Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Engin Ökzsüz ve Abdullah Abimiz' e dualarınızı esirgemeyin.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Rabbim rahmetiyle muamele eylesin...mekanları cennet olsun inşallah...

Faillerinide de KAHHAR ismi şerifiyle kahru perişan eylesin...yiyecek lokmaları,içecek suları yatacak yerleri olmadan yabani hayvanlara canlı canlı yem olsunlar inşallah...
    babaçi ve Serdar Yıldırım bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Hırsızlık vs mi oldu ki?
    Sonuçta motorlar pahalı, Hangi cani,vicdansızlar ne yaptı bakalım... :"(
    Allah Rahmet Eylesin. çok kötü.

seestar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MCX (150)
    Şu mubarek aylarda bunu yapan insan olamaz Allah rahmet eylesin Ailesine sabırlar diliyorum

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafik kazası olunca isyan edip lanet olsun yine mi diyoruz, üzülüyoruz ağlıyoruz fakat bu çok başka.. bambaşka. isyan ediyorsun lanet okuyorsun. Allah kahretsin bunları ve buna sebep olanları diyorsun

tosbaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.Mekanları cennet olsun.Dualarımızı eksik etmeyelim ne olur.
    Lütfen bu acımasız olayı unutmayalım unutturmayalım.Toplanalım tepkımızı koyalım ortaya yada ne yapılması gerekıyorsa yapalım şu an gerçekten bitiğim ne düşüneceğimi bilmiyorum ama birşey yapılmalı birilerine duyurulmalı sönüp gitmemeli bu katliam.Hepimiz çok üzülüyoruz içimiz yanıyor biliyorum ama bitmesin sönmesin bu yangın lütfen... birde cenazeler istanbuldamı defnedilecek bilgisi olan varsa nerde ne zaman? Son yolculuklarında bulunmak istiyorum.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Engin' in naaşı bu gece Sabiha Gökçen havalimanına getirilecekmiş.

Saat 22:30 ta Kavacık BP' te toplanarak kardeşimizi karşılamayacak gidecek bir grup oluşturuluyor. Katılabilecek olanlar ve katılmak isteyenlerin bilgisine.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    2move bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Allah c.c. rahmet eylesin.. Mekanları cennet olsun.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    olayla ilgili bir gelişme var mı? nedeni neymiş?

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

günelyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max
    allah rahmet eylesin kalanlara sabir versin iki gündür bende takip ediyordum yeni öğrendim bunu yapan serefsizlerin allah belalarini versin

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Allah gani gani rahmet eylesin kardeşlerimize. Kelimelerin anlamsız kaldığı bir durum bu maalesef. Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum.

Motosikleti
    ck 125
    Allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar versin.Çok uzulduk yıkıldık yazık çok yazık.Umarım adalet yerini bulur bu cinayeti işleyen şerefsizler cezasını çeker.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Toprakları bol olsun Allah sevdiklerine yakınlarına yardım etsin dün aranıyorlardı bugun bulunmuslar haber de gördüm offf :(

http://www.dha.com.tr/abdullah-turk-ve-engin-oksuzun-halfetide-cesetleri-bulundu_723582.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Allah sevdiklerine yardım cı olsun toprağı bol olsun dün aranıyordu dua ettik haberi görünce kaldım öle off :(

MOTOSİKLETLE İstanbul'dan Güneydoğu turuna çıkan ve Şanlıurfa'nın Halfeti İlçesi'ne geldikten sonra kendilerine ulaşılamayan emekli öğretmen 51 yaşındaki Abdullah Türk ile bir uluslararası petrol şirketinde çalışan 33 yaşındaki Engin Öksüz'ün, metruk bir evde cesetleri bulundu.
    Yakınlarının kayıp başvurusunda bulunduğu Türk ve Öksüz'ün başları taşla ezilerek öldürüldüğü tahmin edilen cesetleri otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Olay, dün gece geç saatlerde Halfeti'nin birkaç kilometre uzağındaki Çeken Mahallesi'nde meydana geldi. Bölgeden geçenler, kullanılmayan metruk bir binadan kötü kokular geldiğini fark edince durumu polise bildirdi. İhbar üzerine eve sevk edilen polisler, evde başları taşla ezilerek öldürülen 2 erkek cesedi bulunduğunu fark etti. Yapılan incelemede, cesetlerin 3 gün önce yakınlarının kayıp başvurusunda bulunduğu ve bir gece önce motosikletleri bulunan Güneydoğu turuna çıkan Öksüz ve Türk'e ait olduğu saptandı.

