Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

başak şehirde motosiklet kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba cg-100
    http://m.haberturk.com/gundem/haber/...t-kazasi-2-olu
    Allah rahmet eylesin
    Kaza gece olmuş sebeb bulunamamiş motorun altına pet siselerde benzin mi var? kazaya o pet siseler sebeb olmus olabilirmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Sabah o saatlerde çiğ düştüğü için yüksek hizda kontrolü kaybedip düşmüş olabilirler. Ölüm konusunu anlamak da oldukça güç, bir yere çarpmamışlar motosiklet yatmış gibi, acaba ekipman mı yoktu sorusu geliyor ? Kask fırlamış anladığım kadarı ile bağlı olmayabilir, ikinci kişide ise muhtemel kask bile yoktu.

Yılların motosiklet sürücü ve 10larca kez kaza gecirmis neredeyse kaza konusunda ihtisas yapmış bir abimiz vardı ve şöyle bir yorum yapardı, motosiklet ile asfaltta düştüğün sürece sorun yok (kolun bacağın kırılır o ayrı) ekipmanın yeterli ise, sürüklenerek ölmenin biraz güç olduğunu söylerdi.. Ben destekliyorum bu tezi ama şartlara göre değişkenlik de gösterir. Nihayetinde motogp'de cok yuksek hizlarda düşüşler oluyor, ölüm oranı cok yüksek değil.

volkan mucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef 4 teker
    bu kazayı yapan tanıdıgımın çocugu malesef motora 3 kişi binmişler herne kadar haberde geçmesede 2 si ölmüş biri yaralı kurtulmuş fakat yaralının son durumunu bılmıyorum.daha yaşlarıda genç 17 yaslarındaydı.3 gun öncede bi araca carpmıstı aracın sahıbıde binme daha gençsin demiş ve 3 gun sonra bu olAY olmus. allah tahsılatını affetsin. allah rahmet eylesin...

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Sokagimizin gencleriydi.. Hergun kapimin onundeki şamatalarina gurultulerine oyle alismisimki, su anki sessizlik beni cok üzüyor... Keske boyle bisey yaşanmamış olsaydı.. Allah rahmet etsin sizlere.. Nasihatlerimiz, muhabbetlerimiz, ikazlarimiz oldu ama ecele fayda etmez hicbiri.. Rabbim bu arkadaslarimizin gunahlarini affetsin. Mekanları cennet olsun inşallah.
    Volkan bey 3. Arkadaş kimdi acaba ? Ve durumu nedir bilginiz varmi ?

volkan mucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef 4 teker
    malesef 3. arkadaslarıymış ismen ögrenemedim malesef en son hala hastanedeydi amcasıyla telde görüşüldügü için konuyu net konuşamadık malesef

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)