Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şişlide Kaza Can Aldı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    canım benim inanıyorsan dahi bu şekilde olmamalıydı. insan hayatı bu kadar ucuz değil.

gelip buraya hangi 600 lük başlığı açanlar bir ders çıkarırlar inşallah. ruhsat tarihi henüz 14ü belki de motoru yeni aldı, kask yok, hiç bir şey yok.

lütfen 600 lük alacağınıza eğitim alın, ekipman alın, küçük cc bir motor alın. 3-5 yıl sonra 600 lük sürdünüz diye hiç bir şey kaybetmezsiniz.
    gfkfoto ve fearlesboyy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı aadrenalin16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KASK ELBETTE MUHIMM MEVZU,LAKIN SOLUYACAK NEFESİ KALMAMIŞ,ECEL GELMİŞ,KASKI OOLSAYDI KAFASI PARÇALANMAZDI BELKİDE.AMA ALACAK NEFESİ KALMAMIŞ ,RABBIM RAHMET ETSİN.YAZDIGIMI YANLIS AANLAMASIN KIMSE ,KASK KULLANACAGIZ AGA,DUSUN KI ECELIN GELMEDI EN AZINDAN YEDIGIN DARBE AZ OLUR,SURUNMEZSIN BIR NEBZE.BU YORUMU YAZMA AMACIM SADECE KASK OLSAYDI OMEZDII DIYE BIRSEEY OLMADIGINI KASTEDIYORUM...
    Niyetini farkettim.
    Fakat yanlış anlamazsan bende şöyle söylim.
    İkimiz uçaktan atlayalım , sende paraşüt olmasın ?
    Bu aynı düşünce ile atlamayı göze alabilirmisin.
    Eceli geldi gelmedi meselesi değil bu.
    Motosiklet kullanıyorsan o kaskı takıcaksın yani başka alternatifi yok bunun.
    Üzerine ne söylersen söyle. Havada kalır.

GEncecik bir insana yazık oldu . Olan ölene oluyor. Geride kalanlar ana babası hariç 3 aya kalmaz unutucaklar acıyı.
    RuzgarSA, YouSuffer ve gfkfoto bunu beğendiler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Yeter artık yaaa bişeyler yapılsın,ehliyet düzenlemesimi olur,yaş sınırlamasımı olur ne olursa..önüne gelen binemesin bu motorlara.ölmesin artık gencecik insanlarımız.çok üzücü yaa...
    gfkfoto bunu beğendi.

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Bugün bir motorcu arkadaşımızı kaybettik.Allah Uğur arkadaşa rahmet eylesin,başta ailesine arkadaş ve dostlarına acısına dayanma azmi sabır ihsan eylesin inşaallah,allah taksiratını afetsin.
    Değerli motor tutkunu arkadaşlar,takdiri ilahi tamam ama buradan bizim de kendimize almamız gereken dersler var elbette,artık iş gören ucuz çok güzel kasklar var bir tane kıyıya koyup 100 metre gitsek bile bunlardan bir tane buılundurup muhakkak kasksız motor kullanma alışkanlığını bırakmalıyız.Bugün Uğur arkasından orada bulunan birçok insanı ağlattı,hüzüne boğdu umarım bu son olur saygılarımla.
    aadrenalin16 bunu beğendi.

ebola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152094599113236&set=gm.1015221255 2448619&type=1&theater

Vefaat eden arkadaşın zamanında çekilen bir fotoğrafı. Çok uyaran çok söyleyen olmuş fakat dinlememiş demekki.

Birde kolların pozisyonundan SS makina hakkında tecrübesi olmadığı yada az olduğunu söyleyebilirim. Belki de yanılıyorumdur...
    gfkfoto bunu beğendi.

gfkfoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 223cc
    valla 2006 dan beri motor kullanıyorum 125lik scoter ile başladım 200cc lik vitesli ile devam ettim şuan 150 cclik 150 mcx im var ben keyfi binicisiyim ama kasksız montsuz tulumsuz eldivensiz ne kısa mesafe nede uzun mesafe binmem oldu ufak tefek kazalarımız ama şükür ekipman sayesinde çiziksiz atlattım bu işin havası civası olmaz faturası ağır kesilir ve şunu belirtmeliyimki motor almadan önce ehliyet alın
    "Sorumluluğunu taşıyacağın fikrin adamı ol"

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Onunda adı uğur,benimde,oda 20 yaşında bende,bende ayın 14 ünde motosiklet aldım oda,ben 125r aldım o 600rr,ben motordan önce ekipmanı full aldım,eğitimi aldım,o ise ... Allah rahmet eylesin,hepimizin başına birşey gelebilir ama riskleri en aza indirmek bizim elimizde..Evde derin bir sessizlik oldu bu haberi tv de izledikten sonra.
    gfkfoto ve cousinecruis bunu beğendiler.

