Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bir motorcu daha aramizdan gitti.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Merhaba arkadaşlar

Geçen pazar kuzenim ve arkadaşları düğüne gitmisler. Düğünden sonra motorla canınız çekmesin kokoreç yemeye gitmişler. Yemek yedikten sonra dışarıya cikip sigara yakmislar ve bir arabaya yaslanmışlar. Araba sahibi ve arkadaşı 45li yaşlarında 2 adam arabaya neden yaslaniyorsunuz diyerek kuzenim ve arkadaşlarına tokat vurmuşlar. Bunun üzerine bizim çocuklar küfürleşmisler adamlarla ve araba sahibi kokoreçciden aldigi satirla kuzenimin arkadaşını hafif yaralamış. Kuzenim ve arkadaşlarım dağılarak kaçmaya başlamışlar. Adamalardan biri kuzenimin pesinden koşturmuş ve diğeri arabayala takip etmiş. Kuzenim kaçmayı başarmış fakat yolda motoru unuttuğunu fark edip geri dönmüş. Adamlar yolda kuzenimi yakalamis biri kollarından tutmuş digeri satirla icinde ne varsa çıkarmış. Kuzenim olay yerinde rahmetli oldu ve yaşı daha 20 idi 1 hafta sonra askere gidecekti. Adamlar olaydan bir kaç saat sonra evde yakalanmislar. Ama artık iş işten gecti ateş düştüğü yeri yakar. Bu dünyanın çivisi çıktı gencecik çocuklara kıyar oldular dunyanin sonu hic gitmiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Kardeş bu aydinda mi oluyor hiç duymadım ya?

Haydaa bu mugla yolunda sagdaki kokoreccinin orasi yav.
    http://www.aydindenge.com.tr/asayis/...si-kanli-bitti

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah sabir versin bu nedir arkadas kollarindan tutup icini bosaltmak ne yahu. noluyor arkadas herkesmi manyak iclerinde normal insan yokmuymus napioz lan dememismi? o olaydan sonra eve gitmek ne bi neyin rahatligi?

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kokareççi o...ç... insan ayırmazmı ortalığı sakinleştirmezmi madem esnafsın

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    başınız saolsun dostum.

şimdi bu caniler hakim karşısına çıkacak, takım elbisesinin önünü ilikleyecek, küfür etti bana bende cinnet geçirdim diyecek, indirimi şusu busu 5 yıl yatıp çıkacaklar.

sonra yine aramızdalar.

allah iyilerle karşılaştırsın ne diyelim. millet kafayı yemiş çok net.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Olay aydın cine yolu üzerinde oluyor. Kokoreç yapan adam benden bıçak falan almadı diyor sorguda. Ama polisler bastırınca ötmüş hemen. Bu arada zanlılar ile esnaf uzaktan akraba oluyorlarmıs. Olaydan sonra adam hic bir sey olmamış gibi dükkanı işletmeye devam etmiş. Umrunda değil adamın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Adamlar gasp , yaralama , cinayetten yargılanacak. Testte dumanlı çıkmışlar anladınız siz onu.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Birisi bana bu olayın gerçek olmadığını söylesin lütfen nasıl bu hale geldi bu ülke.
    Açlık grevinde kritik seviyeye gelen KHK ile ihraç edilmiş akademisyenler , Karı Koca öldürülen çevreci çift ,bu olay akıl almıyor artık.

Fethiye'den gelirken Aydın Çine'de yol üstü olmasın diye merkezde durduğum çorbacıda 10 tl idi çorba+su (Çorbada kötüydü ayıp olmasın diye bir kısmını zorla içtim) zaten Çine'den pek hoşlanmıyorum o olaydan dolayı (Fiyatları İstanbul'la kıyaslamayın Bozüyük'te Çorba+Az Çorba+su 7,5 tl idi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birisi bana bu olayın gerçek olmadığını söylesin lütfen nasıl bu hale geldi bu ülke.
    Açlık grevinde kritik seviyeye gelen KHK ile ihraç edilmiş akademisyenler , Karı Koca öldürülen çevreci çift ,bu olay akıl almıyor artık.
    Maalesef güzel ülkemiz yaşanmaz bir hâl alıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Esnaf olan adam daha once türk telekomda çalışıyordu milletin karısına kızına sarkıyor diye işten atmışlar.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Bu nedir arkadaş ya. Nasıl bu kadar kolay oluyor bu işler. Kimle nasıl başa çıkıcaz biz. Ey kafanı yürü diyorlar resmen. Allah rahmet eylesin dostum benim...

