Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Actıva ile Porche Kafa Kafaya Çarpıştı...Maçka 18:45

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Mete senin gördüğün kazadan haber aldım..
    Murat adında bi arkadaşım var.. 600rr lı gültepede oturuyor kendiside..
    Onun arkadaşı kazanın olduğu yerde otoparkçılık yapan şahsiyet kullanıyomuş arabayı...

Taksim ilkyardımda şuan motorlu çocuk ve senin söylediğin gibi pizzacı kuryesi..

Hayati tehlikeyi atlatamamış hala.. Kaburgaları kırılmış yoğun bakım ünitesinde yatıyor..

Ve ne yazıkki söylediğine göre ölüm haberini bekliyorlarmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    çok yazık allah düşmanıma vermesin
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

tüh ya kötüymüş durumu epey.Umarım iyileşir ama zor gibi görünüyor....
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete senin gördüğün kazadan haber aldım..
    Murat adında bi arkadaşım var.. 600rr lı gültepede oturuyor kendiside..
    Onun arkadaşı kazanın olduğu yerde otoparkçılık yapan şahsiyet kullanıyomuş arabayı...

Taksim ilkyardımda şuan motorlu çocuk ve senin söylediğin gibi pizzacı kuryesi..

Hayati tehlikeyi atlatamamış hala.. Kaburgaları kırılmış yoğun bakım ünitesinde yatıyor..

Ve ne yazıkki söylediğine göre ölüm haberini bekliyorlarmış

patronuda bana konuşmaya başladı ama yoğun bakımda demişti...bakalım hayırlısı...yani görsen motosikletin halini şaşardın...yani resmen modeli bile tanıyamayacak durumda pert olmuş...porşda aynı durumda ön taraf camlar ve kaporta bayağı hasar görmüş...hani olan o çocuğa oldu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Valla çok üzücü bi durum umarım hayatta kalır ama bi yandan da umarım yaşarsa kusur onda değildir yoksa çarptığı araba Porche.Allah sevdiklerine bağışlasın umarım iyileşir.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    patronuda bana konuşmaya başladı ama yoğun bakımda demişti...bakalım hayırlısı...yani görsen motosikletin halini şaşardın...yani resmen modeli bile tanıyamayacak durumda pert olmuş...porşda aynı durumda ön taraf camlar ve kaporta bayağı hasar görmüş...hani olan o çocuğa oldu...
    İnşallah iyileşir yaa... Çorba filan içiyomuş arkadaş söylemişti.. Pek umutsuz gibi gelmiyo bana ama bakalım.. Öldürmeyen allah öldürmez.. Birde çocuğu varmış 2 yaşında filan.. Allah o yavruya babasını bağışlar inşallah

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla çok üzücü bi durum umarım hayatta kalır ama bi yandan da umarım yaşarsa kusur onda değildir yoksa çarptığı araba Porche.Allah sevdiklerine bağışlasın umarım iyileşir.
    Yaa arkadaşım düşündüğün şeye bak.. Adam ölümden dönecek ve porche sahibi masrafınımı istiycek ondan.. Yapmayın lütfen yaa....

Motosikleti
    Octavia
    Yaa arkadaşım düşündüğün şeye bak.. Adam ölümden dönecek ve porche sahibi masrafınımı istiycek ondan.. Yapmayın lütfen yaa....
    Düşündüğüm şey öncelikle insan Pınar hanım beni yanlış anladınız ama böyle insanların olabileceğinide unutmamak lazım.Yoksa banane arabadan burda yaşaması için dua ettiğimiz can var.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşündüğüm şey öncelikle insan Pınar hanım beni yanlış anladınız ama böyle insanların olabileceğinide unutmamak lazım.Yoksa banane arabadan burda yaşaması için dua ettiğimiz can var.
    Çarpan kişiyide tanıyor sayılırım ve nasıl bir duygu içerisinde olduğunu biliyorum. Emin olun sizin gibi onlarda kurtulması için dua ediyor ve her gece hastanede nöbet tutuyorlar... Sizdende fazla hattaa..

