Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhaba motosiklet hayranları

Motovento
    REKLAM ALANI
    punjhier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok, VW Scirocco
    merhaba. ben hakan. 20 yaşındayım. gaziantepliyim. izmirde ögrenciyim. henüz motosikletim yok. aslında motosiklet ehliyetim de yok. motor sevgim yıllardır var. fakat ailemin korkusu ve tepkisi yüzünden tüm bu durum. en kısa süre içinde b ehliyetime ek olarak a2 alacagım. sonra da güzel bi motosiklet almayı düşünüyorum. motosiklet sürme konusunda çok bi fikrim yok ( vites geçişleri ) peugeot 103 sürmeyi biliyorum sadece hyosung 250gtr ile başlamayı düşünüyorum şartlar izin verirse. görüş ve önerilere açığım. yeniden herkese merhabalar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    İnşallah herşey istediğin gibi olur. Abi sizler ne güzel motorlarla başlıyosunuz ya İnşallah alırsın istediğin motoru allah kaza bela vermesin.
    B sınıfı ehliyeti alırken A2 almadığıma çok pişmanım. Bende şimdi A2 yi bekliyorum taaaa martın ortasında alabilcem. Ama havalarda güzelleşmiş olcak ondan seviniyorum. Aramıza hoşgeldin. Allah gönlüne göre versin
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Yok, VW Scirocco
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah herşey istediğin gibi olur. Abi sizler ne güzel motorlarla başlıyosunuz ya İnşallah alırsın istediğin motoru allah kaza bela vermesin.
    B sınıfı ehliyeti alırken A2 almadığıma çok pişmanım. Bende şimdi A2 yi bekliyorum taaaa martın ortasında alabilcem. Ama havalarda güzelleşmiş olcak ondan seviniyorum. Aramıza hoşgeldin. Allah gönlüne göre versin
    aynen ben de pişmanım a2 almadıgıma ama alırım artık ne yapalım ;) öyle bi motorla başlamak istiyorum ama para yok biriktirmek lazım, hepsinden önce ailemi ikna etmem lazım motosiklet almaya. cok tehlikeli buluyorlar.

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    hoşgeldin. ailen izin verse bile, öğrenciyken motor almak zor,bakımına para ayırman daha zordur. Madem görüş istedin. Bence bu sene ehliyetini al yazın mobilyet sür zaten antep'te elbet tanıdığın birinin motoru vardır çok canın istediğinde alırsın bir tur. Şartlar el verdiğinde kendi motoruna kavuşursun inşallah.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    aramıza hoşgelmişsin kardeşim. motosiklet sahibi olmasanda burda takılarak çok fazla bilgi ve beceriye sahip olabilirsin.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı punjhier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ben de pişmanım a2 almadıgıma ama alırım artık ne yapalım ;) öyle bi motorla başlamak istiyorum ama para yok biriktirmek lazım, hepsinden önce ailemi ikna etmem lazım motosiklet almaya. cok tehlikeli buluyorlar.
    Valla bizimkinler işin tehlikesinde değilde motora verilen parayı boş para görüyolardı(köyde motor kullanıyo babam ama hep akrabaların motoru ) yeter dedim sonunda kendi imkanlarımla haber vermeden aldım. Hiçte bişey olmadı sende öyle yap bence haber vermeden al abi fiil ehliyetimiz var bizim 20 yaşına gelmişsin bende 22 yaşındayım azcık kendim hakkımda karar veriyim demi ya Neyse hakkında hayırlısı olsun
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Yok, VW Scirocco
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bizimkinler işin tehlikesinde değilde motora verilen parayı boş para görüyolardı(köyde motor kullanıyo babam ama hep akrabaların motoru ) yeter dedim sonunda kendi imkanlarımla haber vermeden aldım. Hiçte bişey olmadı sende öyle yap bence haber vermeden al abi fiil ehliyetimiz var bizim 20 yaşına gelmişsin bende 22 yaşındayım azcık kendim hakkımda karar veriyim demi ya Neyse hakkında hayırlısı olsun
    evet para biriktirdim ama az. 1000 tl param var. üniversitede okudugum bölümde baya bi agır calısamıyorum malesef. almak istedigim motor da hyosung gt250r olunca daha cok beklemek lazım. super sports tarzı istiyorum diger motosikletler hoşuma gitmiyor. ama gene de bi öneriniz varsa dinleyebilirim.
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoşgelmişsin kardeşim. motosiklet sahibi olmasanda burda takılarak çok fazla bilgi ve beceriye sahip olabilirsin.
    evet önceden üye degildim hep okuyordum buradaki yazıları, en son aranıza katılmak istedim ben de
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin. ailen izin verse bile, öğrenciyken motor almak zor,bakımına para ayırman daha zordur. Madem görüş istedin. Bence bu sene ehliyetini al yazın mobilyet sür zaten antep'te elbet tanıdığın birinin motoru vardır çok canın istediğinde alırsın bir tur. Şartlar el verdiğinde kendi motoruna kavuşursun inşallah.
    bi kaç kuzenimde 100 150lik vitesli motorlar var öyle biliyorum, teşekkür ederim

bende yeni üye oldum. Motor hastası sayılmam ama öğrenemk için aranızdayım.

Bende yeni üye oldum ama otamatik mesaj içerikli hoş geldin harici bi hoş geldin gelmedi :(
    ''Carpe Diem''

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    cümleten hoşgeldiniz
    harley is making love with davidson

Merhabalar bende istanbulluyum ama izmirde okuyorum,20 yaşındayım bu hafta a2 ehliyetime kavusucam 1ay önce mondial znu125 aldım scooter tarzı ama 500 lira zararla satıyorum yarın çıkacak elimden.subatin basinda da Muğla'da bir suzuki DRZ-400 buldum onu alcam hayirlisiyla corss sevenler varsa aramızda beraber çıkalım araziye :-)

Motosikleti
    Yok, VW Scirocco
    Selam arkadaşlar, 2012 yılında foruma kayıt olmuştum. Ama ne ehliyet ne motosiklet almak kısmet olmadı. Yeniden buralara geldim.
    Bu başlık üzerinden yardımcı olursanız sevinirim. Herkese de yeniden merhaba deme isteği duydum. Teşekkürler.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4688887

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)