Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hamile Kadının Ölümüne Neden Olan Korkunç Kazanın Videosu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçtiğimiz günlerde şu haberi okumuştum ;

FSM Köprüsü çıkışında aracın ön camına isabet eden taş sonucu ağır yaralanan ve hastanede hayatını kaybeden fizyoterapist Gencer'in cenazesi, defnedildi. Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü çıkışında seyir halindeki araca çarpan taşın ölümüne neden olduğu 7 aylık hamile fizyoterapist Hülya Erşah Gencer, Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesinde toprağa verildi.

Gencer'in cenazesi, öğle namazına müteakip Karabiga Ulu Camide kılınan namazın ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.

Gencer ailesinin, Hülya Erşah Gencer'in karnında ölen 7 aylık kız bebeklerine Mercan ismini koymayı kararlaştırdıkları öğrenildi.

Bugün NTV haber ajansı kadının ölümüne neden olan bu kazanın videosunu yayınladı ;

http://www.ntv.com.tr/video/turkiye/...e0KHVhfQKI7W_Q

Beyaz jipi kullanan cani bariyere çarpmadan önce yolun karşı tarafında sol şeritten gelen gri renkli hafif ticari araç (doblo veya fiorino) içinde eşi ve arkadaşı ile seyir halinde olan rahmetli Hülya hanım var.

Allah mekanlarını cennet eylesin, o yavrucağın da annesinin de. Eşine sabırlar diliyorum.

Diğer cani hakkında bir şeyler yazmak istemiyorum. Şu an ciddi ciddi adalet kavramını, ceza kavramını sorguluyorum.

Kazasız belasız sürüşler.
    antilop_skul bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Serbest bırakmışlar...
    Şimdi ne desem bilemedim bu ülkede adalet gerçekten yok ne yapalım kendi adaletimizi kendimiz mi kuralım ?
    O adam beline silah takıp gidip vursa bence haklı.
    Shrieker bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Biraz önce gördüm ve birkere daha, "Allah'ım ölümün bile hayırlısını ver bize" dedim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Katili serbest bırakmışlar. Dinci faşiste internette iki satır laf yazsan kapına polis dayanıyor. Allah hepsinin belasını versin.
    Mengu16, mozgur, beykurt ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Nasıl lanet bir ülke bu Allah kahretsin ya. Sen kural ihlali yap en soldaki arabaya çarp taklalar at , fırlayan taş karşı şeritten birini öldürsün. Arada karakola gidip imza atmak suretiyle serbest bırakıl. Pikeyim böyle ülkenin adaletini de yapacağınız işini de. Allah rahmet eylesin.
    Shrieker bunu beğendi.

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz önce gördüm ve birkere daha, "Allah'ım ölümün bile hayırlısını ver bize" dedim
    Elimizden tek gelen böyle bir temenni de bulunabilmek sanırım.

O caniye küfür etmek bir şey değiştirmiyor, her sezon en az bir iki ölümcül badire atlatıyoruz İstanbul'da böyle katiller yüzünden. Belki de bir gün atlatamayacağım ve o katil bariyer yerine birimize çarpacak, o taş karşı şeritteki aracın camı yerine birimizin kafamda patlayacak. Allah göstermesin diyebiliyoruz sadece.

Tamam en son nefesimizi nerde ne zaman vereceğimiz hiç belli değil ama böyle de mukadderat olmaz ki kardeşim.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Böyle sağdan soldan fırlama, makas atma, drift yapma meraklısı çok insan var malesef. İki hafta önce gözümün önünde galerici çocuğun biri emanet BMW'yi drift yapayım derken pert etti. 400 bin liralık arabayı nasıl öderse artık. En az 3000 motorlu araç çünkü 120km hızla giden aracın drift yapabilmesi için en az 300 beygire ihtiyaç var.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Sürücü adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış.

İnanılmaz. Gerçekten akıl alır gibi değil.

Bu ülkede adalet bitmiştir, bunu artık uzun süredir biliyoruz ama her gün tekrar tekrar yüzümüze çarpılıyor bu gerçek.

Ülkemizi malesef hiç olmadığı kadar kötü günler bekliyor.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Allah belasını versin böyle insanların,
    Onu serbest bırakan hakimede söyleyecek birşey bulamıyorum..
    Gözüne uyku girmez işallah bidaha..
    Ne beddua ettim be ..
    Shrieker bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Beyler biz yanlış zamanda yada yanlış yerde doğmuşuz.
    Biz şöyle bi 2116 yılında yılında doğsaydık,bu ülkede her şey yolunda falan olurdu ama işte biz o günleri göremeyeceğiz.
    Şansımı...
    Shrieker bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Serbest birakilma sebebini anlayamadim ben rapora "kader" mi yazdilar? Ulan sen sagli sollu makasliyosun,her turlu ihlali yapiyosun,ondan sonra bariyere girip takla atiyosun ve bir can aliyosun,bide serbest kaliyosun? Adalet varya adalet. Artik sadece bir isimden ibaret bu ulkede.. Allah rahmet eylesin. Denecek sey cok. Diyebilecegimiz az.
    Shrieker bunu beğendi.

