Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

iayvaz-fz8 Arkadaşımızı Kaybettik :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    allah rahmet eylesin, mt07 ile fz8 arasında kararsız kalıp inceleme yaparken arkadaşın videosuna denk gelmiştim, çok sakat gelmişti, virajda yatırarak 160+ hızlarda otomobil arasından geçmek herkesin yapabileceği bir şey değil. Maalesef kötü bitmiş, çok üzücü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin

Motosikleti
    honda nc750 x
    Allah binlerce kere rahmet eylesin. Olan ölenden çok yakınlarına ve sevenlerine oluyor maalesef. Ben ehilyetimi aldım ve motorsiklet alacam, yani yeni başlayacam anlayacağınız. Ne yazık ki başta eşim ve yakınlarım bu gibi haberlerden dolayı tedirgin. Yalnız birşeyden eminim ki bu arkadaşın yaptığı hız seviyelerini asla görmeyeceğim, ki yıllardır araba kullanıcısıyım bu hızları araba ile bile görmedim. Lütfen arkadaşlar; hız yaparken unutmayın sadece kendi hayatınızı riske etmiyorsunuz, başka insanlara da zarar verme, kaza yapma riski oluşturuyor, olası bir kaza halinde de sevdiklerinizi yasa boğuyorsunuz!!!

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Bir okulda müdür yardımcısıyım ve herkes "şu şeytan icadına binme" diye nasihat verip duruyorlar.
    Bayramda okulumuzun müdiresi aradı ve "bayram dönüşü ilk önce motorunu satıyorsun" dedi ve ekledi. "marmarise giderken az önce yanımızdan bir motorcu geçti aklıma sen geldin. 1-2 dakika sonra da motor ikiye bölünmüş vaziyetteydi. arkadaşım (ki kendisi doktor olur) müdahale etti ambulansa bindirip götürdüler ama yaşayacağını sanmıyorum" dedi. ben her zaman koruma kıyafetlerinden bahseder dururdum. ona da "bana bir daha kıyafetten de bahsetme" dedi. ben de olaydan böyle haberim oldu ve gerçekten çok üzüldüm. Allahtan rahmet yakınlarına da başsağlığı diliyorum.

Allah rahmet eylesin.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    arkadas gercekten tehlikeli sekilde yatiriyormus :/

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Yazıştığımız bir arkadaştı. Allah rahmet eylesin. Geride kalanlarına sabır diliyorum. Böyle gördükçe içimden bir şeyler çekip gidiyor resmen. En son bıkacağım bu motorculuğu o olacak

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır inşallah

Uslu Gezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    ALLAH rahmet eylesin ailesine ALLAH sabırlar versin.

(bizim bu makinaların en tehlikeli anları virajlar virajlarr dikkatlerimizi yoldan ayırmayalım.)

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allahtan rahmet, yakınlarına sabırlar dilerim. Nur içinde, mekanı cennet olsun.

motorula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. Bugün sabah 9 da Kırıkkale'de bir doktor hastahaneye giderken tırın altına girerek hayatını kaybetmiş ayrıntılı bilgim olmadığı için konu açmak istemedim. Tekrar başımız sağolsun, ailelerine Allah sabır versin. lütfen dikkatli olun arkadaşlar hem kendinize hemde trafikteki diğer araçlara dikkat edin. artık şu foruma her girdiğimizde ölüm haberi okumayalım...

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Mekani Cennet olsun.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Allah rahmet eylesin ama insanlar kendilerini tehlikeye attıkça ve kendi hayatlarını düşünmedikçe ölenler için çok aşırı üzülemeyeceğim , hızlı gitmemek senin elinde, 6-7 yıldır araba kullanıyorum 90 In üstüne çıkmadım , öyle 160 - 200 km ile gidip de ölen insanlar görünce artık acıma duygumu da yitirdim , sonuçta kendini düşünmeyen adamı ben neden düşüneyim ki

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Allah rahmet eylesin ölüm haberli duyduğum kazalar 10'u buldu neredeyse klasik tr bayramı neyse,arkadaşı tanıyanlar vefat eden arkadaşın izmir ile bir bağlantısı var mı ?

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    Allah rahmet eylesin, zaten bu bayram katliam gibi geçti 140 can kaybı 500 yaralı, geride kalanlara sabır diliyorum

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx

allah rahmet eylesin , marmaristeyken haberini aldım çok üzüldüm. mekanı cennet olsun ....

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Offfff allah rahmet eylesin.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet ile kaza yapanlara iyi bakın, ölüm varsa kesin bariyer vardır.

2 gün önceki Çanakkale kazası da aynıydı. Bariyerleri görünce elinizi gazdan çekin arkadaş, ama bazı cinyuslara göre virajın tam ortasında gazı açın ki iyi dönsün.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun inşallah. Ailesine sabırlar diliyorum.

fofer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ile kaza yapanlara iyi bakın, ölüm varsa kesin bariyer vardır.

2 gün önceki Çanakkale kazası da aynıydı. Bariyerleri görünce elinizi gazdan çekin arkadaş, ama bazı cinyuslara göre virajın tam ortasında gazı açın ki iyi dönsün.

Cahilliğimden soruyorum hocam, bu bariyer nasıl oluyor da motoru parçalıyor, sürücüyü öldürüyor. Yani tam olarak ne oluyor? Kafadan bariyere girse anlayacağım da.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)