Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üyelerimizden Murat Oygur'u kaybettik. Başımız Sağolsun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Allah rahmet eylesin.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok kötü gerçekten

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Aman Allahım yeni görüyorum ve şoktayım Çok üzüldüm Allahım hepimizi korusun çok acı çook Allah rahmet eylesin ailesine sevenlerine sabır versin

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah cc rahmet eylesin yakınlarına sabır versin...
    :((

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin..
    Artık burada sadece eski zamanlarda atılmış bazı postlarını göreceğiz zaman zaman.. çok acı..

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf şu dansını görmek için gelirim Abi,
    Tavlayıda getiriyim mi Ne dersin, Koltuk altında iyi olur, salsa falan yaparsın şıkır şıkır

Cadı benim Akçayda olma ihtimalim var yahuu cumartesidenmi yola çıkartcan yavv, merak ta etmiyor değilim hani cadının organizasyonunu, bakalım sonunda kimler kurbağa olacak
    Son mesajı murat arkadaşımızın.İnsana şaka gibi geliyor bir insanın ölmesi.İşin gerçeğini anlıyamıyoruz hiçbirzaman.Burdaki bütün tebrikleri okumak istedim ama 22 sayfa yazılmış okuyamadım.Ölüm işde bukadar yakın insana.Kimin nekadar yaşıyacağı belli değil.Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun.Şimdi artık onun için hiçbirşey önemli değil yaptıklarından sorumlu olucak.Allah tahsilatını affetsin.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    herşey´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    başımız sağolsun muratın cenazesini nereye kaldırdılar biliyormusunuz

iki saat kadar oldu öğreneli çok kötü herşey başımız sağolsun
    inanmak o kadar zorki içim acıyo onsuz kalmak çok zor olcak hemde çok
    inanamıyorum hala

kimse yokmu cevap verebilecek
    ayvalık ta (yada akçayda olabilir) görmek istediğim birisi var diyip duruyodu, senmisin o ?

bu soruyu diğer topicteki msj ının üzerine sormuştum, cvp verirsen sevinirim..
    GKN MOTORS

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayvalık ta (yada akçayda olabilir) görmek istediğim birisi var diyip duruyodu, senmisin o ?

bu soruyu diğer topicteki msj ının üzerine sormuştum, cvp verirsen sevinirim..
    evet o benim göremedim onu cenazesine bile katılamdım 2 gün oldu öğreneli ne denir bilmiyorum çok kötü sadece herşey gözümün önünde
    istanbuldayım ben

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    honda dylan
    allah rahmet eylesın yakınlarına sabır dılıyorum.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    allah rahmet eylesin geri kalanlara ve ailesine allah büyük sabır versin :(
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ilkkez böle bişy oluyor. konuştuğum bi üyemizin hayatını kaybetmesi gerçektende çok zor geliyor. heleki yüzyüze görüşen arkadaşlarımızın neler hissettiğini daha iyi anlıyorum.

ben ona şunu sormuştum kaza topikinde:

digi_boy26: geçmiş olsun murat kardeşim lastikler eskimii yoksa yolun eğimi dışa doğruydu ondanmı dönemedin?

koruma demiri motosikletinizi korur, korumalarınız ise sizi korur

dizliklerin de olsaymış o dizlerin de olmazdı :9 geçmiş olsun tekrar tekrar .

o da şu cevabı vermişti bana:

muratoygur:Yolun eğimi çok berbattı frenleme esnasında çizgiyide kaybettmiştim, yapacak şey kalmadı anlıyacağın, şileye gidiyoz diye kısa pantolonla gelmiştim

Allah (c.c) mekanını cennet eylesin murat. sen gittin adın kaldı erhan gibi işte.

düzeltme ek:

[quote=motordelisi]

Dün akşam işten dönerken E5 maltepe'deki inanılmaz trafikte kaldım. Kaza olmuş. Kaza yerinden geçerken bir sürü motor görünce durdum, ve kazaya karışanlardan birinin motor olduğunu gördüm. Anlatılana göre beyaz punto motosiklete çarpıyor, motosiklet öndeki otobüsün altına giriyor. Birkaç tane fotoğraf çekebildim, daha sonra polis müdaehele etti. Ben olay yerine vardığımda kuryenin cansız bedeni ambulansa yükleniyordu . Kaskı da vardı. Finansbank kartlarının dağıtımını yapıyormuş. Topcase kırılmış her yere yayılmış. Motosiklette çok fazla hasar yoktu.

Mavi GS500
    34 NPC 02

Data kablom yok, akşam ekleacağim..

Allahhtan rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum.

Tanıyan var mıdır?

Fotoları aktarıyorum. Düzenleme 20.08 18:50

bu da son fotosu olsa gerek.

