Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Stephen Hawking Hakkı Rahmetine Kavuşmuştur..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçtiğimiz 2-3 sene içinde allahın varlığını kabul etmişti rahmetli... Giderayak yırttı yine...

https://i.hizliresim.com/EP0LDD.jpg
    Jimicim stephen hawking'in sözleri çarpıtıldı. http://time.com/5199149/stephen-hawk...h-god-atheist/

adamın yatatıcı,cennet,cehenneme inanması söz konusu değil.

Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çünkü dinimiz ve inancımız gereği (siz kabul etseniz de etmeseniz de), yani ben Müslümanım diyen bir kişi için geçerli olmak üzere "Onlara ister bağışlanma dile, ister dileme farketmez. Onlara yetmiş defa bağışlanma dilesen de Allah onları asla bağışlamayacaktır. Bu, onların Allah'ı ve Rasulünü inkâr etmesinden ötürüdür.
    vaybe çocuk felci aşısını bul 100 binlerce cocugu kurtar ama müslüman değilsin diye cehenneme git,
    veba,çiçek aşılarını bul,veya Tesla gibi bir bilim adamı olup insanlığa hizmet et yine zerre önemi yok.Müslüman değilsin çünkü.

Kim gidecek cennete ? Anası babası müslüman diye şans eseri müslüman olanlar gidecek.

Kimseye zerre faydan yok hatta zarar ziyansın ama hiç önemli değilll müslümansın lan,daha doğarken lotuyu tutturmuşsun.

Hastalıklı zihniyet ama kime neyi anlatacaksın canına yandığımın ülkesinde!
    PiedPiper ve lacivertt bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    bu konuda ilk ben yorum yapmıştım sonra bir veya iki yorum daha yaptım silmişler. Vay be demek kendi düşüncelerine göre bazılarını silip ayar veriyorlar. Demek kendi düşünce eleklerinden süzgeçlerinden geçiriyorlar. Yorumum da hakaret yok kötü söz yok ama adminin düşünce yapısına uymuyor. Sorsan düşünce ve ifade özgürlüğünden burnundan kıl aldırmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuda ilk ben yorum yapmıştım sonra bir veya iki yorum daha yaptım silmişler. Vay be demek kendi düşüncelerine göre bazılarını silip ayar veriyorlar. Demek kendi düşünce eleklerinden süzgeçlerinden geçiriyorlar. Yorumum da hakaret yok kötü söz yok ama adminin düşünce yapısına uymuyor. Sorsan düşünce ve ifade özgürlüğünden burnundan kıl aldırmaz.
    oyle tabi ,burda işid militanı gibi davransan bişey yapmazlar ama biraz muhalif takıl hemen sansür.

şimdi bu mesajları da silecekler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı tony iommi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyle tabi ,burda işid militanı gibi davransan bişey yapmazlar ama biraz muhalif takıl hemen sansür.

şimdi bu mesajları da silecekler.
    işid değilde makbul standart campusWep gibi me geldi.

yes, why not.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Müslüman olmayan birisi ölünce "Hakkın rahmetine kavuşmuştur" denmez, eğer inandığınız din islamsa. Vefat etmiştir. Gerisini bilemeyiz.
    hercul3367 bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Müslüman olanın öldüğünde rahmete kavuştuğu da bilinmez, müslümana da hakkın rahmetine kavuştu denmez. Gaybdan haber vermeye girer.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslüman olanın öldüğünde rahmete kavuştuğu da bilinmez, müslümana da hakkın rahmetine kavuştu denmez. Gaybdan haber vermeye girer.
    Millet o kadar sakat yorumlar yapıyor ki? Herkesin dini kendine; herkes kendi içinde yaşasın bu mereti, başkalarına ögretmeye tebliğ etmeye çalışmasın.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet o kadar sakat yorumlar yapıyor ki? Herkesin dini kendine; herkes kendi içinde yaşasın bu mereti, başkalarına ögretmeye tebliğ etmeye çalışmasın.
    İşin dahada büyük kısmı kendi bilmediği halde millete ahkam kesmesi.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kedim öldüğünde "başın sağolsun" diyen arkadaşımı "uyarıp"... "geçmiş olsun de" diyen de çıkmıştı..
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.
    senin fikrinin ne önemi var vasat herif