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    ALLAH rahmet eylesin kardeşimize, videoyu izlerken otobüsten çekim yapan ruhsuz hayvana takıldı gözüm
    iyi ki aynı otobüste değildik...
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26023863.asp
    aadrenalin16 bunu beğendi.

aadrenalin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    [QUOTE=acayüp;3295148]Niyetini farkettim.

GEncecik bir insana yazık oldu . Olan ölene oluyor. Geride kalanlar ana babası hariç 3 aya kalmaz unutucaklar acıyı.[/QUOTE
    güzel kardeşim sen bu örnegı vermişsin ,lakın ben kas takmayın eceınız gelsede takanda takmayanda ölecek demiyorumkı.sadece demek ıstedıgım şü;
    bu çocuk kask taksaydı kesın hayattaydı şimdi diye kesin yargıya varılmasınn dıyorum.hasa allaha şirkmi koşacagızz? lafımı yanlış anlaşılmasın dıye yazmamın amaç senın gıbı anlamasın kımse demek ısteememdı...neyse ALLAH MEKANINI CENNET ETSIN INSALLAH RAHMETİNIN .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niyetini farkettim.

GEncecik bir insana yazık oldu . Olan ölene oluyor. Geride kalanlar ana babası hariç 3 aya kalmaz unutucaklar acıyı.
    KENDIMDE AGV KULLANIORUM DOSTUM VEDE 6 LISANSLI TULUM VE FULL HANDROID ELDIVEN.KORUMAIN ÖNEMİ YETERİNCE BİLDİĞİME EMİNİM.SAĞOL.

dream4life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks150
    [QUOTE=aadrenalin16;3296922]
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niyetini farkettim.

GEncecik bir insana yazık oldu . Olan ölene oluyor. Geride kalanlar ana babası hariç 3 aya kalmaz unutucaklar acıyı.[/QUOTE
    güzel kardeşim sen bu örnegı vermişsin ,lakın ben kas takmayın eceınız gelsede takanda takmayanda ölecek demiyorumkı.sadece demek ıstedıgım şü;
    bu çocuk kask taksaydı kesın hayattaydı şimdi diye kesin yargıya varılmasınn dıyorum.hasa allaha şirkmi koşacagızz? lafımı yanlış anlaşılmasın dıye yazmamın amaç senın gıbı anlamasın kımse demek ısteememdı...neyse ALLAH MEKANINI CENNET ETSIN INSALLAH RAHMETİNIN .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

KENDIMDE AGV KULLANIORUM DOSTUM VEDE 6 LISANSLI TULUM VE FULL HANDROID ELDIVEN.KORUMAIN ÖNEMİ YETERİNCE BİLDİĞİME EMİNİM.SAĞOL.
    "Tedbirini sen al, takdiri Allaha bırak"
    Allah rahmet eylesin..

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    [QUOTE=dream4life;3296940]
    Alıntı aadrenalin16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"Tedbirini sen al, takdiri Allaha bırak"
    Allah rahmet eylesin..
    Kesinlikle öyle ya tedbir bizden, takdir Allah'tan. Arkadaş iyi niyetiyle yazmış ecelimiz gelince her yerde bulur bizi o konuda şüphe yok. Ancak bile bile lades farklı bir olay. Allah rahmet eylesin kardeşimizi. Keşke biraz ibret, ders alınsa. Bu kazaların bir kötü etkisi de motor kullanımının hep tehlikeli görülmesi. Kimle konuşsak etraflarında muhakkak ölen birini anlatıyorlar. Tabi ki tehlikeli 2 teker sonuçta ama biz kullanıcılarda büyük hatalar var. Kaza videolarını izledikçe daha da iyi anlaşılıyor.
    Mondial Loyal / Salcano Wolf / Motoran Karry / Regal Raptor 150 / Bajaj Discover 125 ST/ SYM Fiddle 2/ Honda Pcx 125 Motorsuz Araştırma İçerisinde

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    üzerine basa basa sürat motoru yazmışlar sanki aynı olay farklı tip motorda olmıcak kaza nedeni belkide ölüm nedeni motor tipi değil üzerindeki.chopperlada sürat yaparsın kalkış yaparsın tozunuda attırırsın, enduroylada hız yaparsın böyle yazıp ss kullananları apaçi sınıfına sokuyorlar insanlara ss tü kaka akıllı adam chopper enduro maxi scooter a biner izlenimi oluşturuyorlar.
    allah rahmet eylesin arkadaşımıza mekanı cennet olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)