haber veren istasyon çalışanları motosiklet sürücüsünün nabzının atmadığını tespit etti. Sağlık ekipleri Volkan Dönmez’in öldüğünü belirledi. Motosiklet sürücüsünün öldüğü yer ile motosikletinin arasının yaklaşık 170 metre olduğu belirlendi. Volkan Dönmez’in kaldırıma çarptığı an kopan ayağının ayakkabısının içinde kalması yaptığı sürati gözler önüne serdi.Volkan Dönmez’in cansız bedeni kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Kaynak : http://www.haberturk.com/gundem/habe...cin-feci-olumu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Allah rahmet eylesin. Bu kaza icin değil ama geride kalan kanı kaynayanlar için söylenecek çok söz var. İbret almıyoruz, 150 beygirin heyecanina kapılıp gaza asılmak motorculuk değildir. Eğitim alın tecrübe edinin, motorunuzu iyi tanıyın. Motosikleti tehlikeli bir araç olmaktan kurtarın.
    just4techno bunu beğendi.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    allah rahmet eylesin :(
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Korkunç bir şey tüylerim diken diken oldu ! Ne olur biraz yavaş gitsek kendimize hakim olsak ..

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    İlk kez motor almıştım 1-2 ay olmuştu daha fazla hızlı değil 30-40 kilometreyle kaza yapıp kalçamın üstüne yan düşmüştüm. O kazada bile kalçam mosmor olmuştu. Motosiklet böyle tehlikeli bir araçken insanların gaza asılmalarını aklım almıyor, maalesef bu kazada olduğu gibi kedi çıkar köpek çıkar, öndeki araç hatalı sollama yapar, çukur olur vs... Olabilecek şeylerin ardı arkası kesilmiyor hal böyleyken dikkatli olmak ve aşırı hızlı gitmemek gerek. Yakınlarımın şahsen ardımdan şöyle bir haber okumasını hiç istemem, tanıdığım için okumak da olabilecek en kötü haberdir heralde. Kazadaki elemanın da yakınlarına başsağlığı diliyorum, çok çok üzücü.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    allah rahmet eylesin.

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Allah rahmet eylesin.
    Sür gari

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    sabah sabah
    Allah rahmet eylesin sevdiklerine sabır böyle kullanmaya devam edenlere akıl versin inşallah...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Allah rahmet eylesin, geride kalanlara allah sabır versin. Çok çok zor...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin, ailesine sabirlar versin.

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Yahu nasıl insanlarız biz, motosiklet tehlikeli ama her kazada aşırı hız demeyin.
    Haber sitelerinde her motosikletli kaza sonrası aşırı hızdan diye manşet atılır. Ölen arkadaşımıza saygısızlık etmeyin lütfen, ki siz bilinçli motosiklet kullanıcılarısınız bunları sizin bilmeniz lazım.
    Bu tip race motosikletler 50-60 km hızda aşırı ses çıkarıyor ve anlamıyan denyolar bu motorun ışık hızıyla gittiğini zanneder. Polislerede bu yönde ifade verir denyolar '' Çok hızlıydı ...ına kodum'' Halbuki adam 50-60 en fazla 70 km ile gidiyordur.
    Burda hata kediye önceden çarpan ve onu yol kenarına almıyan mahlukatta. Allah rahmet eylesin ailesine sabır diliyorum...
    seckin_ bunu beğendi.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    ;Allah rahmet eylesin ... geride kalanların başı sag olsun üzücü bir durum keşke olmasaydı ama keşkeler can kurtarmıyor...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Allah rahmet eylesin. Allah bizleri korusun, alın yazımıza hayırlı yazılar yazsın...
    Önce emniyet, sonra hareket...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu nasıl insanlarız biz, motosiklet tehlikeli ama her kazada aşırı hız demeyin.
    Haber sitelerinde her motosikletli kaza sonrası aşırı hızdan diye manşet atılır. Ölen arkadaşımıza saygısızlık etmeyin lütfen, ki siz bilinçli motosiklet kullanıcılarısınız bunları sizin bilmeniz lazım.
    Bu tip race motosikletler 50-60 km hızda aşırı ses çıkarıyor ve anlamıyan denyolar bu motorun ışık hızıyla gittiğini zanneder. Polislerede bu yönde ifade verir denyolar '' Çok hızlıydı ...ına kodum'' Halbuki adam 50-60 en fazla 70 km ile gidiyordur.
    Burda hata kediye önceden çarpan ve onu yol kenarına almıyan mahlukatta. Allah rahmet eylesin ailesine sabır diliyorum...
    Arkadaş haberin tamamını okumadın galiba.Rahmetliyi buldukları yerle motorun arasında 170 metre mesafe varmış.

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş haberin tamamını okumadın galiba.Rahmetliyi buldukları yerle motorun arasında 170 metre mesafe varmış.
    Haberi sadece bu ilgili sitede değil birsürü haber sitesinde okudum. Motosiklet ve cansız bedenin birbirinden 170 mt mesafede olması aşırı süratlı olduğunu göstermez. Bende 2 sene bir kaza geçirdim ben ve motor arasındaki mesafe 100 küsür mt idi hızımda 60-70 km. Motosiklet sürüklenir takla atar giderde gider... Asıl mesele yok ortasında cansız bırakılan kedi ve her motosikletli kazada haber ajanslarının aşırı hızdan kaza oldu diye yalan yalnış yazılar yazması. Ben inanmıyorum aşırı hız yaptığına.
    seckin_ ve saykem bunu beğendiler.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

ferguson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 xmax
    Allah rahmet eylesin.
    kendimle ters düşmek istemem ama detaylar konuşuluyor diye veriyorum linki, videonun içindeki bazı kısımları tasvip etmiyorum ve myneti KINIYORUM. bunu hep yapıyorlar !!!

+18

http://video.mynet.com/habervideo/Ol...verdi/1470532/
    meğerse aşk imiş canın mayası

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferguson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin.
    kendimle ters düşmek istemem ama detaylar konuşuluyor diye veriyorum linki, videonun içindeki bazı kısımları tasvip etmiyorum ve myneti KINIYORUM. bunu hep yapıyorlar !!!

+18

http://video.mynet.com/habervideo/Ol...verdi/1470532/
    İnsan bi sansür koyar bu nasıl habercilik yahu.
    www.motorumla.net

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Insana "boyle habercilik mi olur be kardeşim " dedirtecekler illa ..

dix1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allahtan rahmet diliyorum, ve mynet'i kınıyorum böyle habercilik yapılmaz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)