Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Kardeşimden esirgemeyin dualarınızı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen beni anlamiyorsun herhalde.
    Burada kimse alkollü olarak araç kullanmanin hakliligini savunmuyor.
    Zaten savunulucak bi tarafida yok.

Zaten olan olmuş biten bitmiş.
    Trafik kuralları artık şu durumun çok ötesinde kalmış.
    Artık sağduyu, vicdan ve maneviyata gelmiş konu.
    Sinan birak boşuna ugrasma, cok pis gerildim. Anlamiyor iste adam. İcki havuzuna düşesice...
    yesewi ve Sinan Aksu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Allah sinan'a şifa, yesewi'nin kalbine merhamet vere.
    Sinan Aksu bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    cahil laftan anlasaydı cahil olmazdı
    malesef türkiyede sayısı fazla:/
    hepte tüm pislikler cahillerin altında çıkıyor
    Mustafa Kemal Atatürk

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah sinan'a şifa, yesewi'nin kalbine merhamet vere.
    İmansız gönüllerede iman Kur-an bilmeyenlerede Kur-an öğrenmeyi Din öğrenmeyi nasip etsin
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bence gereksiz bir tartışma olmuş kimse kimsenin duasını dilemiyor @yesewi etmiyorsa etmesin ama dinmizde ( Ben müslümanım) düşene birde sen vur, ayıbını insanların yüzü vurmak birini herkezin bildiği birşey bile olsa kötülemek yoktur... Bu durumda sen kendini hangi din hangi ahlak hangi insanlık vasfına koyuyorsun merak ettim?

Ayrıca @yesewi, düşüncelerine saygı duyuyorum kimsenin iyiliğini istemek durumda değilsin benim kızdığım kendini bir gruba ( benimde dahil olduğum gruba ) dahil edip yanlış fikirler savunman. Müslüman diye her müslümanın bombaçı denemsinden bri farkı yok inandığın değerlerin hoş görü dini olan dinimize yakışmıyor.
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmansız gönüllerede iman Kur-an bilmeyenlerede Kur-an öğrenmeyi Din öğrenmeyi nasip etsin
    Hepsi için,
    öğrenmek icin,
    iman için,
    din için,
    Kuran için,
    Allah için,
    en önemlisi anlayabilmek için Önce İNSAN olabilmek gerekiyor.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsi için,
    öğrenmek icin,
    iman için,
    din için,
    Kuran için,
    Allah için,
    en önemlisi anlayabilmek için Önce İNSAN olabilmek gerekiyor.
    Boşver Gürol abi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence gereksiz bir tartışma olmuş kimse kimsenin duasını dilemiyor @yesewi etmiyorsa etmesin ama dinmizde ( Ben müslümanım) düşene birde sen vur, ayıbını insanların yüzü vurmak birini herkezin bildiği birşey bile olsa kötülemek yoktur... Bu durumda sen kendini hangi din hangi ahlak hangi insanlık vasfına koyuyorsun merak ettim?

Ayrıca @yesewi, düşüncelerine saygı duyuyorum kimsenin iyiliğini istemek durumda değilsin benim kızdığım kendini bir gruba ( benimde dahil olduğum gruba ) dahil edip yanlış fikirler savunman. Müslüman diye her müslümanın bombaçı denemsinden bri farkı yok inandığın değerlerin hoş görü dini olan dinimize yakışmıyor.