Motosikleti
    R1
    Alıntı herşey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet o benim göremedim onu cenazesine bile katılamdım 2 gün oldu öğreneli ne denir bilmiyorum çok kötü sadece herşey gözümün önünde
    istanbuldayım ben
    senin hakkında pek bişey bilmiyorum ama
    seni çok seviyodu, emin ol..
    motorunu bile yaptırmadı ayvalığa gelicek diye.. sanırım sıkıntılar varmış...
    seni görmeden mutlu olamayacağından bahsetti ve daha bi sürü şey..
    madem istanbula kadar geldin en azından mezarını bi ziyaret et istersen..
    küçük kırgınkıkları sokmamalıyız sanırım sevgimize, çünkü sevmeye çokta fazla vaktimiz olmayabilir.. benim burdan çıkardığım ders..

başın sağolsun..
    GKN MOTORS

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin hakkında pek bişey bilmiyorum ama
    seni çok seviyodu, emin ol..
    motorunu bile yaptırmadı ayvalığa gelicek diye.. sanırım sıkıntılar varmış...
    seni görmeden mutlu olamayacağından bahsetti ve daha bi sürü şey..
    madem istanbula kadar geldin en azından mezarını bi ziyaret et istersen..
    küçük kırgınkıkları sokmamalıyız sanırım sevgimize, çünkü sevmeye çokta fazla vaktimiz olmayabilir.. benim burdan çıkardığım ders..

başın sağolsun..
    ben zaten istanbulda yaşıyorum ayvalıkla alakam yok
    istanbuldayım ben mezarını ziyaret edicem tabi hayat bizi karşılaştırdı ama kaybettik birbirimizi

Motosikleti
    R1
    ben zaten istanbulda yaşıyorum ayvalıkla alakam yok
    istanbuldayım ben mezarını ziyaret edicem tabi hayat bizi karşılaştırdı ama kaybettik birbirimizi
    herşeyin hayırlısı.. yaşanıcak gün bukadarmış..
    özel msj ını cvpladım
    GKN MOTORS

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Yine gülen bir yüz yine ölümü yakıştıramadığım bir arkadaşım Mekanın cennet olsun kardeşim nur içinde yat...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    herşey için çok geç demek için bile çok geç...
    nasıl geçicek zaman nasıl söylesene nasıl baş edicem ben
    niye niye niye aklım almıyor
    o kadar varlığını kabullenmişim ki şimdi bunun tersi yok kabul etmek istemiyorum
    herşey yoluna gircekti herşey niye gittin niye bırakıp gittin yalnız bıraktın beni
    ne olcak şimdi
    insanın sevdiğini toprağa vermesi nedir biliyorum? Acıyı 18 yıl geçti hala yüreğimde.. Senin yazılarını okurken çektiğin acıyı bilmek daha da zor.. Allah sabır versin.. Ama inanki bu zor günlerde geçiyor.. Tabiiki tamamen asla unutulmayacak ama gör bak hayat devam ediyor... konuşacak birilerine ihtiyaç duyarsan memnuniyetle buralarda olduğumu bil..
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanın sevdiğini toprağa vermesi nedir biliyorum? Acıyı 18 yıl geçti hala yüreğimde.. Senin yazılarını okurken çektiğin acıyı bilmek daha da zor.. Allah sabır versin.. Ama inanki bu zor günlerde geçiyor.. Tabiiki tamamen asla unutulmayacak ama gör bak hayat devam ediyor... konuşacak birilerine ihtiyaç duyarsan memnuniyetle buralarda olduğumu bil..
    unutmak diye birşey yok öyle şeyler yaşadım onunla şimdi kelime yok yazıcak zor işte zor öyle böyle değil çok zor teşekkür ederim onsuzluk kabullenilecek bişey değil neyapcam bilmiyorum ben öyle herşey yarım bi garip herkes perişan Allah yerini cennet etsin çok özledim onu

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    unutmak diye birşey yok öyle şeyler yaşadım onunla şimdi kelime yok yazıcak zor işte zor öyle böyle değil çok zor teşekkür ederim onsuzluk kabullenilecek bişey değil neyapcam bilmiyorum ben öyle herşey yarım bi garip herkes perişan Allah yerini cennet etsin çok özledim onu
    Allah sabır versin size, biliyorumki ben ne söylesem boş, ama yinede rahmetli Murat abi ile ahiretde tekrar görüşeceğinizi hatırlatmak istedim, sadece biraz özlem olacak, onun içinde sabır gerekecek... Rabbim onun mekanını cennet eylesin, kabrinde ferahlık versin...

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    Allah rahmet eylesin ... mekanı cennet olsun... çok üzüldüm kolum kanadım düştü birden...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)