Allah rahmet eylesin.Caninin ismini açıklamak lazım, korkudan uyuyamasın.

smtknc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada 1200s
    Bir insanin hayatiyla oynamanin ne kadar ucuz ve bu sehirde nasil sansa yasadigimizin bir gostergesi daha bu resmen.

Allah anneye ve bebegine rahmet eylesin. Esine de sabir versin. Cok uzucu boyle bir olumle hem esini hem dogmamis cocugunu kaybetmek.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    (reklamsız görüntü ) allah rahmet eylesin böyle katillerle bir de motor sürüyoruz aynı ortamda

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    TAMAMEN TEORİDİR

şimdi normalde böyle haberlerde yüz kızartan suç değilse genellikle zanlının ismi verilir, olmadı baş harfleri yazılır. bu habere, habertürk ve konuyu açan arkadaşımızın verdiği linklerde baktım. ne bir isim ne de baş harfleri var. verhumun adını aratıp, ekşisözlük'teki başlığa bakınca "cahit arda aysal" ismi çıktı.

aysal soyadı olması düşündürdü, açıkçası.
    Shrieker bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Attığı makaslardan 25*26 yaş altı ergen beyinli, ailesinin arabasıyla gazlayan bi tip olduğunun söylüyor hislerim. aşırı mantıksız gazlıyor çünkü tecrube yok.

Böyle tiplere ibret olsun diye 15 yıl hapis ve ömür boyu ehliyetini almassan bunları durduramassın. Adı üzerinde ceza, caydırıcı olmadıktan sonra ne anlamı var.

Çok yakın bi arkasımın böyle bi tanıdığı var 2000 yılında medya da çok meşhur olmuş hatta ali kırca siyeset meydanı programın da bile bir bölüm yapıldı bu kaza için. bağdat cadesinde 200 ile gazlarken 2 genç in yaşamını söndürdü.

Şimdi ne mi yapıyor? 1.5 yıl yattı sonra 2 yıl daha yattı, tolam 3.5 yıl yani... hapisanede araba dergileri okuyordu hala, kaza yaptığı araç 200 beygirdi çıktıktan sonra 4-5 araba değiştirdi. şimdi altında 400 beygirlik m3 var hala gazlıyor

Öldürdüğü kızın babası istanbuldan ankaraya 20 günde yürümüştü sesini duyurmak için 2 yıl sonra vefat etti üzüntüden belki hatırlarsınız
    crxforever, tanertc, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İsterdim ki o kadının kocası o arabayı kullanan iti gebertip delil yetersizliğinden serbest kalsın. Evet, benim adaletim budur.
    dejavoo, GP500-1st, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsterdim ki o kadının kocası o arabayı kullanan iti gebertip delil yetersizliğinden serbest kalsın. Evet, benim adaletim budur.
    Aynı fikirdeyim.
    Shrieker bunu beğendi.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Nasıl bir ülkede yaşıyoruz, nasıl bir adalet anlayışı var bu ülkenin anlayamıyorum, aklım almıyor.

Masum bir insan ölüyor, hatta 1 değil 2 can birden kaybedilmiş, buna sebebiyet veren kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış. yani şuanda sokaklarda...

Sözün bittiği yer diye buna deniyor sanırsam.
    Shrieker bunu beğendi.

Alıntı berkerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TAMAMEN TEORİDİR

şimdi normalde böyle haberlerde yüz kızartan suç değilse genellikle zanlının ismi verilir, olmadı baş harfleri yazılır. bu habere, habertürk ve konuyu açan arkadaşımızın verdiği linklerde baktım. ne bir isim ne de baş harfleri var. verhumun adını aratıp, ekşisözlük'teki başlığa bakınca "cahit arda aysal" ismi çıktı.

aysal soyadı olması düşündürdü, açıkçası.
    Yorumunuzu anlayamadım. Rica etsem açıklayabilir misiniz ? Düşündürücü olan ne, caninin çevresi olan bir kişi olduğu için ismininin bilerek yazılmadığını mı tahmin ediyorsunuz ?

Bugün GP500 de sarhoş bir trafik magandası tarafından az daha canından oluyordu. Umarım kökü silinir bu canilerin.
    Shrieker bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)