Motosikleti
    İnşallah iyileşir yaa... Çorba filan içiyomuş arkadaş söylemişti.. Pek umutsuz gibi gelmiyo bana ama bakalım.. Öldürmeyen allah öldürmez.. Birde çocuğu varmış 2 yaşında filan.. Allah o yavruya babasını bağışlar inşallah

Valla Pınar burası Türkiye...şehitlerin ailesinden zenginleştiniz diye verilen paralar isteniyor...gazilerin maaşları kesiliyor...polis raporuna göre hata motosikletde ise zararı karşılayacak sigorta hatalı tarafdan masrafları isteyebilir...yani ölüm olsa bile ailesinden talep eder...burası Türkiye ne yazıkki böyle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Octavia
    Teşekkür ederim mete abi benımde anlatmak istedigim buydu Pınar hnm yanlıs anladı.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Pınar burası Türkiye...şehitlerin ailesinden zenginleştiniz diye verilen paralar isteniyor...gazilerin maaşları kesiliyor...polis raporuna göre hata motosikletde ise zararı karşılayacak sigorta hatalı tarafdan masrafları isteyebilir...yani ölüm olsa bile ailesinden talep eder...burası Türkiye ne yazıkki böyle...
    Haklısın Metehan devlet, devlet malına zarar verdiğinde ölsen bile zararı temin ediyor. Böyle bi devlette yaşıyoruz maalesef.. Ama çarpan vatandaş sürekli hastanede.. Ben Murat'a kaza nasıl olmuş diye sorduğumda bilmiyorum soramadım hastanedelerdi herkes ağlıyo nasıl olmuş demeye cesaret edemedim dedi...
    Çarpan kişininde tek duası şuan motorlu vatandaşın sağlığına kavuşması...
    Daha 25 yaşındaymış yaa.. Birde çocuk var inşallah düzelir

Motosikleti
    Arkadaşlar inanamayacaksınız ama...4 yıl önce oluşunun sonrası şahit olduğum bir kazada ki kazazade arkadaşı felç olmuş bir şekilde buldum...engellilere ait başka bir forumda net üzerinden tesadüfen bir mesajını gördüm...bu kadar mı olur diyorum...arkadaş felç kalmış ve davaları devam ediyor...o dönem 6 yaşında çocuğu olan büfede çalışan bir vale kurbanı gariban bir adamın isyanını tesadüfen okudum...eldne bişey gelmeyince içim burkuluyor...

bu da mesajı....

http://www.engelliler.biz/forum/o/62...-kazasi-o.html

..................

--------------------------------------------------------------------------------
    Üyelik Tarihi 12.01-2011
    Son Giriş 15.02-2011
    Saat20:18
    Mesaj 28 İşte o an trafik kazası [O an]

Merhabalar ben türkiyenin adalet siztemine inanmıyorum
    ben burhan istanbul doğumluyum
    şişli nişantaşında marmaris büfede çalışmaktaydım. motor kurye olarak 05 11 2007 tarihinde saat 18:20 saatleri arasında nişantaşı kadırgalar caddesinden inönü stadı istikametine doğru ilerlerken tek şerit gidiş tek şerit geliş ben gidiş istikametinden giderken porsche markalı bi araç süratlı bi biçimde bana arkadan çarparak 45 metre beni fırlatarak olay yerinde aracı terk ederek bırakıp kaçıp gitmişlerdir
    oly yerinde ben bilinçsiz bişekilde yatıyormuşum ve küçük çiftlik parkın önündeki otoparkcılar ve cimolun müdürü ve cimolun oto parkcısı olayı görüp hemen polis ve ambulansı çağırarak beklemeye başlamışlar ve ambulans gelir gelmez beni taksim ilk yardım hastanesine kaldırıp ilk müahale yapılmış ve sağ kaburgam ve omuriliğimde 2 kırık oluşmuş artı iç kanama oluşmuş ve 10 gün sonra yoğun bakımdan çıkıp normal servise kaldırıldım kendime geldim ve bi 10 gün sonrada omurilik ameliyatı oldum 4 pilatin 8tane vida takıldı ve bu olaydan sinirlerim sedelenmiş olup yürüme şansımı tamamen kaybettim ve bir daha ayağa kalkmaşansımın olmadığını öğrendim sadece ellerimi kullana biliyorum şuanda 3 yıldır yıldır kamo davam ve dazminat davalarım devam etmektedir bu zaman içersinde hiç biyerden tazminat alamadım ve tedavi olma şansım olmadı ve ailemin desteğiyle geçinmeye çalışıyorum

05 11 2007 saat 18: 10 sıralarında porsche markalı araç sürücüsü nişantaşı sofa otele gelerek aracını otelin önündeki görevliye aracını teslim ederek görevlide aracı otoparka götürmek üzere aracı alıp otoparka götürmesi gerekirken araçla biraz tur atmak istemiş ve aynı yol üzerinden hızlı bi biçimde bana arkadan çarparak olay yerini terk etmiş bulunmaktadır olay yerinde 2 3 şaiit buldum ama şaiitlik yapmak istemiyolar sofa otel ve porsche markalı aracta hayata tekstil adına kayıtlı tekstil firmasıyla sofa otel aynı şahızlara aiit oldunu ve hepsinin akraba yada tanıdık oldukları bellidir ama bizim maddi imkanlarımız yok Alıntılayarak Cevap Yaz Tepe
    --------------------------------------------------------------------------------
    Mesaj Gönderim Zamanı: 16.01-2011 Saat: 15:03

inanamıyorum yahu kadere bak...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ulem Metehan,
    sen bu vale olayina inandin mi yani?
    Belli ki adam kazadan sonra tüyüp olayi bir garibanin üstüne yikmis.
    Olan da garibim motosikletçiye olmus.
    Geçmis olsun diyecegim ama geçmis olmamis.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bugün bir arkadaşla sarıyerdeydik!

dönüşü hiç istemeyerekte olsa arkadaşımın ve boğazın hatırına sahilden yaptık!

tabi ipini koparan sahil yolunda

vale milletinden oldum olası nefret ederim bugün biraz daha nefret ettim bir zengin ferrarisini çekiyor vale kendini öyle bir yırtıyorki sanki başbakan koruması

bu bebek te pazar günü küçük bir ses bombası yada torpil patlatacaksın tikkilerin alayı dağılsın

sarıyerden ortaköye kadar emekleyerek geldik sırf bu mekanların lüx araç parketme muhabbeti yüzünden ve bugün bir sürü kasksız sucu gördüm yine activa ile ayrıca 1 gıdım canı olan honda spacy lerin canını okuyan pizzacı dingilleri...

ayrıca hayatında megane yada toyota corolla dan daha lüx ve güçlü araç kullanmamış olan bir valeye yaa bir sürücüye asla bir ferrari bir porcshe gbi yüksek hp li ve torklu spor arabalar verilmemelidir

bu tıpkı şuna benzer 125cc ybr den başkasına binmemiş bir kekoya honda 1000rr ile tur attırmaya benzer

o gücü herkes kontrol edemez ister 2 ister 4 teker
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    benzeri olaylar hep oluyor.. adalet yok saçma sapan düzen olan adamcağıza olmuş :( :(
    babamda büyük bi kaza atlattı platinler kırıklar yırtıklar.. Şimdi Allah a çok şükür sağlığı yerinde 5 sene geçti üstüne çarpıp kaçan adam belli yeri yurdu belli ama sonuç ... tazminat davası açıldı kazandık ama adam yok piyasada nasıl bulamıyolarsa artık aklım almıyo :s haberlerde çok güzel poh pohluyolar şu oparasyon bu oparasyon şöyle yakalandı böyle yakalandı hani nerde ...
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)