Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

AEA gideli bir yıl daha geçti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Bir yıl daha geçti gitti sen gideli..
    bu yaşıma kadar çok insan tanıdım, birçoğuda zamansız gitti, sende öyle.. asıl zoruma giden en geç gitmesi gerekenlerin nedense çok erken, zamansız gitmesi.. gitmeseydin iyiydi Babuş. Umarım gittigin yerde motosiklet sürüyorsundur, umarım sevenlerin yine etrafındadır seni dinliyorlardır. Bizde geleceğiz merak etme, seni oralarda yalnız bırakmayız.
    GoGi, espresso, Thracian ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayat. Ölüm ani hepimiz üzgünüz.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Şef... Mekanı cennet olsun, bana motosiklet kullanmayı sevdiren öğreten hatta bahsettiği ileri tekniklerle düzgün motosiklet kullanmayı öğreten bir abim. O beni tanımaz ama o kadar sıcak kanlı bir anlatımı vardı ki sanki öz abim gibi hissediyordum, aramızdan ayrılması 5 sene kadar uzun süre olsa da hala gitmesine inanmak istemiyorum hala bir umutla sayfalarını takip edip bildirimlerini açıyorum, biliyorum gelmeyeceğini ama bir gün oraya gideceğimi bilmek beni mutlu ediyor.

Tüm camia adına Ölüm yıl dönümü kutlu olsun. Keşke yaşıyor olsaydı. Videolarını açıp izleyemiyorum hüzün kaplıyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    5 sene önce bugün Altın Elbiseli Adam öldüğünde işten kaçıp cenazesine katılmıştım. Ortam mahşer yeri gibiydi. E5 üzerinden Göztepe - Karacaahmet Gasilhanesi arası 10'larca motorcuyla karşılaşmıştım. Karacaahmet sonrası Çengelköy mezarlığına kadarki motosiklet kalabalığını hayatım boyu görmedim. Binlerce motorcuyduk. Her cc, her sınıf, her marka ve model motosiklet süren binlerce kişiydik. O kadar kalabalıktık ki Çengelköy mezarlığı tarafındaki park alanı hınca hınç dolmuş, yollara sağlı sollu park eder olmuştuk. 1 sene sonraki anma etkinliğine katıldığımda yine kortej gibi birşey olmuştu. Fulya'da buluşup Çengelköy'e sürmüştük. Yine motorcular vardı ama kalabalık değildik. Şimdi bakıyorum da aradan 5 koca sene geçmiş, konuyu açan arkadaş da dün gece yazmış, tüm gün hiçbirimiz sallamamışız. Zamanla insan unutuyor, ne acı..

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Şu an motor üzerindeysem onun sayesinde.. Ruhun şad olsun güzel insan..
    MeliksahMELO bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Cumartesi Bodruma giderken aklıma geldi. Rahmetli şurada karşıma çıksa diye ama işte dünya bu Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    CRF 250
    Her yeni model çıktığında aklımdan geçer, şimdi bunu ne kral anlatırdı diye, toprağı bol olsun.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Güzel insandı, yokluğu hala hissediliyor...

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın'ı hatırlamak için önce unutabilmek gerekir diye düşünüyorum. O yüzden bir yere bir iki kelime karalamak, bir fotoğrafını paylaşmak ya da mezarı başına gitmek... Benim açımdan çok da anlamı olmayan şeyler. 2 yıllık iş geçmişimizde tanıdığım kadarıyla benimle aynı fikirde olacağına eminim. Fayda sağlamayan işlere asla prim vermezdi.
    DickName bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm camia adına Ölüm yıl dönümü kutlu olsun. Keşke yaşıyor olsaydı. Videolarını açıp izleyemiyorum hüzün kaplıyor.
    Kutlu olsun değil de saygı ve sevgiyle anmak daha güzel olur ;)
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Honda CB125 E
    Vay be babuş. Gittiğinde Türkiye'de pandemi kelimesinin anlamını bilen insan yoktu neredeyse. Neler oldu neler, hayat akıyor.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Motora yeni ilgi duyduğum zamanlar rahmetli olmuştu. O zamanlar izlerdim ama yarattığı etkinin farkında değildim. 2019 ilk motorumu aldım. Bu süreçte o kadar sevgi besledim ki anlatamam. Yaptığı iş çok büyük, emekleri anlatılamaz. Çok muhteşem bir adam. Nur içinde yatsın babuşumuz, apaçi şefimiz, abimiz...

