Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Yine biri gitti Takın şu kaskınızı arkadaş

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabayı kullanan kadın alkolluymus vee arkdası barıyerlere sıkıstırmıs ..allahtan kalanlarına sabır vermesını niyaz ediyorum..cok uzucu
    bi yakını onun döve döve komaya soksaymış keşke kendi zevkleri içi suçsuz insanların canına mal oluyorlar bu nasıl bir adiliktir ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok üzücü
    Allah rahmet eylesin...
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ahh be ahh çıkmayın şu trafiğe kasksız çıkmayın :(
    allah rahmet eylesin, yakınlarına sabırlar diliyorum..

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    üzücü bir olay dahada genc bır arkadaş...Allah rahmet eylesın...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    XMAX250
    Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır ,selamet versin maalesef çok üzücü bir kaza bugün varız yarınımız meçhul...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Allah rahmet eylesin ölen kardeşimize geride kalanlarıda sabırlar versin inş.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Rabb'im ailesine sabırlar versin. Mekanı cennet olsun..

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.

Nedir yahu şu kask takmama işi? insanların aklında yanlış izlenimler oluşmuş olmasını geçtim, şu anda en son değinilecek konu bu ancak kask denilen şey giydiğimiz ayakkabı gibi olması gereken ve önemli birşey. ben hayatımda hiç motor sürmedim, ancak aklı selim her insan bunu düşünmeli.

sokağa çıkarken nasıl çıplak ayak ile çıkmıyoruz, motora binerken de kaskımızı takmalıyız. nasıl neredeyse hepimizin ayağında güzel ayakkabılar, neredeyse hepimizin elinde 1500'lük cep telefonları varsa, aynı paraları ve ciddiyeti kafamız için de göstermeliyiz. bir altı boş bariyere bakar.

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Yazık olmuş... Of ne denirki bilemedim. Hepimiz onun için bir fatiha okuyalım arkadaşlar. Allah rizası için.
    Allah tahsilatını affetsin.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Ne yazık ki bence de fotoğraflar kalkmamalı. Herkes tek bir ağızdan her mesajında kask takılmalı dediği halde bile takılmıyorsa, o fotoğrafları görmeye ihtiyacı var demektir o tip insanların. Belki öylesi ders olur.

Mekanı cennet olsun, çok üzüldüm arkadaşa da...
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

barbarosse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mcx 150 roadracer
    Allah rahmet eylesin, yakınlarına allah sabır versin lütfen biraz daha dikkat edelim arkadaşlar

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    bugün avcılarda hemen herkes bana bu kazadan bahsetti " aman kaskı takmadan çıkma" diyerek herkes kazayı görmüş sanırım...esenyurt-ambarlı kavşağı gerçekten saçma sapan nerden giriş nerden çıkış olduğu belli olmayan bir yol...hesap kitap hak getire allah taksiratını affetsin kardeşimizin mekanı cennet olsun kalanlara sabır versin....ben kısa süredir kullanmama rağmen kask,eldiven, dizlik ve mont olmadan motorun üzerine oturmuyorum 4500 lira motora verdiysem aksesuara da herhalde 1000 lirayı geçmiştir verdiğim en kısa sürede koruyucu destekleri olan pantolon da almak niyetindeyim...motosiklet güzel ama onun üzerinde yaşlanmak daha da güzel olacak diye düşünüyorum...bu arada ustalar hadsizliğimizi bağışlasınlar ama ben normalde en sağ şerit ve hatta emniyet şeridini kullanmama rağmen sağdan katılım varsa orta şeride geçiyorum önlem olarak çünkü sağdan giren araçların zerre kadar umurunda değil motosikletli sürücü...yol normale döndüğünde yine şeridimdeyim bilmem doğru mu yapıyorum yanlış mı ama bir önlem olarak düşünülebilir belki...

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    benim anlamadığım facebook paylaşımlarında motosiklet kazalarında koruyucu kıyafetlerin önemi diye bir resim paylaşmış. sadece paylaşımla kalmamamız lazım önemli olan uygulamak. biz kendi canımızı düşünmezsek başkaları neden düşünsün ?

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    sabaha kadar aklımdan çıkmadı bu kaza....bir an geçen sene motor kazasında kaybettiğim arkadaşım aklıma geldi onun kaskı da vardı ama darbeyi karın bölgesinden almıştı...Allah rahmet eylesin
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Allah rahmet eylesin.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Mondial Sentör 150
    Allah rahmet eylesin

maariz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 2005
    Allah rahmet eylesin.Kask ve koruyucu ekipmansız ne olur binmeyelim bu motora.Hele gaz kolunu çevirirken,küçük bir çocuğun elin sıkar gibi çevirelim kolu.Ne hızın,ne korunmasız çıkmanın bir telafisi olur...Ben 8 aydır motosiklet kullanıyorum ve şimdiye kadar 2000 lirayı sadece ekipmana harcadım ve harcamaya devam ediyorum.Ayrıca herkes kask konusunda hassas olsun,unutmayın bir kaskın güvenlik ömrü üretim tarihinden itibaren 5 yıldır.5 yılın sonunda kafanızda 3000 liralık kaskta olsa güvende değilsinizdir.Kaskın üretiminde kullanılan özel reçineler,özel yapıştırıcılar vb... gibi malzemeler 5 yıldan sonra özelliğini yitirirler."Avrupa fiyatının yarısına" satılan kasklar var ya,üretim tarihleri en yakın 3-4 senelik kasklardır.Fabrikaların stoklarında kalan kaskları alıp bize satıyorlar,kask alırken üretim tarihine dikkat edin...

Motosikleti
    Mondial 125-KT idi satıldı.
    ALLAH rahmet etsin yakınlarına sabır versin üzücü bir olay fakat Canı bedende tutan kask değil ALLAH'tır,kask takarsan ölmezsin takmazsan bak böyle ölürsün gibi sözler söylemek ALLAH'ın işine karışmak olur,e o zaman niye kask takalım nasıl olsa ecelimiz gelmemişse ölmeyiz ? gibi bir soru gelebilir akla,ALLAH canı bize emanet etmiştir korumamız lazım gelir.Kask takıp ta ölmüş olan arkadaş ALLAH'ın emanetine karşı görevini yapmış sayılır ve öldüğünden sorumlu olmaz ama kask takmadan ölen arkadaş intihar etmiş sayılır ve ölümünden sorumlu olur.Hadi inanç boyutunu bırakalım bari sevdiklerimiz için takalım ki ecelimiz gelmemişse ağır yaralanmalardan kurtulabilelim.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Allah rahmet eylesin. kask takmanın önemini bir kere daha gördük rahmetli sayesinde. dilerim bu fotolar ve kaza ibret olur, kask takmayanlar bir kere daha düşünür kaskı takar.
    ayrıca en az kask takmamak kadar önemli birşey de metrobüsten sonra yolların mantık zorlayan sapakları. bu yolları dizayn edip insanları tehlikeye sokanların da allah belasını versin.

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    kafasında kask vardı lütfen bilp bilmeden konuşmayın abim hakkında

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

kafasında kask vardır sülalenizin canına okutturmayın benim abim kasksız motora binmez o günde kaskı kafasındaydı.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)