satırla içinde ne varsa çıkarmış ne abii...nasıl bir sadistlik okurken içim çıktı.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Kuzenimin yanında bulunan yakın arkadaşım polisler tarafından suçlu gibi 5 saat sorguda tutuldu. Çocuğun psikolojisi hiç iyi değil. Kuzenimi o halde görünce zaten kendinden geçmiş çocuk konuşamıyor hâlâ.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Başınız sağolsun
    Bu caniler tahrik var,nefsi mudafaydı diyecekler ve az bir ceza ile kurtulacaklar.
    Biz cezaları degilde cumhurbaskanının yetkilerini arttıralım.
    Metehan07-70 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Alıntı KumanBayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başınız sağolsun
    Bu caniler tahrik var,nefsi mudafaydı diyecekler ve az bir ceza ile kurtulacaklar.
    Biz cezaları degilde cumhurbaskanının yetkilerini arttıralım.
    Dostlar sağolsun

Adamlar madde kullanmış onun etkisi ile olduğundan dolayı az bir ceza yemezler diye düşünüyorum

Wolverine, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    Bu tarafın bide diğer tarafı var istedikleri kadar hakimi kandırsınlar.
    Başın sağolsun kardeş

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normal adaletin olduğu bir ülkede o kokoreççinin de cinayete yardım etmeden yargılanması lazım.Kavga eden adamın eline satır vermek te ne oluyor?
    espresso bunu beğendi.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Okurken içim ürperdi yaa kardeşimize Allah rahmet eylesin adalet bunların cezasını vermıcek veremıcek malesef ateş düştüğü yeri yakcak yine...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 AS
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal adaletin olduğu bir ülkede o kokoreççinin de cinayete yardım etmeden yargılanması lazım.Kavga eden adamın eline satır vermek te ne oluyor?
    Adam hiç oralı bile olmamış ufak çocuğu öldürüyorlar sen orda kokoreç satıyorsun. Insan öleceğini bilse yine ayırmak ister sonuçta ordakiler daha ufak çocuk askere gitmemisler daha. Adam tam bir kansız çıktı başı beladan uzak durmaz inşallah Allah'a havale ediyorum ben böyle kansızları.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Adamı doğramak nedir ya , ulan nasil bi canlı bunlar. Yamyam yapmaz bunu. İşte böyle yaratıkları ayaklarından asıp canlı canlı derisini yüzeceksin. Ölen kardesimize Allah rahmet eylesin.. Allah ölümün bile hayırlısını nasib eylesin hepimize.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunların tümünün çözümü idamdır. O adam idam cezası yiyeceğini bilse asla böyle bir şey yapamazdı. Kokoreçci de bir şey yapamaz, adam almış bıçağı gitmiş, peşinden koşup kendini mi öldüretecek ? Emin olun orada polis bile olsa adamın öldürmesi bitene kadar seyreder sonra tutuklardı, burası Türkiye... ABD'de bu tip adamları patır patır vuruyorlar ya bayılıyorum.

5 yıldan fazladır dövüş sanatları çalışan biri olarak tavsiyem şudur ki, böyle bir olayla karşılaştığınızda ya tokatı yediğizle kalıp özür dileyip gidin ya da elini kaldırdığı anda adama girip indirin. Ben olsam ikincisini yapardım. Bunun ortasında kalırsanız adam bir de cahilse eğer, o gözü dönmüşlükle her şeyi yapabilir. Youtube'daki bıçaklı kavgaların bir çoğunda olay itiş kakışla başlar, sonra bıçaklar çekilir. O bıçağı veya silahı çektirmemeniz gerekiyor. Bunu yapamıyorsanız kavga etmeyeceksiniz.

döner bıçağıyla adam öldürmek nedir ya ne boktan bir ülke

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)