Her ikisi de evli ve birer çocuk babası olan Öksüz ve Türk'ün cesetleri, olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis, motosiklet ile tura çıkan Türk ve Öksüz'ü başlarını taşla ezerek öldüren şüpheli ya da şüphelilerin bulunması için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

"KURŞUNLANMIŞ, TANINMAMALARI İÇİN BAŞLARI TAŞLA EZİLMİŞ"

Motosikletle İstanbul'dan Güneydoğu turuna çıkan ve Şanlıurfa'nın Halfeti İlçesi'nde bulunan Abdullah Türk ile Engin Öksüz'ün cenazeleri otopsileri yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Cenazeleri teslim almak için İstanbul'dan gelen arkadaşları Mehmet Bora, cinayeti işleyenlerin bir an önce bulunmasını istedi. Mehmet Bora, şöyle dedi: "Arkadaşlarımız İstanbul'dan hareket ederek, Ege ve Doğu turuna çıktı. Doğu turunu bitirdikten sonra Karadeniz üzerinden tekrar İstanbul'a dönmek istiyorlardı. Engin ağabey, Şanlıurfa'da son olarak eşi ile görüştükten sonra bir daha kendisine ulaşılamamış. Birkaç günden bu yana kendilerine ulaşılamıyordu. Biz de jandarma ve polis ekiplerine haber verdik, Halfeti barajına kamp kurmak istemişler, orada ne olduğunu bilmiyoruz. Şüpheliler ortada yok, kişi ve kişiler önce arkadaşlarımızı silahla vurulup tanınmaları için kafalarını taşla ezmiş."
    Abdullah Türk ve Engin Öksüz'ün cenazeleri Adana Adli Tıp Kurumunda yapılacak olan otopsinin ardından, defnedilmek üzere İstanbul'a gönderilecek.

"BAŞKA YERE GİDİN DİYE YALVARDIM"

Dün gece metruk bir binada cesetleri bulunan motosiklet tutkunları Abdullah Türk ile Engin Öksüz'ün, ölümü, motosiklet tutkunlarını yasa boğdu.

Öksüz’ün sosyal medya sitesi Facebook’ta paylaşımlarda bulunan arkadaşları başsağlığı diledi. Olayın bir an önce aydınlatılması yönünde mesajların yazıldığı paylaşımlarda 'Moto Senkron Uğur' adlı kullanıcı, "Allah kahretsin 'Ben demiştim' demekten nefret ediyorum. Oytunu vazgeçirdim o turdan ama Engin’e yalvardım resmen 'Başka yere gidin' diye. 15 Temmuz’da dükkana uğradı yağını tamamladım. Üzgünüm başımız sağ olsun" mesajı yer aldı.

