Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

15 Şubat Yer Maslak Ani Kontrolsüz Şerit Değiştiren Bir Araba Yitip Giden İki Can

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Ofiste sabah saatleri sohbet ediyorum insanlarla. Ofisin geneli biliyor yakında motor alacağımı, masamın üzerinde bilen eksik listesi, kask ekipman kilit bilmem ne , birazdan önemli bir toplantı var ona gireceğim zaten. Birden Muhasebe müdürü geliyor yanıma kawa sı var 1000 lik bana hocalık yapıyor arada, destek de oluyor çoğu zaman.
    -Motor alacaksın dimi,
    - evet abi
    -fikrini değiştirecek bir haberim var (yüzünden düşen bin parça)
    -Hayırdır inşallah abi
    -Aşağıda Eczanede bir çocuk çalışıyor hani sarışın
    - Evet Abi sohbetim yok ama tanırım,
    -ölmüş
    -Nasıl abi nasıl ölmüş gencecik çoçuk

evet bu diyalogla öğrendim artçısı ile ölen kardeşimizi, Maslak Atatürk oto sanayinin önünde 34 US 1042 plakalı araç ani ve kontrolsüz şerit değiştiriyor, arkadaşımız frene basıyor ama nafile çok kısa bir fren izi var cansız bedeninin yattığı asfaltta. hemen oracıkta ''tüm müdahaleler'' bile yapılamadan hakkın rahmetine kavuşuyor,Kadir Çınar Ve Hakan Aksu.
    Araç sürücüsü ani değiştirdiğinin farkında itiraf da ediyor ancak, bu itiraf hiç bir şeyi değiştirmeyecek. Ne o soğuk asfaltta yatan iki genç beden geri gelecek, ne de basit bir telefon görüşmesinde evlatlarının yitip gittiğini haber alan o ailelerin acıları hiç tükenmeyecek.
    Hayatını kaybeden Arkadaşlarımıza allahtan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz.

not:kaza hemen hemen hiçbir gazete tv vs yayın organında haber olarak verilmemiştir.

Her gün eve sevdiklerinize dönebilmeniz ümidi ile. Sevgiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda pcx
    Allah rahmet eylesin, allah ailelerine sabır versin.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Mekanları cennet olsun insallah

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Dün Maslak'tan Beşiktaş'a iş dönüşü eve dönerken, bir servis aracı 45 derecelik açıyla en sol şeritten en sağa direkt daldı. 60km hızla orta şeritten giderken direkt kendimi ters şerite attım. Herif bir de bana el kol haraketi yapıyor.

İnsan canının değeri yok bu ülkede.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Amin Arkadaşlar, Eminemre sevgili dostum o kadar haklısın ki allah hepimizin yardımcısı olsun. Keşke insanlar daha farkına varsalar bizlerin. bizler de ekipmansız çıkmasak yola hiç, dikkat etsek hep daha da dikkat etsek ve eve hep tek parça dönsek.
    Love Me Back...

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    maslakta maalesef bu tarz olaylar çok oluyor. Araçlar çok hızlı gidiyor, ani bir şekilde önümüze geçiyorlar, önümüze geçip aniden fren yapanlar da var. Korktuğum için en sağ şeritten gitmeye çalışıyorum genellikle.

muwatallis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Kardeşimin(bilginozi) kazasından beri 2.5 aydır bu forum başlığında yeni başlık görmüyorum diye seviniyordum, yazık olmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler