Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Trafik Kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok geçmiş olsun.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Çok geçmiş olsun.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Mal kaybi ne kadar uzucu olsada arkadasin sagligina bi zarar gelmemesi sevindirici.En kotu kazasi bu olur ins. Gecmis olsun.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    geçmiş olsun.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşın başına bir şey gelmemesine sevindim .Giden veya zarar gören mal olsun. Mal her zaman yerine konur. Allah herkese kazasız, belasız kullanmayı nasip etsin.
    Önce emniyet, sonra hareket...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Selamlar herkese.

Arkadaşım benim kazam üzerine fotoğraf çektiğini ve konu açtığını daha yeni söyledi bana saolsun. Üzerinden onca zaman geçmesine rağmen en azından haberim oldu..

Hepinize teşekkür ediyorum Allah razı olsun iyi dilekleriniz için.

Evet kısa bir süre önce; düz yolda giderken adadan sağına soluna bakmadan sinyal vermeden yola atlayan bir şoför yüzünden, araca çarpmamak için kendimi dışarı doğru yönelttiğimden bankete ve sonrasında ağaca çarparak durabildiğim bir kaza geçirdim. Ben hastanedeyken saolsun arkadaşlar da motorumla ilgilendiler, onlardan da Allah razı olsun

Ben çimlere uçtuğumdan ve biraz kontrollü şekilde kaza geçirdiğimden ufak sıyrıklarla atlattım. Motorumun ön takımı dağıldı. Çok şükür yaptırdımki eskisinden bile iyi oldu.

Asıl moral bozan, ülkemin adaleti ve bu garip trafik terörü kuralları. Araca o hızla giderken çarpmayım kendimi kurtarayım diye dışarı kırdım ve refüje çarptım. Bu yüzden önüme atlayan araç, hatasız gösterildi. Neymiş? Araca çarpsaydım hatalı olabilirdi. Haa ama arkadan çarptığından yine sen hatalı olurdun! Canını yediğim adaleti ne kadar eşit davranıyor. Orada adamın yüzünden ölüp gitsem yine adam hatalı çıkmıyor. Yorumsuz...

Herkesten tekrar Allah razı olsun. Dilerim kimsenin başına gelmez, benim de son kazam olur inşallah...
    TATLIHIZ, maxi97, Raphae1 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Gecmiş olsun kanunlar böyle işte illa ölmek gerekiyor..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Geçmiş olsun.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    geçmiş olsun acil şifalar
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Buna benzer bir dava gordum kazaya sebebiyettenaraca yuklediler hem maddi hem manevi. Savciliga suc duyurusuna bulunmak lazim hastahane polisine de suc duyurusu bulunmaniz yeterli sonrasinda mahkeme oluyor... Hakkinizi arayin

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna benzer bir dava gordum kazaya sebebiyettenaraca yuklediler hem maddi hem manevi. Savciliga suc duyurusuna bulunmak lazim hastahane polisine de suc duyurusu bulunmaniz yeterli sonrasinda mahkeme oluyor... Hakkinizi arayin
    Bölgede bir kamera olsaydı belki. Ama bölgeye polis de gelmedi ve görgü tanığı da yok.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    geçmiş olsun.
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Öncelikle çok geçmiş olsun arkadaşım. sana bişey olmaması çok sevindirici. insanın başına gelmeden anlamıyor olması biraz kötü, iki gün önce kırmızı ışıkta vatandaşın durmaması nedeniyle ben de ufak bi kaza atlattım.
    Ne var ki ülkemiz de böyle Öyle kötü şeyler var ki ağzımda söylemek kendimi utandırıyor.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/35073...aya-cikti.aspx

Herkes bu kazayı izlesin Kardeşimiz vefat ediyor karşıda ki o.ço. ğu solayacam derken adamı öldürüyor trafik polisi de (ona kalıp bulamadım ama) suç motosiklet de diyor . sonra da trafik KAskını tak demezler mi'!!!!!!!!!
    Allahtan ailesi araştırıp kamera görüntülerini buluyor.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    geçmiş olsun...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hocam bizim trafik kanunumuzun %80'i çarpık ya. Bunu da trafik polisleri dahil herkes biliyor. Bu düzeltilemez mi, hak adalet kanun nizam kelimeleri neden bu kadar yampiri gidiyor bu memlekette yahu. Benim kazamda kazaya sebebiyet veren adam da biliyor hatalıyım diyor. Kazanın oluş ifadesini veriyoruz. Adam hatalı çıkmıyor ve bu yüzden de motorumun masrafını sigortası karşılamıyor haliyle. Bunu da geçtim Allah korusun bana birşey oldu diyelim, sakat kaldım veya öldüm gittim. Gittim dediğim ne oluyor biliyor musunuz, resmen b.k yolu.. Sırf içinde bulunduğumuz trafiğin gözünü sevdiğim kurallarının saçma sapan olmasından dolayı...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Karaoğluşuna daha da fazla dikkat edersin artık , Sürekli forumda olduğundan görmüşsündür diye düşünmüştüm.
    Neyse akşama bir bilet alana bir bilet bedava biliyorsun. Sen benim bedavayı almayı unutma.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karaoğluşuna daha da fazla dikkat edersin artık , Sürekli forumda olduğundan görmüşsündür diye düşünmüştüm.
    Neyse akşama bir bilet alana bir bilet bedava biliyorsun. Sen benim bedavayı almayı unutma.
    Evet artık 5. vitese şehir içinde çok nadir geçiyorum. çok çok nadir. Sürekli forumdayım da forumun içeriklerindeki konulara bakmıyorum be olm son konuları ve cevapları takip ediyorum. günde 13 saat online olduğumu çaktırma yahu..

Akşam için ben sana plan programı sordum yok dedin ben de kendime başka plan program yaptım koçum. Muhabbetin gerisi için lütfen pm atınız. konuyu katletmeyiniz... stop.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Özeline bir şey gönderdim bak bakayım hoşuna gidecek mi
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)