Motosikleti
    250r
    Hala faydalanıyoruz anlattıklarından. Teşekkürler şef.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 sene önce bugün Altın Elbiseli Adam öldüğünde işten kaçıp cenazesine katılmıştım. Ortam mahşer yeri gibiydi. E5 üzerinden Göztepe - Karacaahmet Gasilhanesi arası 10'larca motorcuyla karşılaşmıştım. Karacaahmet sonrası Çengelköy mezarlığına kadarki motosiklet kalabalığını hayatım boyu görmedim. Binlerce motorcuyduk. Her cc, her sınıf, her marka ve model motosiklet süren binlerce kişiydik. O kadar kalabalıktık ki Çengelköy mezarlığı tarafındaki park alanı hınca hınç dolmuş, yollara sağlı sollu park eder olmuştuk. 1 sene sonraki anma etkinliğine katıldığımda yine kortej gibi birşey olmuştu. Fulya'da buluşup Çengelköy'e sürmüştük. Yine motorcular vardı ama kalabalık değildik. Şimdi bakıyorum da aradan 5 koca sene geçmiş, konuyu açan arkadaş da dün gece yazmış, tüm gün hiçbirimiz sallamamışız. Zamanla insan unutuyor, ne acı..
    Yok be Kaan. Unutulmuyor. Böyle hey gidi diye içinden geçiriyor insan.
    tommygun, espresso ve ero__ bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Unutulmadığına dair bir de istatistiksel veri ekleyeyim;

Youtube kanalımız aramızdan ayrıldığında 270.000 civarı aboneye sahipti. Şuan 500.000'i geçti kanal, hem de çivi dahi çakmadan...

Hani kendini kıyaslayanlar falan olur diye yazmak istedim. Bazı denyolar var orada burada kendine denk falan gördüklerini belirtiyor da hadlerini bilsin isterim!

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unutulmadığına dair bir de istatistiksel veri ekleyeyim;

Youtube kanalımız aramızdan ayrıldığında 270.000 civarı aboneye sahipti. Şuan 500.000'i geçti kanal, hem de çivi dahi çakmadan...

Hani kendini kıyaslayanlar falan olur diye yazmak istedim. Bazı denyolar var orada burada kendine denk falan gördüklerini belirtiyor da hadlerini bilsin isterim!
    Bende bazen sayfasına girip bakıyorum. Üye sayısı hep Artıyor keşke birileri devam etseydi.
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Bende tommygun abi gibi işten kaçıp gitmiştim cenazeye. O zamanki çalıştığım yer izin konusunda çok sıkıntılıydı ne olacaksa olsun deyip gitmiştim. Orada gördüğüm manzarayı bir daha hiç görmedim göreceğimi de sanmıyorum. Tanımayanlar bile bunca motorcuyu gördüğünde şaşırdılar. Çünkü tanımıyorlardı...
    Ben ehliyet aldığımda kendisini tanımıyordum öylesine almıştım ehliyeti de çünkü eskiden ucuzdu. Bana motoru sevdiren adamdır. Motor almadan ekipman aldıran adamdır. Arada mezarına giderim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı

2:27 allah carpinca

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    eskiden sürekli videolarını izler dururdum. şimdi izleyesim gelmiyor hüzün kaplıyor bir yandan çok erken gitti :(

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler