Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Zonguldak / Devrek deki Yüksel Çataklı abimizi kaybettik..

Motovento
    REKLAM ALANI
    harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Allah rahmet eylesin..
    "Bildiğini sandığın bir şeyi asla öğrenemezsin."
    Epiktetos

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    yüksel abim ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun. yılların motorcusuydu çok iyi tanırdım çok üzüldüm. ama görünen o ki çok aşırı süratliymiş. ALLAh arkasında kalanlara sabır versin.

Racing motorlar tamamen hız amaçlı üretilmis, hatta şehiricinde kullanımı zor araçlar.
    Hükümet onu bunu yasaklayacağına cidden şu hız motorlarını yasaklasa ne güzel olur..
    En azından satışı yasaklansa artık, satılanlar satıldı..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racing motorlar tamamen hız amaçlı üretilmis, hatta şehiricinde kullanımı zor araçlar.
    Hükümet onu bunu yasaklayacağına cidden şu hız motorlarını yasaklasa ne güzel olur..
    En azından satışı yasaklansa artık, satılanlar satıldı..

baska bır ıstegın var mı?

elbette kamyonun hatası var, elbette oradan donulmez ama; sag serıtte yavaslayan bır kamyon var, ortada donuse engel hıcbır haltın olmamasına ragmen sız hala 200lu suratlerle ılerlıyorsanız...

allah rahmet eylesın. ılk ızledıgımde ıntıhar ettı sandım.

Allah rahmet eylesin

videoya göre kamyon sürücüsü suçlu gözüküyor fakat motosiklet te gereğinden fazla hızlı.. artık o suçlu bu suçlu muhabbeti yapmanın anlamı yok, motor kullanırken daima kendimizi garanti altına alarak kullanmalıyız. çünkü en büyük risk bizde,haklı isek bile her zaman tedbiri elden bırakmamak lazım. yani adam u dönüşü yapılmayan yerden dönüş yapar suçlu olsa da senin hayatına mal olur.otoban harici yerlerde yüksek hız daima risk taşır.

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine sabırlar.cok üzüldüm

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    çok üzücü bi kaza allah rahmet eylesin kamyon hatalıda ne gerek var bukadarda hıza tühh çok üzücü

Motosikleti
    CBR 250R
    Allah rahmet eylesin valla gözüm doldu insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı ya :( O kadar hızlı gidilir mi diye düşünüyorum o yolda? Kamyoncuda tabiki hata var ama bu ne sürat :(. Valla ben giderken 30-40'la bile şehir içinde tedirgin oluyorum çoğu zaman yavaşlıyorum daha çok malum aynalara bakma,sinyal verme, kurallara tam uyarak araç kullanan şöförü sıkıntısı var memlekette.....

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Of ya sabah sabah çok kötü oldum yeminle, Allah rahmet eylesin, ama benim sorum neden hız motorlarına bu kadar tepki verildiği, tamam abimiz hızlıymış ama aynı şeritten 90'la gelen bir araba bile olsa o kamyonun altına girdikten sonra içinde kimse sağ kurtulamaz e o zaman arabalarıda yasaklayalıyım, yazık olmuş
    depicci bunu beğendi.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Çok üzüldüm, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.

Evt kamyon hatalı ama motorun sürati de çok yüksek. Üstelik video da gördüğüm kadarıyla yol mıcır içinde. Ek olarak kamyon dönmese bile bir araç sadece şerit değişikliği bile yapabilir. Bunlar hep kafada olmadı yüksek süratlerde, ister motor ister 4 teker olsun.

Neyse olan olmuş artık, Allah rahmet eylesin

Hız kötü bişey. Kontrollü hız çok güzel bişey. Başkalarının başına gelmemesi dileğiyle Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun yakınlarına da sabır versin rabbim.

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kamyonun hatalı u dönüşü yapıyor olması kaza yapan arkadaşı haklı çıkartabilir.

haklı ama ölü.
    Allah rahmet eylesin.

