Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Zonguldak / Devrek deki Yüksel Çataklı abimizi kaybettik..

Motovento
    REKLAM ALANI

allah rahmet eylesin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart
    allah rahmet eylesin çok kötü olmuş

Allah rahmet eylesin öncelikle....haklı ama ölü olmamak için çok çok çok dikkatli olmak zorundayız zira Tr de motosiklet kullanıyoruz... Burada birinci derece kusur tabiki tır sürücüsünde çünkü kazaya sebebiyet veren hata onun...Ancak iş burada başlıyor...Bizler o anlarda hata yapabilecek sürücüleri önceden sezmek zorundayız!!! Dönmez demeyeceksin, ki yüzde 90 ı döner, ona göre tedbirli yaklaşacaksın ve asla ölen arkadaş kadar yüksek süratle o ORTAMA a yaklaşmayacaksın...Ben sağda duran ve fren lambaları yanmayan yani ayağını frende tuttuğunu hissetmediğim araçlara o süratle yaklaşmıyorum size de tavsiye ederim.. Sürekli paranoyak gezerim ki Buda sanırım uzun yıllardır hayatta kalma sebebim...çıkmaz, dönmez, durmaz demeyin genelde yaparlar... Siz ona göre yaklaşmalısınız... Dönmezse ne ala ama ya dönerse??? Ipler senin elinde olur, yani durabilecek süratte yaklaşırsan kurtarırsın....yoksa haklı ama :(

Motosikleti
    almayı planlıyor..
    Kamyonda suç felan yok arkadaş o adam sağa iyice yanaşmış arkayı kontrol etmiş ve dönmüş belki döndüğü 3-4 saniye içinde motoru aynadan görüş alanına bile girmemiş olabilir orda kim olsa o kavşaktan döner. hız limitinin kaç katı hızla sürülürmü bile bile lades demiş allah gani gani rahmet eylesin

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam bence hiç can çekişmemiştir. Vurduğu saniyenin 70%'lik diliminde ölmüştür.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    MT-25
    Allah rahmet eylesin ..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Merhum oldugunu bile anlamadi...cok yazik
    . cok asiri cok ama cok asiri surat...ecelini kendi hazirlamis maalesef kamyon sadece sebep olmus...

Siz siz olun 4 saniue kuralini unutmayin 1001 1002 1003 1004 diyene kadar durabilecek hizda seyahat edin..

Kamyonda suç yok nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil... Trafik kurallarında ve kanunlarda Kazaya Sebebiyet Verme diye bir husus var... burada sence kazaya sebep olan kim...tır dönüş yapmasa motosiklet 300 le yanından geçer gider... ha motor suçsuz mu asla suçsuz değil, o süratle gitmemesi gereken bir yol ama burada tırda suç yok demek abesle iştigal kusura bakma...Hızlı geliyordu görmedim bütün hıyarağası katil kamyon ve araç kullanıcılarının ortak ifadesidir...Önemsemedim demezler hızlıydı görmedim derler... bu memleket böyle....

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Allah rahmet eylesin. Burada asli kusur %80 kamyonda %20 motorda,
    Kamyon dönülmemesi gereken yerden dönmüş, Tabiki kim ister bir ölümlü kazaya karışmak eminim ki
    Kamyon sürücüsünde oldukça pişman olmuştur ama iş işten geçti. Hatırlarsanız sitede yabancı bir ülkede aynen bu şekilde kamyon/tır dönüş yapıyor ve kazanın olması ardından kaçıp gidiyor bu sürücü kaçmamış kaza olur olmaz durmuş. Motor haddinden fazla hızlı ne olursa olsun şehirler arası yollarda hız sınırı 110 km ile sınırlandırılmış. Neyse konuş konuş bitmez Allahtan rahmet ailesine sabır diliyorum.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Refuj, kavsak, hatali hatasiz donulmeye musait ne gorurseniz yavaslayin yoksa sonunuz budur. Altinizdaki motora ya da ekipmanlariniza guvenmeyin.

TIR hatali ama videoyu tekrar izledim. buradan donulmesi zaten yasak diye firlamis ve canindan olmus sevgili kardesimiz. Ben de benzeri kaza atlatip hayatta kalmis biri olarak tekrar ediyorum; ufukta araclarin donebilecegini dusundugunuz bir yer goruyorsaniz MUTLAKA yavaslayin, gozlemleyin!!
    zapalka ve abeciMotoru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)