Burda olay saptırıldı haklısın ben vicdansız birisi oldum herkes iyi niyetli oldu. Kimse demiyorki bizim hatamız nerede ? Bu çocuk neden bu kazayı yaptı ? Biz motorculuğun ne olduğunu gösterebildikmi gerçekden bizim ekibimize katılıp o motorun üzerine binecek adamın neleri kurallara tam uymasını neden sağlayamadık diyen yok... böyle davrandıkcada bu arkadaşımız gibi birçok kişi daha aynı şeyleri yaşayacak. ve ben her zaman kötü insan rolünde gösterilmeye devam edicem
    Ben bildiğim herseyi bu sitede öğrendim ancak görüyorumki artık bildiğim herşey yalanmış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Nasıl boşvereyim be Sinan ım
    burada birsürü şey paylaştık
    kimisi ile kavgada ettik
    cezada aldık
    uzaklaştırılan arkadaşlarda oldu
    ama hiçkimse bugüne kadar bana sen İNSAN mısın diye sormadı,bende kimseye sormadım zira her tepki insana dairdi,
    bu arkadaşa artık bu soruyu soruyorlar halada bir kafasını koyup önüne düşünmüyor yahu
    pesss.

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    BEN Cahilim insan değilim aşşalık bir varlığım kötüyüm bi kaşık suda boğsanız keşke ah önünüzde olsamda şimdi rahatlatabildimmi içinizi biraz ? sayın zıppırman ?

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Burda olay saptırıldı haklısın ben vicdansız birisi oldum herkes iyi niyetli oldu. Kimse demiyorki bizim hatamız nerede ? Bu çocuk neden bu kazayı yaptı ? Biz motorculuğun ne olduğunu gösterebildikmi gerçekden bizim ekibimize katılıp o motorun üzerine binecek adamın neleri kurallara tam uymasını neden sağlayamadık diyen yok... böyle davrandıkcada bu arkadaşımız gibi birçok kişi daha aynı şeyleri yaşayacak. ve ben her zaman kötü insan rolünde gösterilmeye devam edicem
    Ben bildiğim herseyi bu sitede öğrendim ancak görüyorumki artık bildiğim herşey yalanmış
    En basiti sigara icen birine gira icme demek ne kadar kötü ise senin yaklaşımında haklı olsanda hakasız durumuna düşüyorsun olmuşla ölmüşe care yok senin bu dediklerini başka bir başlıkta acsan alkolu ve kasksız motor kullanmayın desen gerekcelerini anlatsan herkez ayakta altışlar ama bunu savunacagın yer bence burası değil... ve herkez bu kadar tepki gösteriyorsa insan bir kendine dönmeli sana cevap yazan arkadaşları tanıyorum cahil art niyetli en iyisi ben bilirim diyen kişiler kesinle değil belki bu konudaki cogunlugun tavrı yanlıştır ama aile terbiyemizi kültür yapımız dinimiz daha öncede dediğim gibi hoş görülü olmayı gerektirir allah acil şifalar verir insallah bu da kullağına küpe olur birdahada yaşamaz bunları demekten ali koymamalı.
    yesewi bunu beğendi.

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En basiti sigara icen birine gira icme demek ne kadar kötü ise senin yaklaşımında haklı olsanda hakasız durumuna düşüyorsun olmuşla ölmüşe care yok senin bu dediklerini başka bir başlıkta acsan alkolu ve kasksız motor kullanmayın desen gerekcelerini anlatsan herkez ayakta altışlar ama bunu savunacagın yer bence burası değil... ve herkez bu kadar tepki gösteriyorsa insan bir kendine dönmeli sana cevap yazan arkadaşları tanıyorum cahil art niyetli en iyisi ben bilirim diyen kişiler kesinle değil belki bu konudaki cogunlugun tavrı yanlıştır ama aile terbiyemizi kültür yapımız dinimiz daha öncede dediğim gibi hoş görülü olmayı gerektirir allah acil şifalar verir insallah bu da kullağına küpe olur birdahada yaşamaz bunları demekten ali koymamalı.
    Anlatabilsek birde

