Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selam herkesin bilgisine ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam ben bn bir motor almak istiyorum süpersports tarzı motorları beğeniyorum hem acemi olduğum için hemde yeni başlıyacağım için ucuz bir motor almak istiyorum 2 bin tl civarında internetten araştırdım benim istediğim tarzda istediğim fiyatta birçok motor gördüm örneğin
    kanuni racer 200
    skyjet f5
    ve bir kaç çin markası daha

sizce yeni başlayan biri olarak bu tarz motorları almam doğrumu

motor kullanmak için bot çok önemlimi benim boyum uzun değil 1,69 kilo 65

ben ankarada yaşıyorum ankarada bu tarz motor satmak isteyen arkadaşlar varsa görüşebilirz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim o motosikletlerden uzak dur. neden mi? Uzun uzun anlatmayayım. Bu motosikletlerle ilgili başlıklarda gereken açıklamalar var. 2500 - 3000TL arasında bir cbf 150 ya da ybr 125 al. Marka fanatikliliği ile yazmıyorum, o dediğin motorlar çabuk dağılır. Yorum değil tecrübe. Ama sen de tecrübe edeyim dersen dene! Parana ve motosiklet keyfine yazık. Sağlıcakla kal.

Motosikleti
    yamaha wr 125 x
    bencede arkadaş haklı... acemiliğinde alcağın motor saglam olmalı.. çünkü ilk deneyimlerini o motorla yapıcaksn hırpalicaksn belkide düşüceksin... onun için cbf veya ybr..!
    [COLOR="#FF0000"][B][U]Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir.:bounce:
    [/U][/B][/COLOR]

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    yok sen r6 yada hayabusa 1300 alsan yeridir koçum... devam et..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Kırıp Dökeceksen Cbf Yada Ybr ye Okadar Para verme en azından sıfırını alma 4.500 TL VERİLEMEZ .Sağlam Çinliler var mc-x ,windy s, salcona wolf, gibi gibi Onalrıdan al ucuz onalr ama sağlam sayılıbilecek motorlar
    Sado

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok sen r6 yada hayabusa 1300 alsan yeridir koçum... devam et..
    üslup hiç hoş degil. burası bir paylaşım forumu. bilgin varsa paylaşırsın yoksa okur geçersin.

polemik olsun diye yazmıyorum fakat bu tarz samimiyetten uzak yakıştırmalar ve dalga geçmeler hoş degil.

konuyu açan akadaşa gelince 2000 bütçe ile hem acemiligini atabilecek hemde kolay elden çıkaracagın bir model bak. mesela ybr al düşsende sana bişe olmazsa pek sorun degil.

yukarda saydıgın motorlar seni üzer. vibrasyon kalitesiz malzeme ile birleşince motorun her tarafından ses gelir. lanet edersin aldıgın güne. satmak istesende zor satarsın.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üslup hiç hoş degil. burası bir paylaşım forumu. bilgin varsa paylaşırsın yoksa okur geçersin.

polemik olsun diye yazmıyorum fakat bu tarz samimiyetten uzak yakıştırmalar ve dalga geçmeler hoş degil.

konuyu açan akadaşa gelince 2000 bütçe ile hem acemiligini atabilecek hemde kolay elden çıkaracagın bir model bak. mesela ybr al düşsende sana bişe olmazsa pek sorun degil.

yukarda saydıgın motorlar seni üzer. vibrasyon kalitesiz malzeme ile birleşince motorun her tarafından ses gelir. lanet edersin aldıgın güne. satmak istesende zor satarsın.

sevgili arkadaşım yanlış anlamada köpek. b.. yemekden vazgeçmezmiş.. adam acemiyim diyor kanuni racer 200,skyjet f5 almam gerekiyor daha doğrusu alacak buna eminim ben 10 yıldır cup kullanıyorum haa acemilikden değil bu benim kendi zevkim seviyorum.. yüksek modellere daha kendimi acemi olarak görüyorum..
    Bu arkadaşa ne kadar yok sen acemisin sen ilk önce 50 cc hondayla başla yada mondial 100 cup al desem yaranamam gider yine bildiğini okur..
    Selametle..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili arkadaşım yanlış anlamada köpek. b.. yemekden vazgeçmezmiş.. adam acemiyim diyor kanuni racer 200,skyjet f5 almam gerekiyor daha doğrusu alacak buna eminim ben 10 yıldır cup kullanıyorum haa acemilikden değil bu benim kendi zevkim seviyorum.. yüksek modellere daha kendimi acemi olarak görüyorum..
    Bu arkadaşa ne kadar yok sen acemisin sen ilk önce 50 cc hondayla başla yada mondial 100 cup al desem yaranamam gider yine bildiğini okur..
    Selametle..
    Tespitlerin dogru olabilir belki ama, kullandigin deyim yersiz. Dersen ki bundan sanane, dogru banane.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    En alınmayacak iki motor hangisidir deseler bu ikisini söylerim en başta.. İyi tuturmuşsun

Alabiliyorsan cbr 125 alamıyorsan da ybr 125 . Eminim onlara vermeyi düşündüğün para bunlardan birisine yeter.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

herkese yazdığı yorumlar için teşekkür ediyorum artık cbr 125 düşünüyorum bu motoru almaya karar verdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

Selametle..

bn kendi bildiğimi okuyacak olsan sizim fikrinizi sormazdım ama bi scooter alıpta millete rezil olamam o motorlarıı almaktan arkadaşlarımın sayesinde fazgeçtm

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    skyjet istiyosan temiz bi f5 var benim arkadaşta o fiyata
    Mustafa Kemal Atatürk

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Alıntı BaGoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ben bn bir motor almak istiyorum süpersports tarzı motorları beğeniyorum hem acemi olduğum için hemde yeni başlıyacağım için ucuz bir motor almak istiyorum 2 bin tl civarında internetten araştırdım benim istediğim tarzda istediğim fiyatta birçok motor gördüm örneğin
    kanuni racer 200
    skyjet f5
    ve bir kaç çin markası daha

sizce yeni başlayan biri olarak bu tarz motorları almam doğrumu

motor kullanmak için bot çok önemlimi benim boyum uzun değil 1,69 kilo 65

ben ankarada yaşıyorum ankarada bu tarz motor satmak isteyen arkadaşlar varsa görüşebilirz
    Merhaba dostum yazilari takip ettim sonunda cbr125 karari almissin bence cokta iyi yapmissin cbr125 kolay üzmez bunun hakkinda forumda bikac arastirmada yap insallah olusune denk gelmezsin.. Polemik olsun diye demiyorum ancak cogu insan scooterdan geliyor scooterda rezil olunmuyor kazasiz belasiz surusler tekeriniz duz bassin

saol araştırcm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)