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Allah rahmet eylesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:04 ----------

Alıntı beybazarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALLAH yüksel abimizin takdiratını affetsin yakınlarına sabır versin keşke biraz daha yavaş gitseymiş tek suçu biraz sürat yapması bir tır şöförü olarak gördüğüm kadarıyla yüzde 80 kamyon hatalı orası bölünmüş yol ama orta refüj yok kamyonun karşı şeride geçme hakkı var ama yolu tamamen kapatmaya hakkı yok çok dikkatli ve sakin olarak sinyalini verip yolu ve aynayı kontrol ederek sol şerid üzerinden dönmesi gerekirdi fakat ne yazıkki en sağdan yapıyor dönüşünü yolu tamamen kesiyor ve kaçınılmaz son keşke şu her ehliyeti alan ağır vasıtaya binemese önce böyle kuralların eğitiminden geçsede yüksel abim gibilerini kaybetmesek maalesef burası türkiye çok dikkatli olalım trafikte dikkatimizi başka şeylere vermeyelim canımız yanmasın can yakmayalım
    Kardeşim Sen hariç ağır vasıtayı oyuncak gibi görüp dorse ile otomobil ve motosikletleri sıkıştıran kaza yapmasına sebebiyet veren şöförler var malesef. Bu kaza gibi otomobil kamyon kazası gördüm aynı şekilde sağ şeritten döndü çarpan otomobil 50-70 km gibi şöför tarafı haricinde araç Perte çıktı o hızda bile motosikletin kurtulma şansı yok. Vefat eden abime Allah rahmet eylesin.
    GAZLA UÇARSIN FRENLE KONMA İŞİ PROBLEM NASIL OLCEK

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Sağdan soldan kaçacak yer de yokmuş.
    Motosikleti ne kadar iyi kullanıyor olursak olalım, kullandığımız araca ne kadar hakim olursak olalım, trafiği okumak, çevresel riskleri gözlemlemek ve analiz etmek bambaşka bir beceri ve konsantrasyon gerektiriyor.
    Ki bu konsantrasyonu da sürekli yüksek seviyede tutmak çok zor.
    Anlık olarak bile düşünceler ve kafa başka yere kayınca, büyük tehlikeler atlatabiliyoruz.
    Hız kaçtı bilmiyorum, ancak 50-60 bile olsa böyle bir kazadan kurtulma ihtimali çok düşük.

Bu sabah da şunu izledim, iyice keyfim kaçtı
    http://video.ntvmsnbc.com/150-km-ile-olume-gitti.html
    Dünyaya şahit olmanın yolu, maceranın kendisinden başka bir şey değildir. Çünkü dünyadaki en büyük mutluluk, bu dünyanın şahidi olmaktır.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX (alıcak)
    Allah rahmet eylesin arkasından onun hakkında söylenebilecek son sözlerden biri bu olsa gerek.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ah be abim negerek vardı okadar süratli sürmeye :(:( mekanın cennet olsun, geride kalan ailene sabırlar ve başsağlığı dilerim, kamyon sürücüsü gereken cezayı alır umarım.

Tlga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin ....4 defa izledim icim parcalandi ....
    Motoru birakip atlayanlar var, rahmetlinin boyle bir sansi bile olmamis...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    abi allah rahmet eylesin çok üzüldüm,ama oradada o kadar hızlı gidilmezki tekrar allah rahmet eylesin
    o tırcımıdır nedir inşallah aynısı onun evladının başına gelir nasıl bi acı olduğunu o zaman anlar

ama bunların hepside böyle değil aralarından gene 1-2 tane iyi araba sürcüsü çıkıyor...

neyse özellikle kadın sürücülerden uzak duralım.

arkadaşlar otobüs,kamyon ve tırlar dönerken onlarla kaldırım arasında kalmayalım çünkü onlar dönerken arka tekerleri bir noktatdan sonra kaldırıma değecek kadar yaklaşıyor allah korusun 40 tonun altın kalmak var

tekeriniz düz bassın herkeze iyi günler bu abimizinde allah ailesine sabır versin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)