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl boşvereyim be Sinan ım
    burada birsürü şey paylaştık
    kimisi ile kavgada ettik
    cezada aldık
    uzaklaştırılan arkadaşlarda oldu
    ama hiçkimse bugüne kadar bana sen İNSAN mısın diye sormadı,bende kimseye sormadım zira her tepki insana dairdi,
    bu arkadaşa artık bu soruyu soruyorlar halada bir kafasını koyup önüne düşünmüyor yahu
    pesss.
    Bir insana bu vahameti layık gören kim olursa olsun, şahsım adına yinede kötülüğünü istemiyorum.
    Lakin bugünün yarınıda olduğunu kimse unutmasın.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BEN Cahilim insan değilim aşşalık bir varlığım kötüyüm bi kaşık suda boğsanız keşke ah önünüzde olsamda şimdi rahatlatabildimmi içinizi biraz ? sayın zıppırman ?
    De get kardeş...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Anlatabilsek birde
    Beliki anlatamadın yada kimse ne demek istediğini anlamadı.Kimseye birsey kanıtlamak zorunda degilsin yine yanlış anlaşıldığın için özür dileyip arakadaşa şifalar dileyip inancının getirdiği tevuzuyu gösterip cekilebilirsin yinede tercih senin doğru şeyleri yanlış yerde savunuyorsun ve kim olursa olsun yatağa düşmeyi ölümle cebeleşmeyi hak etmez günah kecisi olmaya gerek yok bence...
    Zippo's bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Konuyu nereye getirdi ya.Kafayı yemek üzereyim bilgisayar başında.Sen ne diyosun arkadaş ne alaka neyin kafasını yaşıyosun nasıl bi ruh hali içindesin ? Olayı çektiğin yere bak.
    Geçenlerde Yaşar Nuri Öztürk şöyle demişti sizin gibi merhametsizler için.(Lafımı sakın çarpıtan,tersinden anlayan olmasın)

Onlar namaz saatini bekleyip namaz kılarlar,çıkarlar,tekrar kılarlar.Etrafında ne olup bittiğini bilmezler.İlim irfanmış insanlıkmış haberleri olmaz.Onlar namazı kaçırmıyor,aksatmıyor ya,işleri bitmiştir,cennetliktir onlar !

Bunu ifade etmişti.İşte böyle insanlardan,senden tiksiniyorum.
    arca94 bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu konuyu bile kapattirabilirsek bi plaketi hakettik demektir.

Motosikleti
    Kuba CG150 Sport(balanslı)
    Allahtan acil şifalar diliyorum İnşallah düzelip ayağa kalkarda yaşadığı hayat tecrübelerinden ders alarak tekrar aynı hatalara düşmez..Rabbim bunu nasip etsin ve yardımcısı olsun inşallah..
    zenon bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Başlığı açan arkadaş bakın ne demiş

biliyorum kaskı yok alkollü falan intahar etmiş resmen diyeceksiniz. lütfen bu yorumlarınızı kendinize saklayın ve kardeşime bir kere olsun dua edin.

bunu sizlerden başka paylaşabileceğim kimsem yok...

Yani şimdi çocuğun bu kadar acısı varken polemik başlatmak neden adamın acısını neden arttırıyorsun? Adam yorumlarınızı kendinize saklayın demiş.
    Kaç sayfa olmuş ha bire laf atışmaları...
    Artık abuk sabuk şeyler yazıp tartışacağına susta 2 dua oku!!!
    ZIPPIRMAN, Sinan Aksu ve zenon bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Zıppırman abiyi boşverde, keşke muğla yakınlarında olsaydın. Bi kaşık suya dahi ihtiyacım olmazdı. Bütün yakıştırmalarında da haklısın.

Neyse...

Sinan'dan güzel haberler var. Şuanda kendi kendine soluk alabilmeyi başarabiliyor sanırım. Arada bir yutkunabiliyormuş, parmaklarını omuzlarını arada bir oynatabiliyor. Durum iyi gibi sanırım, pek anlamasam da bu konulardan... )

Kardeşimin 1-2 tane de resmini koyayım... Bu arada hiç resmimiz olmadığını farkettim biraz önce.. İçimi acıttı bu..

Kaza yaptığı motoru da bunun aynısı.. profilinde vardı buda.. 2011 model CBR125 HRC desenli.

Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)