Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Slm

Motovento
    REKLAM ALANI
    DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Slmlar. 22 yaşında inşaat mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Allah nasip ederse işe başlayınca Motor almayı düşünüyorum. Simdiden bütçemin yettiği kadarıyla ehliyet işlerini vs hallediyorum. Çok araştırdım 250 cc ler arasında. Ama para durumuma göre sanırım Kawasaki ninja 250 R almayı düşünüyorum. Hem basşlangıç motoru hemde ömür boyu inş zevk için kullanacagım bir motor. 600 cc gibi motorları kullanır mıyım bilmiyorum ama 250 ile devam etmeyi düşünüyorum hayat boyu Nasip. Dedikleri gibi motor tutkusu insana bi anda geliyor. Yollarda geçen motorları gördükçe insan büyülenip bu tutkuya kapılıyor.Motosiklet Teorisi gibi kitapları okudum forumlarda motor kullananların tavsiyelerini okudum. sanırım teorik kısımları hallettim. Sıra pratik kısımlarda ve motorla çalışmada. Honda nın güvenli sürüş eğitimlerine de katılıp motora öyle başlamayı düşünüyorum. Ondan sonra motoru alınca bakım vs gibi kısımlarını da öğrenirim. Forumda şimdilik sadece sizleri takip ediyorum. Ama seneye bol bol da yazmak dileğiyle görüşürüz -YuNuS-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Ailemize hoşgeldin diyerek giriş yapalım o zaman

Grhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Hoşgeldin. Gönlüne göre olsun, ve Allah kazasız, belasız, hayırlı sürüşler nasip etsin inşallah...
    Dumanla haberleşmeye son.
    Her yer DUMANSIZ HAVA SAHASI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)