Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

az önce bende düştüm...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ***Hyosung GV250 Aquila***
    Arkadaşlar bugün 19:30 sıralarında, bağdat caddesi üzerinde suadiye sapağına gelmeden biraz geride sağdan caddeye giren bir aracın beni farketmemesi yada farketti ise de görmezlikten gelmesi sonucu yağan yağmurunda etkisiyle kayganlaşan yolda kayarak bağdat caddesinin orta şeridinde motoru sola yatırmış biçimde kendimi yerde buldum...
    Adamın geldiğini çok önceden görmeme rağmen beni görmesi gerektiğini düşünerek ve yolun benim olduğundan da emin olduğum için yol wermemeyi tercih ettim
    Ancak çok önemli bir şeyi unuttuğumu şimdi şimdi farkediyorum sonuçta ben bir motosiklettim we kaportam montum we pantolonumdan ibaretti
    neyse ki sonuçta bende we motorumda hiç bir hasar yok sadece dizim biraz ağrımaya başladı şimdi
    Hein gericke'den yeni aldığım we bu sabah beni terlettiği için kızdığım monta, kaskıma we eldiwenlerime neden ihtiyacım olduğunu uygulamalı olarak görmüş oldum
    Sol dizimin şu anki ağrısı ile de kullanmadığım dizliklerimin "biz odanın bi köşesine atılmak için yapılmadık, bizi kullanmasın ki seni bu gibi durumlarda koruyabilelim" dediklerini duyar gibi oluyorum
    Sonuç olarak arkadaşlar bugün benim birazda şansım yaver gitti we bu kazayı ucuz atlattım ancak hızım daha fazla olsaydı hasar da kesinlikle daha büyük olurdu, bu nedenle arkadaşlar özellikle yağmurlu havalarda olmak üzere motosikletlerimizin hızını yol ve hava şartlarına göre çok dikkatli ayarlamalıyız we otomobil süren arkadaşlara da tavsiyem motor üzerindeyken sanki arabadaymışsınız gibi trafiktekilerle inatlaşmak sadece size zarar werir, boşu boşuna risk almayın we sakin sürmeye çalışın lütfen.

Hepinize iyi sürüşler dilerim we yaşayacağınız en kötü kazanın (eğer birgün yaşarsanız ancak umarım olmaz) benimki gibi hasarsız olmasını dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    sunflorıst cok gecmıs olsun bırseyın olmaması sevındırıcı.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geçmiş olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Geçmiş olsun...
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Geçmiş olsun. Allahtan daha buyugu olmamış
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    çok geçmiş olsun zor arkadaşlar işimiz zor' tutkumuz büyük risk'te öyle kazasız sağlık dolu günler olsun inşallah....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Geçmiş olsun .....Allah acil şifalar versin
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    geçmiş olsun kardeş.Arabalara fazla güvenme bazıları motorları yok sayıyor.ben hızlı kullanacağım zamanlarda gündüz bile farları yakıp daha iyi farkedilmemi sağlıyorum..
    itina ile kaza yapılır

Motosikleti
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar,

Alıntı firtina110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş.Arabalara fazla güvenme bazıları motorları yok sayıyor.ben hızlı kullanacağım zamanlarda gündüz bile farları yakıp daha iyi farkedilmemi sağlıyorum..
    ben de farlarımı her zaman açık tutarım, hatta geçen akşam kısa farım patlamıştı ve bende mecburen uzunlarla gidiodum, hatta bu akşam bi araba sahil yolu ışıklarda beni uzunların yanıyo diye uyarmıştı
    ama uzunlara rağmen, bu sefer farlar bi işe yaramadı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    gecmıs olsun abıcım..allah korumus gene......daha kötü bısey olmadıgına sevındım.....abıcım bıde doktora gıtsende dızıne bı baksa...sımdı sıcagı sıcagına bısey anlayamazsında...sabaha ne olacagı bellı olur......bence bı görun doktora yaaa.....

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    valla ben özellikle geceleri arabaların sellektörlerine maruz kalıyorum.Bunun sebebi farlarım oldukça kuvvetli.kısasıyla giderkende uzun yanıyor zannedip bana sellektör atıyorlar.bİ uzun çakıyorum ağızları açık kalıyor..

aslında kimseyi rahatsız etmek istemem ama motorun orjinal haliylede oynamak istemem.ikili lamba koymuşlar ikiside gayet güçlü ve büyük.Bazı commeterlerde tek koyulmuş.
    itina ile kaza yapılır

geçmiş olsun..
    :bounce:

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    geçmiş olsun umarım korumalarını bundan sonra giyer ve takarsın kaportan sağlam olsun

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER ABS
    geçmiş olsun çok ucuz kurtulmuşsun
    montsuz, kasksız, eldivensiz, ayakkabısız, pantolonsuz olmanın ( kaportasız) durumu çok ağır belki okumuşsundur. oğlum edy 'nin kazasını 11.02.2007 tarihinde oradaki monta kaska bak herhalde bir daha kaportasız binmessin

Motosikleti
    aman arkadaşlar yanlış anlama olmasın;
    ben ne zmn olursa olsun kaskımı ve eldivenimi kesin takarım, montuda aldığımdan beri hiç giymemezlik etmedim ama o dizlikler yokmu.. onları da sadece bir kere giydim weya giymedim bile. dizlik meselesi de şu aslında;
    bir yere gittiğimde eldivenler kaskın içine girdiği için sorun yok, ama dizlikler bir yere girmiyo, benim motorda da çanta manta olmadığı için bi yere bırakamiorum, dizlikleri kullanmamamın tek nedeni bu aslında... ama tabi bu bir bahane değil farkındayım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    geçmiş olsun arkadaşım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Çok çok geçmiş olsun.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    geçmiş olsun
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    geçmiş olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)