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Türk Dil Kurumu:

"Meret":
    KABA

(sıfat)

1.
    can sıkan, hoşlanılmayan şeyler ya da kimseler için sövgü sözü olarak kullanılır.
    "Meret makine, işlemiyor"

2.
    kötü, uğursuz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Müslüman olmayan biri öldüğünde "Allah rahmet eylesin" denmediğini ben de duymuştum ama kaynak Kitap mı hadis mi mezhep mi kültür mü hatırlamıyorum. Ben sevdiğim ya da kendi kıstaslarıma göre iyi biri öldüğünde Müslüman olmasa bile "Allah rahmet eylesin" derim, bunu dediğimde de Din'den çıkacağımı düşünmem. Lakin öyle hırtlar var ki öldüklerinde sırf hakkımı helal etmemek için ya da merhum için "iyi bilirdik" dememek için camide onun cenaze namazına katılmam. Hoca "merhumu nasıl bilirdiniz?" diye sorduğunda o ortamda da "itin tekiydi, geberdi iyi oldu" da denmeyeceği için en iyisi katılmamak.
    Cyan, espresso ve Macabre bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Battuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk Dil Kurumu:

"Meret":
    KABA

(sıfat)

1.
    can sıkan, hoşlanılmayan şeyler ya da kimseler için sövgü sözü olarak kullanılır.
    "Meret makine, işlemiyor"

2.
    kötü, uğursuz.
    Ben konuşmayacağım bu abla konuşsun güzel anlatmış, algılayın lütfen bu gerçeği:

https://www.youtube.com/watch?v=oYq5a37-ZFE

Ablanın çıkış kürtaj tartışmalarıyla ilgili, onun yerine kitabınızın bahsettiği herhangi başka bir şeyi koyabilirsiniz, sonuçta beni alakadar etmiyor. Size sorulmadıysa din böyle söylüyor, dolayısıyla böyle böyle yapmanız lazım gibi bir akıl ögretmeye girmeniz yanlış, bu yanlışı lütfen farkedin.
    tommygun, espresso, DickName ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben konuşmayacağım bu abla konuşsun güzel anlatmış, algılayın lütfen bu gerçeği:

Ablanın çıkış kürtaj tartışmalarıyla ilgili, onun yerine kitabınızın bahsettiği herhangi başka bir şeyi koyabilirsiniz, sonuçta beni alakadar etmiyor. Size sorulmadıysa din böyle söylüyor, dolayısıyla böyle böyle yapmanız lazım gibi bir akıl ögretmeye girmeniz yanlış, bu yanlışı lütfen farkedin.
    Son mesajım olsun bu verdiğiniz kaynak karşılıklı mesajlaşmamızdan pek güzel şeyler doğmayacağının işareti benim için. Asıl kaynak şöyle diyor:

"Sizden, hayra çağıran, iyiliği emreden ve kötülükten men eden bir topluluk bulunsun. İşte kurtuluşa erenler onlardır." Al-i İmran 104

Öyle herkesin cam fanusta izole kendi kendisine yaşayacağı bir şey olsaydı hayat/din "imtihan" kavramı olmazdı

Ben sözün sahibini incitmeyi asla istemem sadece nötr bir ifade ile içimden geçeni yazdım. Birbirimizi uyarmakta kötü bi şey yok.
    Rahatsızlık vermemek adına konu benim için kapanmıştır. Herkese kazasız sürüşler dilerim.
    Cyan bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ışıklar içinde yatsın bilim dünyası ve insanlık adına büyük kayıp

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)