MOTOSİKLETLE KAÇAN 2 ŞÜPHELİ ARANIYOR

Güneydoğu turuna çıktıktan sonra kendilerine ulaşamayan yakınlarının kayıp başvurusunda bulunduğu ve dün gece Halfeti'de başları taşla ezilerek öldürülmüş halde cesetleri bulunan Abdullah Türk ve Engin Öksüz'e ait motosikletler bulundu. Bölgede kapsamlı inceleme başlatan güvenlik güçleri, Abdullah Türk'e ait 26 AL 642 ile Engin Öksüz'e ait 34 HC 7518 plakalı motosikletleri cesetlerinin bulunduğu metruk evin yakınında 2 farklı noktada buldu. Polisler, cesetleri bulunan Türk ve Öksüz'e ait motosikletleri incelemek üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. Öte yandan polislerin mobese kameralarına yönelik incelemesinde; metruk binanın bulunduğu alana Türk ve Öksüz ile birlikte giden ancak yalnız olarak dönen bir motosikletteki 2 kişinin kimliğinin saptanarak yakalanması için çalışma başlattı.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Urfalılar da bu olaydan çok üzüntü duyuyorlar ve suçluların yakalanmasını istiyorlar.
    Şu habere yazılan yorumları okuyunuz.
    http://www.sanliurfa.com/haber220899...en_Cinayet.htm

Bu cinayet bölgenin imajına çok zarar verdi. Şahsen bir daha Urfa'yı gezi planlarıma alacağımı sanmıyorum. Olay yurtdışı forumlarda da konuşulmaya başlandığını gördüm. Yabancı turist de bıçak gibi kesilir şimdi.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Urfalılar da bu olaydan çok üzüntü duyuyorlar ve suçluların yakalanmasını istiyorlar.
    Şu habere yazılan yorumları okuyunuz.
    http://www.sanliurfa.com/haber220899...en_Cinayet.htm

Bu cinayet bölgenin imajına çok zarar verdi. Şahsen bir daha Urfa'yı gezi planlarıma alacağımı sanmıyorum. Olay yurtdışı forumlarda da konuşulmaya başlandığını gördüm. Yabancı turist de bıçak gibi kesilir şimdi.
    kesinlikle bütün bir halka yıkılamaz bu suç. Altına yorum yazdım, lütfen destek verin. Urfa halkını ne kadar misafir perver oldugunu bilirim
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Urfa'yla falan alakası yok tabi ki, her yerde yaşanabilecek bir olay. Malesef ülkemizde idam cezası yok ki bunlar yaklanınca, gidenleri geri getirmese de herkesin ateşini bir alsın, içindeki yağları eritsin. Daha fazlası da lazım bunlara ama buraya yazıp konuyu çirkinleştirmek istemiyorum. Bunları insandan bile saymıyorum ben, boşuna yaşıyorlar.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bu Bir Bölgenin Halkına Yıkılamayabilir, Ancak Bu Olay Bir Ülkenin Halkına Rahatlıkla Yıkılabilir Yıkılmalıdır.
    Bu Olay Türk Halkının Ayıbıdır.

Yazıklar Olsun Nasıl Böyle Vahşi Olabilir İnsanlar, Gerçi İnsanda Denmez Bunlara.

Allah Rahmet Eylesin, Aileleri İçin Çok Zor Bir Durum.
    2move bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Kendilerine ulasılamadığını duyunca önemsememiştim, aklıma hiç kötü bir düşünce gelmemişti.
    Şuan haberi okuyunca beynimden vurulmuşsa döndüm.
    Allah yakınlarına sabır versin.
    Bu işi yapan oros....u çocukları bir an önce bulunup cezalandırılmalı.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    alın size açılım
    devletin kontrolünün bırakıldığı yerde insan evladına denk geldiysen iyisin
    ama o.. çocuğuna denk gelirsen sonu bu

Allah rahmet eylesin
    Shrieker bunu beğendi.

Serdar Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet etsin mekanları cennet olsun...maalesef doğusu batısı farketmiyor insanlığın merkezinden uzaklaşınca heryerde aynı tür garabet yaratıklar görmek mümkün arkadaşlar hani İtalyan gelin olarak tanınan Pippa Bacca yı Gebzede, Amerikalı Sarah Sierra yı İstanbulun göbeğinde öldürüldüğünü veya daha nicelerini hatırlarsınız umarım...inşallah bu ve bunun gibileri son olur,suçluların kısa sürede yakalanıp cezalarını çekmelerini umuyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)