Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beyoğlu'nda otomobil motosiklete çarpıp kaçtı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Ekmek parası peşindeki bir arkadaşımıza çarpıp, uzun süre sürükledikten sonra da kaçmışlar. Görüntülerden gördüğüm kadarı ile beyaz bir Scirocco. Allah rahmet eylesin.

Beyoğlu’nda plakası belirlenemeyen aşırı hızlı bir otomobil, önünde ilerleyen motosiklete arkadan çarptı. Yol üzerinde metrelerce sürüklenen motosiklet sürücüsü olay yerinde yaşamını yitirdi.

Kaza, saat 01.45’de Beyoğlu Necatibey Caddesi üzerinde Galata Köprüsü istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, plakası henüz tespit edilemeyen ve aşırı hızlı olduğu iddia edilen bir otomobil, önce önünde seyreden Volkan Nuhoğlu (29) idaresindeki motosiklete, ardından da yol kenarında park halindeki bir araca çarptı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25498192.asp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah rahmet eylesin :(.

http://www.izlesene.com/video/olumlu...merada/7157795

Kaza videosu bu da. Fazla yorum yapmak istemiyorum ama rahmetlinin hatası var gibi, ayrıca videoda kask yok gibi duruyor.

Gecenin 2'sinde tren yolundan basıp giden araba sürücüsü şerefsiz umarım yakalanır...

Motosikleti
    CRF 250 L
    adamı sabah yakalamışlar 90 promil alkollüymüş tip te bildiğin zengin piçi ceza derseniz ceza yok bu ülkede cinayetten yagılanması gerekecek adam yarın serbest bırakılır türkiyede suçluysan kormayacaksın bi şekilde seni çıkarıyorlar ama madursan ananı bellerler sosyal suçlara ceza yok sadece kamu suçlarına ceza verilir örneğin vergini ödemezsen mesela burda suçlu devlettir o şerefsiz daha öncede babasına güvenip içmiştir rüşvetle yırtmıştır çorba parasına.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Çok acı...

CPR yapıyolar adama iyi güzel de, bizim ambulanslarda defibrilatör yok mu hiç Burası herhangi bir yer değil üstelik, İstanbul'un göbeği.
    rumelian bunu beğendi.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamı sabah yakalamışlar 90 promil alkollüymüş tip te bildiğin zengin piçi ceza derseniz ceza yok bu ülkede cinayetten yagılanması gerekecek adam yarın serbest bırakılır türkiyede suçluysan kormayacaksın bi şekilde seni çıkarıyorlar ama madursan ananı bellerler sosyal suçlara ceza yok sadece kamu suçlarına ceza verilir örneğin vergini ödemezsen mesela burda suçlu devlettir o şerefsiz daha öncede babasına güvenip içmiştir rüşvetle yırtmıştır çorba parasına.
    nerde yakalamislar, var mi ilgili haber linki?

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Motor çok tehlikeli şekilde şerit değiştiriyor. Çarpan adamın birşeye çarpmış olduğunu anladığını sanmıyorum.

Motorcuda kask olsaymış,
    araba birazcık yavaş gitseymiş, miş, miş, miş.

Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    CRF 250 L
    öğle haberlerinde izledim tv de

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Çok üzüldük haberi duyunca. Allah rahmet eylesin. Bu tarz kazalarin sonu ne zaman gelecek?

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Allah rahmet eylesin, şerefsiz evlatları çok bu ülkede, ayrıca o kadarda hızlı değilmiş aslın, isterse alkollü olmasa etkiyi azaltabilirmiş, oç olunca durmadan gitmiş demek...

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Allah rahmet eylesin,adaletin demokrasinin mükemmel olduğu tek ülke ...O anne babanın yerinde olsun inşallah bu adaletsizliği başaranlar..belki o zaman anlarlar halden.
    Deeplord bunu beğendi.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorcuyu Azrail cagirmis. Allah rahmet eylesin. Keskeleri bir kenara birakirsak bu motor isinde en tehlikeli sey ozguven...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok acı...

CPR yapıyolar adama iyi güzel de, bizim ambulanslarda defibrilatör yok mu hiç Burası herhangi bir yer değil üstelik, İstanbul'un göbeği.
    Dostum Defibrilatör ile elektro şok verilmesi için kalpte biraz bile olsun elektrik akının sağlanması gerekmekte. Eğer merhumun kalbinde en ufak bile atım yoksa (Nabız demiyorum dikkat) önce CPR ile kalpteki elektrik akımını geri getirip sonrasında defi uygulanması gerekir.

(3 yıl Schiller Türkiye firmasında Defi ve EKG cihazları satışında çalıştım)

Hatalı yada değil bir motosiklet kullanıcısı arkadaşımızı daha kaybetmişiz. Allahtan rahmet dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)