Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İsmet Badem'i motor kazasında kaybettik.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thugboy0622 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 50cc

Eski basketbolcu ve basketbol yorumcusu olan,banada basketbolu sevdiren insanlardan birisi olan İsmet Badem'i Çanakkale'nin Çan ilçesinde geçirdiği motorsiklet kazası sonucu kaybetmemizin derin üzüntüsüyle bu başlığı açıyorum. Edirne'li bir basketbolsever olarak kişisel olarakta tanıdığım pırlanta gibi bir insanı kaybettiğimiz haberi gerçekten çok üzdü beni arkadaşlar. Aranızda illaki benden başka sevenleride vardır önce ailesine sonra sevenlerine sabırlar diliyorum.
    Huzur içinde yat İsmet abi. Senin istediğin gibi Edirne'yi basketbol şehri yapma mücadelemiz hala devam ediyor.Gözün arkada kalmasın.
    Son Ütücü, Yayan ve Invoker bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Allah rahmet eylesin. Basketbolu bize sevdiren adamdı.
    Yayan bunu beğendi.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    ben dahil bir nesile basketbol sevgisi aşılayan, murat murathanoğlu'nun sevilen ekürisi ismet abi
    huzur içinde yatsın.

o diil, ne b.ktan zamanlar bunlar ya..
    sevdiğimiz motorcular ardı ardına aramızdan ayrılıyor
    Yayan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba RX9 50cc
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dahil bir nesile basketbol sevgisi aşılayan, murat murathanoğlu'nun sevilen ekürisi ismet abi
    huzur içinde yatsın.

o diil, ne b.ktan zamanlar bunlar ya..
    sevdiğimiz motorcular ardı ardına aramızdan ayrılıyor
    pırıl pırıl bir insandı. gözlerim dolu şuan resmen dediğin gibi ne b.ktan zamanlar dostum.

Rahmetlinin instagramda son paylaşımı :(

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Allah rahmet eylesin. Motosiklet tutkusu olduğunu bilmiyordum. Murat Murathanoğlu ile birlikte NBA maçları ile tanıdık kendisini.
    Yayan bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..
    Yayan bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Allah rahmet eylesin, bir bir gidiyor herkes kaza nasıl olmuş merak içindeyim. Deneyimli bir sürücü sonuçta öf içim sıkılıyor valla Allah gani gani rahöet eylesin ailesine sabırlar diliyorum.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    kaza nasıl olmuş dengesini kaybedip düştüğünü söylüyorlar

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Efes Pilsen,İTÜ, Eczacıbaşı, İsmet Badem , Spor Sergi.
    Bana basketbolu sevdiren 5 li, 4 ü gitti.
    İsmet Bademi çok severdim, Allah rahmet eylsin.
    Ama söylemeden de geçemiyeceğim. o kask olmaz abi. Ölüm nedenini bilmiyorum yıllarca cruiser kullandım ama ben o kaskı takmam abi. Hele şehirler arası yolda imkansız.
    Çok üzüldüm. Mekanı cennet olsun.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sözcü gazetesinden alıntıdır :

"Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden basketbol yorumcusu İsmet Badem’in oğlu Burçin Badem, babasının trafik kazası sonucu hayatını kaybetmediğini açıkladı.

Konu hakkında Twitter hesabından bir açıklama yapan Burçin Badem, “Olay yeri raporu ve görgü tanıklarına göre trafik kazası ya da sürat değil” ifadelerini kullandı.

İşte Badem’in o paylaşımı;

Üzüntümüzü paylaşan durum öğrenmek isteyen dostlar Babamı hastaneden teslim aldık. Olay yeri raporu ve görgü tanıklarına göre trafik kazası ya da sürat değil en büyük aşkı motorunu sürerken fenalaşıp düşüyor. Onun ustaliginda birinin kontrolünü kaybedip kaza yapacağı durum yok

— Burçin Badem (@burcinbadem) 6 Eylül 2018"

Basketbol camiasının başı sağolsun. Çok değerli bir insandı.

Motosikleti
    nc750x
    Allah c.c. rahmet eylesin.

http://www.milliyet.com.tr/ismet-badem-in-olum-nedeni-ortaya---2738025-skorerhaber/

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sözcü gazetesinden alıntıdır :

"Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden basketbol yorumcusu İsmet Badem’in oğlu Burçin Badem, babasının trafik kazası sonucu hayatını kaybetmediğini açıkladı.

Konu hakkında Twitter hesabından bir açıklama yapan Burçin Badem, “Olay yeri raporu ve görgü tanıklarına göre trafik kazası ya da sürat değil” ifadelerini kullandı.

İşte Badem’in o paylaşımı;

Üzüntümüzü paylaşan durum öğrenmek isteyen dostlar Babamı hastaneden teslim aldık. Olay yeri raporu ve görgü tanıklarına göre trafik kazası ya da sürat değil en büyük aşkı motorunu sürerken fenalaşıp düşüyor. Onun ustaliginda birinin kontrolünü kaybedip kaza yapacağı durum yok

— Burçin Badem (@burcinbadem) 6 Eylül 2018"

Basketbol camiasının başı sağolsun. Çok değerli bir insandı.
    Oğlunun motosiklet hakkında bir bilgisi yok anlaşılan. Motosiklet üzerinde iken fenalaşıp düşersen bu da bir motosiklet kazasıdır. Motor üstünde olmayıp evinde koltuğunda fenalaşsaydı ölmeyecekti belki de. Sonuçta yolda motor sürerken düşmemiş mi? Kaza kazadır. Yani kaza yapmayacak kadar usta olmak diye bir şey yok ki. Daha ne ustalar kaybetti bu camia motosiklet kazalarında.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Oğlu da kaza geçirmediğini iddia etmiyor zaten; kaza sonucu ölmediğini, öncesinde gelişen koşullar sebbiyle fenalaşıp kazaya sebebiyet verenin bu koşullar olduğunu belirtiyor.
    Hem İsmet Badem gibi biri için, hem de tüm motosiklet kullanıcılarının, hatta motosiklet olgusunun imajı için çok da makul ve mantıklı bir açıklama olduğunu dşünüyorum.

Motosikleti
    Kuba RX9 50cc
    Geçenlerde kalp amelyatı olmuştu anladığım kadarıyla bu rahatsızlıktan dolayı fenalaşmış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)