Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

1. Köprü beşiktaş çıkışında kaza..

Motovento
    REKLAM ALANI
    harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Allah rahmet eylesin kalanlara sabir versin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    grottobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600RR/CB125E
    Allah rahmet eylesin.Ne diyelim bu saatten sonra?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehitlik mertebesi allah yolunda canını feda edene veriliyor. demek ki ölen polis şehit değil.
    Ateistlere göre Allah olmadığı için Allah yolunda ölen de şehit değil.
    veya ; Türk Yunan savaşında ölen Yunan askeri Yunalılar için şehit ama bizim için değil.
    Görüldüğü gibi bu boş muhabbetin sonu gelmez.

ŞEHİDİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.
    abeciMotoru, Sj's, GB79 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ateistlere göre Allah olmadığı için Allah yolunda ölen de şehit değil.
    veya ; Türk Yunan savaşında ölen Yunan askeri Yunalılar için şehit ama bizim için değil.
    Görüldüğü gibi bu boş muhabbetin sonu gelmez.

ŞEHİDİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.
    şehitlik mertebelerinden bi haber yaşayan adama anlatamazsın bunu.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehitlik mertebelerinden bi haber yaşayan adama anlatamazsın bunu.
    yine boş atıp dolu tutma peşindesin. git şehit kime denir ona bir bak. ulan bu ülkede bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan ne çok insan var arkadaş ya?

madende 300 küsür vatandaşımızda katledildi, hemde göz göre göre. bu insanlara da şehit dediler. ama değiller. pisi pisine öldü zavallılar.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    şehitlik bir Müslüman için ALLAH yolunda can vermektir,polislik mesleği insanlerı korumak,haklıyı savunmak,kötülüklerden korumak,hırsızı uğursuzu zaptetmek ve buna benzer birsürü görevdir,ve bunlar zaten Rabbimin kesin emirlerindendir,ve Müslüman bir polis görevi esnsında herhngi bir şekilde ruhunu teslim ederse aslında ALLAH'ın emrini yerine getirirken ruhunu teslim etmiştir,şehitliğin ilk şartı müslümnlıktır bence Müslüman olmayn sehitde olmaz,kısaca polis kardeşimiz Müslümandıysa ve bu kaza görevi esnasında olduysa şehittir,ALLAH rhmet eylesin diyeceğim Ama unutmyın şehitler ölü deildir,Rbbim geride bıraktıklarına sabır versin,,

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı ftkrblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehitlik bir Müslüman için ALLAH yolunda can vermektir,polislik mesleği insanlerı korumak,haklıyı savunmak,kötülüklerden korumak,hırsızı uğursuzu zaptetmek ve buna benzer birsürü görevdir,ve bunlar zaten Rabbimin kesin emirlerindendir,ve Müslüman bir polis görevi esnsında herhngi bir şekilde ruhunu teslim ederse aslında ALLAH'ın emrini yerine getirirken ruhunu teslim etmiştir,şehitliğin ilk şartı müslümnlıktır bence Müslüman olmayn sehitde olmaz,kısaca polis kardeşimiz Müslümandıysa ve bu kaza görevi esnasında olduysa şehittir,ALLAH rhmet eylesin diyeceğim Ama unutmyın şehitler ölü deildir,Rbbim geride bıraktıklarına sabır versin,,
    şehit olmak için önce mücahit olmak lazım arkadaşım.

Motosikleti
    yine boş atıp dolu tutma peşindesin. git şehit kime denir ona bir bak. ulan bu ülkede bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan ne çok insan var arkadaş ya?

madende 300 küsür vatandaşımızda katledildi, hemde göz göre göre. bu insanlara da şehit dediler. ama değiller. pisi pisine öldü zavallılar.
    göçük altında kalanlar da şehitliğin bir mertebesindedir, bilgisiz sefil. konuşuyosun ama laf ola beri gele.
    alp_tunay bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göçük altında kalanlar da şehitliğin bir mertebesindedir, bilgisiz sefil. konuşuyosun ama laf ola beri gele.
    benim uslubumdan şikayetçi olan var mı acaba hala?

Motosikleti
    benim uslubumdan şikayetçi olan var mı acaba hala?
    şaka yaptım len takılıyom, sahiden k.bakma barışalım mı
    Sinan Aksu ve alp_tunay bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    bir polisimiz 2 ayaklı köpekler yüzünden ölüyor peki ne oluyor haberlerde en fazla 2 dk gösterilip unutuluyor.

ama diğer bazı insan görünümlüler,polise taş atarken molotof atarken ölüyor ve Aylarca gündemden inmiyor.
    sonuç işte bu.

araç sürücüsü son anda fark etmiş diyor (PALAVRA) bu ne demek oluyor son anda aynaya bakmış önceden baksaydı görürdü kör değil ya. üstelik aynaya bile bakmasa fark etmesi lazım arkadaşımız motoru nc 700 demiş yani sesli bir motor. sağır'da değil yani adamın ifadesi PALAVRA,YALAN .

büyük bir ihtimalle bu ve bunun gibi itler serbest kalıcak adalet 0
    zaten ne adalalet'i burada hiç bir şeye işlemiyor.

