Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet eğitmeni Emre ercins temde feci kaza.

Motovento
    REKLAM ALANI

Allah rahmet eylesin, yakinlarina sabir versin.

Maalesef suclu sucuyla kalacak gene. Bu ulkede cinayet isleyip ceza almamanin yolu trafik.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Allah gani gani rahmet eylesin, ailesine sabır versin.

Bence ceza olarak o ikizlerin 18 yaşına kadar BÜTÜN eğitim masraflarını ve diğer masraflarını sanki babaları varmış gibi o kazaya ve ölüme sebep olan sürücüye ödetsinler. Böylece 18 sene boyunca bu olayı unutamaz ve ders olur.

Allah rahmet eylesin

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Motosiklet.en azindan ulkemizde tehlikeli. Ne kadar bilinç de olsa ,kaza ölum gibi ihtimaller bir araba kullanmaktan her zaman daha fazla. Bunu göz önüne almadan motosiklet süren malesef kendini kandırıyor sadece.
    çok üzgünüm şuan =(

Beyler vefat eden kişinin maddi durumunu falan bilmiyorum. Yorumlardan anladığım kadarıyla eşi ikizlere hamileymiş. Araştıralım zor durumda kalmışlarsa el uzatalım. Bence bir yardım kampanyası düzenlenebilir. O kadar motosiklet grubu var.

Mesela bazı yardim kampanyalarinda telefon operatörleriyle anlaşılıyor. Örneğin 1TL1UMUT yazıp 8071'e gönderdiğiniz de sokak hayranları için her ay faturanıza +1 TL ekleniyor. Bu tarz bir çalışma yapacak kimse yok mudur içimizde veya rahmetliyi ve eşini tanıyanlardan?

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @mexico ; duyarlılığın için ailesi adına çok teşekkür ederim. Emre de babasız büyüyen ve hayatı hak edip emekle çalışan bir kardeşimizdi. Kendisinin mesleği sigortacılık olduğu için başına gelebileceklerle ilgili gerekli önlemleri almıştı. Maddi zorluk çekmeseler de babasız doğacak olmaları içimizi burkuyor. Oğulları da bundan sonra hepimize emanettir.
    İyi niyetin ve duyarlılığın için tekrar teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)