Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kütahya - Çavdarhisar Girişinde Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaşlar bu sabah malesef üzücü bi haber aldık. İsminin Mustafa BAŞOL olduğu söyleniyor arkasın da kız arkadaşı varmış yanılmıyorsam. Kız olduğu kesin ama nesi oluyor tam olarak bilmiyoruz. Kütahya Çavdarhisar yol ayrımında gerçekleşmiş kaza, sürücü Mustafa BAŞOL malesef olay yerinde hayatını kaybetmiş arkasında bulunan bayan ise bilinci kapalı hastanedeymiş. Motosiklet kawasaki plaka açık acaba tanıyan varmıdır diye paylaşmak istedim. Yakınlarına başsağlığı diler yaralıya Allah'tan şifalar dilerim.

Bu arada ikametgah Bursa görünüyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Allah yakınlarına sabır versin

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yazık ya

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Allah'im vefaat edene rahmet,kalanlara sabır, hastanedeki yaralıya acil şifalar versin.Çok kötü bir durum ;(

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Allah rahmet eylesin, Allah şifa versin. :(

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    maalesef ambulanslar giderken olay yerindeydim,çavdarhisardan yenice geçip gediz istikametinde ilerliyordum eşimle,yol kapatılmış karşı şeritte önü bize dönük pikap gördüm sadece,eşim dedi pikapın önü fena diye,derken ikinci ambulans yola çıktı ve yol açıldı,ben olay tam ayıkamadım jandarma yola dikkatli bi şekilde devam etmem için uyarıp uğurladı,niyetimiz murat dağına gitmekti,dönerkende o yolu kullanmadım,gediz-Altıntaş-Kütahya yaptım,ve inanın yolda Altıntaş'a kadar toplasan 15 araç görmedim,Allah rahmet eylesin,kalanlara sabır versin,araç izmir plaka büyük ihtimal izmire gidiyorlarmıştır

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

şunuda belirtmek istiyorum içimde kalmasın motosiklet ve pikap karşı şeritte ve pikapın önü bize dönüktü,motosiklet gediz istikmetinde sürüyorduysa eğer maalesef karşı şeride geçmiş durumdaydı,yani gelen pikapın şeridine geçmiş durumdaydı

sınıf arkadsımın kardeşi izmir dönüsü kız arkdasına evlenme teklifi ediyor evet alıp kız arkdasıyla bursaya dönerken malesef cahim kaza oluyor https://www.facebook.com/bilal.basol.102?fref=ts adresi bu bakıp rahmet bassalıgı diliyebilirsiniz abiside motorcu

serkanksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c800 intruder-honda nc750x
    Baktım profilleri ne yazık ya gencecik insanlar.Rabbim ailelerine sabır versin.Şu super sportlardan nefret ettiğim kadar neden se hiçbirşeyden nefret etmiyorum arkadaş.
    Ölmek için değil ölene kadar Sür..

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin gerçekten çok üzücü
    "Edeple gelen lütufla gider"

kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı ercan sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sınıf arkadsımın kardeşi izmir dönüsü kız arkdasına evlenme teklifi ediyor evet alıp kız arkdasıyla bursaya dönerken malesef cahim kaza oluyor https://www.facebook.com/bilal.basol.102?fref=ts adresi bu bakıp rahmet bassalıgı diliyebilirsiniz abiside motorcu
    Kizin durumu iyidir insallah.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Allah rahmet eylesin taksiratını affetsin.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Allah rahmet eylesin. Artçı'sına Allah'tan şifa, geride bıraktıklarına sabır dilerim.

Alıntı ftkrblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef ambulanslar giderken olay yerindeydim,çavdarhisardan yenice geçip gediz istikametinde ilerliyordum eşimle,yol kapatılmış karşı şeritte önü bize dönük pikap gördüm sadece,eşim dedi pikapın önü fena diye,derken ikinci ambulans yola çıktı ve yol açıldı,ben olay tam ayıkamadım jandarma yola dikkatli bi şekilde devam etmem için uyarıp uğurladı,niyetimiz murat dağına gitmekti,dönerkende o yolu kullanmadım,gediz-Altıntaş-Kütahya yaptım,ve inanın yolda Altıntaş'a kadar toplasan 15 araç görmedim,Allah rahmet eylesin,kalanlara sabır versin,araç izmir plaka büyük ihtimal izmire gidiyorlarmıştır

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

şunuda belirtmek istiyorum içimde kalmasın motosiklet ve pikap karşı şeritte ve pikapın önü bize dönüktü,motosiklet gediz istikmetinde sürüyorduysa eğer maalesef karşı şeride geçmiş durumdaydı,yani gelen pikapın şeridine geçmiş durumdaydı
    Aldıgımız resmi bilgilere göre kamyonet motorsikletin şeridine giriyor.motorsikletin yolunu kapatıyor.motor gediz istikametinden gelip bursaya gelmeye calısıyor.Jandarmanın tuttugu raporda kardesım sıfır kusurlu oldugu tespıt edılmıstır.gereklı bılgıyı Jandarmadan alabılırsınız.BİLİP BİLMEDEN SU İ ZANDA BULUNUP SEVENLERİNİ ÜZMEYİN.(BU ACIKLAMAYI HERKEZİ AYDINLATMAK İÇİN YAZIYORUM.)

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Allah rahmet eylesin,geride bıraktıklarına sabır versin rabbim,maksadım sizi üzmek deildi,hakkınızı helal edin,açıklamamı özelden yaptım,kusura bakmayın...

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motor benim eski motorumun aynısı lastikdeki sarı şeride kadar aynı resimleri görünce tüylerim diken diken oldu sanki kendi ölüm haberimi okuyomuşum gibi hisssettim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)