Allah Rahmet Eylesin...
    abeciMotoru ve ellaksakir bunu beğendiler.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    bence Müslüman olrak Rabbimin,haram ve yasak kıldığı ve kötü olarak belirttiği şeylere karşı mücadele veren herkes mücahittir,müchitlik sadece Rabbim için meydanda silahla savşmak deildir,kısaca amacı sadece maaşı olmayıp gece gündüz uyuşturucu,fuhuş,hırsızlıkla mücadele eden Müslüman bi poliste mücahittir,tabiki bunu sadece para için yapmıyorsa,manidardır ancak işin ucunda maaşı olmasa tek vakit namaz kıldırmayacak imamlar tanıyorum,ve arkalarında saf tutmamaya çalışıyorum,elimden geldiğince

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

ayrıca kazanın ne şekilde meydana geldiğini bilmiyoruz,o yüzden şu suçlu bu değil gibi yorumlardan kaçınmak ve kimsenin hakkına girmemek gerek diye düşünüyorum,böyle bi olay başıma geldi,ve haberlerde çıktım,gzetelerde neler yazıldı neler hakkımda,olay sadece ters yöne girmiş bi araca çarpmamdı,ama neredeyse ben suçlu çıktım,tabi kanunen bu imkansız çünkü ters yolda ilerlemeye çalışan bi araca çarptım,ama o asılsızca yazan çizen,konuşan herkese hakkımı helal etmiyorum

arkadaş, şu türk insanı kadar boş konuşan yok arkadaş. şehitlik mertebesinin kararını allah verecektir zaten,burada boş boş konuşup birbiriniz de kırmayın.

bu arada polisimize de allah rahmet eylesin.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    allah rahmet eylesin trafik terörünün geldiği nokta ortada büyük ihtimal poisin motorunda çakarlarda açıktı am yine de fark etmiyor kazmalar işte bu yüzden araç sollarken her zaman kendi şeridinde olsa bile korna ve selektör kullanıyorum
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Polisimize rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.
    Şehitlik konusunun ilahi tarafı boş bir tartışma konusudur ve ne meftaya ne de ailesine bir faydası yoktur.
    Buradaki şehitlik payesi devlet tarafından verilen bir payedir ve ruhani değil maddi karşılığı vardır.
    Yani vefat eden polisimiz devlet tarafından şehit olarak resmi kabul gördüğü andan itibaren geriye kalan ailesi bir takım haklara sahip olacaklar.
    Yani teknik bir terimdir ve bir içeriği vardır.
    Kısaca gereksiz tartışmalarla kendinizi yormayın.
    braveguy, Levsy ve ergün1968 bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    ulan adam ölmüş be ölmüş, yok artık aramızda yani, yok, gitti. allah aşkına azıcık empati yapın ya! anasını düşünün, evde bekleyen gözü yaşlı karısını, körpecik çocuğunu... acaba onlar için şehit sayılıp sayılmaması çok mu önemli diye bi düşünün. polisi sevmem, sevmek zorunda da değilim. Ama üstünde dainese mont olan motorcu ölünce kahırlanıyorsak üstünde polis üniforması varken ölen motorcuya da kahırlanacağız.. bırakın şimdi şehit mi değil mi saçmalığını.. yok ısrar edecekseniz eğer, burada işiniz bittikten sonra "mal motorcular" başlığına da bi uğrayın
    berkcigdem ve Sokollu bunu beğendiler.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Resmi nc700 polis motoru mu var?
    rahmetli sivilken mi yaptı acaba kazayı??

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi nc700 polis motoru mu var?
    rahmetli sivilken mi yaptı acaba kazayı??
    Yunuslarda var abi nc resmi.nc700'ün gücü polise yeterlimi sizce?
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    piaggio polis motoru da var nc700 de olabilir

ailesine yakınlarına sevenlerine sabır versin
    benim kafama takılan bişey var. haberde özellikle belirtilmiş temas var mı olay yeri araştırıyor diye. temasın olması önemli mi? temas olmasın diye manevra yaparken bi yere çarparsak biz mi suçlu oluyoruz kaçmaya çalışırken. bu arada şahitlerin söylediğine göre jipin sürücüsü ani manevra yapmış o yüzden kaza meydana gelmiş jip sürücüsü muhtemelen ağır bir ceza alacaktır. suçsuz bile olsa ölümlü bir trafik kazası.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor.....Honda VFR 1200X Crosstourer....NC değil...Arka maşa tek parça ve jantlar telli...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....???

NC nin gücü niye yeterli olmasın....illa ki 1000 lik Race makine mı olması lazım, Videodaki motor Honda Crosstourer (126 bg) az mı sence...???
    Karalı bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)