Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şişlide Kaza Can Aldı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    ebola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Arkadaşlar kusura bakmayın devamlı kaza konusu açıyorum fakat sabah işe geldiğimde haberleri okurken böyle üzücü şeyleri görüyorum malesef.

Şişli’de sürat motorunun yaptığı kazada bir kişi feci şekilde hayatını kaybetti.
    Olay, Cumhuriyet Caddesi, Divan Kavşağı'nda 06. 30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Uğur Topaç’ın(20) kullandığı 81 BN 601 plakalı motosiklet seyir halinde iken kaymaya başladı. Kayan motosikletin hâkimiyetini kaybeden Uğur Topaç motorla ağaca çarptı. Çarpmanın etkisiyle Topaç’ın altından fırlayan sürat motoru metrelerce sürüklendi. Topaç olay yerinde ise feci şekilde hayatını kaybetti. Kaza yerine gelen Uğur Topaç’ın yakınları sinir krizi geçirdi.
    Olay yeri inceleme ekipleri hayatını kaybeden Uğur Topaç’ın üzerinde inceleme yaptı. Uğur Topaç’ın cansız bedeni Adli tıpa götürülürken motoru ise trafik ekipleri tarafından olay yerinden kaldırıldı.

http://www.milliyet.tv/video-izle/Sisli-de-feci-kaza-i6QO79PKWyDr.html

Allah Rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah rahmet eylesin.kafada kask yokmuş galiba ağaç hep kan olmuş.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah rahmet eylesin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ebola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Hiçbir koruma yok maalesef altta kot pantolon üstte gömlek var. Eğer kask olsaydı şuanda hayatta olabilirdi diye düşünüyorum. Tekrar allah rahmet eylesin...
    fearlesboyy bunu beğendi.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    ne olucağı belli olmaz ama bu kadar bilinçsiz kullanmamak lazım bu taşıtı. allah rahmet eylesin

Gundogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom Deli..
    İstanbul, da sabah saatlerinde yerde ince bir nem tabakası olur bazen yollar sulanmış gibi ıslak oluyor, erken saatlerde çok ama çok dikkatli olmak gerek, birde koruma olmazsa malesef bu kazalar ve ölüm kaçınılmaz olabiliyor , allah rahmet eylesin...

fatih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW 250 İnazuma
    gerçekten çok üzücü bir olay, sevenlerine sabır diliyorum. motor kullanmaya yeni başlamış biri olarak bu tarz kazalar beni ve benim gibi bir çok motor tutkunu insanları ürkütmüyor değil. buradan tüm motosiklet kullanıcılara seslenmek istiyorum ne olur biraz daha dikkat ve biraz da özenli olalım.
    gfkfoto bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Allah rahmet eylesin, çok üzücü

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Sürat motoruyla kaza yapmış allah rahmet eylesin ama şunuda belirtmek istiyorum bu tarz motosikletler gerçek tecrübe bilgi teknik ister.Her apaçide bir racing kask yok bişi yok hiçbirşey insan canından önemli değildir.Şu racing makinelere bırakında hakedeni binsin,bilinçlisi binsin olup olmadık yerlerde anırtıp insanları rahatsız etmicek kişiler binsin,Kültürlüsü binsin,gerçek motorcusu binsin!Ben 7 sene sonunda 600lük aldım arkadaş şu polislerden tecrübesiz apaçi kardeşlerimiz yüzünden bizler çekmeyelim!
    Tekrar allah rahmet eylesin toprağın bol olsun kardeşim :(
    gfkfoto ve cousinecruis bunu beğendiler.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    https://www.facebook.com/ugurtopac face ide bu galıba bende daha yenı R6 aldım ınanın cok korkuyorum Allah kaza bela vermez inşallah gaza gelmemek lazım bu makınanın şakası yokmuş
    fearlesboyy bunu beğendi.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    allah rahmet eylesın . . .

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Allah günahlarını affetsin yakınlarına sabır versin.
    Maalesef kaskın önemine inanmayan ve aynalar kapalıyken motorun daha yakışıklı durduğunu düşünen birisiydi.
    Keşke sadece kaskın önemini anlayabilicek kadar ufak bir yara alarak kurtulsaymış.
    dockerengin bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/ugurtopac face ide bu galıba bende daha yenı R6 aldım ınanın cok korkuyorum Allah kaza bela vermez inşallah gaza gelmemek lazım bu makınanın şakası yokmuş
    aman dıkkat cuneyt senın r6 ne renk siyahmı devil egsozmu var..pazar gunu birisiyle karsılastımda aceleden tanısma fırsatım olmadı

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    motosıkletıde daha ayın 14 de almışlar ya kendı aldı veyada bır arkdasınnkıne bındı kaza yaptı kask olsa kafası o kadar darbe almazdı belkı

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Neye yaradı şimdi,geride kalanlara nasıl bir acı verdin ki kardeş 2 dakikalık artistlik için ..Allah rahmet eylesin.

pist harici karşıyım kardeşim ben bu ss makinalara,kim kızarcaksa kızsın ama gerçek bu,trafikte kullanılmak için yapılmamışlar,daha yaz gelmeden kaç tane genç ayrıldı aramızdan ve hepsi ss kullanıyordu.
    gfkfoto ve cousinecruis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Motor ne acaba? Sarı renkli ama hyosung mu acaba?

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı redmachine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor ne acaba? Sarı renkli ama hyosung mu acaba?
    2003 600RR
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Evet şimdi başka videoda daha detaylı baktım eski kasa 600RR mış :(

aadrenalin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah günahlarını affetsin yakınlarına sabır versin.
    Maalesef kaskın önemine inanmayan ve aynalar kapalıyken motorun daha yakışıklı durduğunu düşünen birisiydi.
    Keşke sadece kaskın önemini anlayabilicek kadar ufak bir yara alarak kurtulsaymış.
    KASK ELBETTE MUHIMM MEVZU,LAKIN SOLUYACAK NEFESİ KALMAMIŞ,ECEL GELMİŞ,KASKI OOLSAYDI KAFASI PARÇALANMAZDI BELKİDE.AMA ALACAK NEFESİ KALMAMIŞ ,RABBIM RAHMET ETSİN.YAZDIGIMI YANLIS AANLAMASIN KIMSE ,KASK KULLANACAGIZ AGA,DUSUN KI ECELIN GELMEDI EN AZINDAN YEDIGIN DARBE AZ OLUR,SURUNMEZSIN BIR NEBZE.BU YORUMU YAZMA AMACIM SADECE KASK OLSAYDI OMEZDII DIYE BIRSEEY OLMADIGINI KASTEDIYORUM...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)