Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En yaşlı motor tutkunundan Merhaba !.....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MARLEY XPR 650-S Frenler ortada çift ayak kaliper
    65 yaşında ama hala motor üstünde gezmekten büyük keyif alan bir gencim. Ancak yaş ilerledikçe motoru küçülten , artık uzun yola çıkamadığı içinde şehir içinde scooter ile gezen bu yeni arkadaştan motor tutkunu bütün dostlara merhaba.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    merhaba ,hoşgeldin ufaklık.... 17 yaşından küçükleri severiz burada...
    selam olsun sana Teoman abicim...yaşının hiç önemi yok..sen tecrübe deposu bir ustasın demekki.
    benim tecrübem 20 yılı biraz geçmiş durumda...senin kadar yoktur ama iyi sayılır...
    hayatın gerçekleri ile forumdaki bir çok insana örnek olman dileğiyle....
    tekrar hoşgeldin abi...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    çok güzel giriş mesajı olmuş ağabeyim...
    hoşgeldin...
    biz gençlerin sizden öğreneceği çok şey var...
    tekrardan hoşgeldiniz...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    amca hoş geldin... sana amca diyorum benimde yaklaşık 75 yaşında bi amcam var honda kınetıx kullanıyor 23 yıldır onla başlamadı onunla bitirecek gibi hemde gayet bilinçli bi motor tutkunu kask bile takıyor onun resimleri çekip burada yayınlayacağım en kısa zamanda.....
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece motosiklet degil, her konuda sizin gibi tecrubeli insanlara ihtiyacimiz var. Hoşgeldiniz, ne iyi ettiniz (:

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin teoman abi

Motosikleti
    Tiger
    hoşgeldiniz abicim

Motosikleti
    cygnus rs
    normale göre 15-20 arası 125 ,20-25 arası 250,25-30 arası 600,30-40 arası 1000,40-50 arası artık 1300, 50-... arası harleye dönmesi lazımdı

Alıntı Teoman Ege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    65 yaşında ama hala motor üstünde gezmekten büyük keyif alan bir gencim. Ancak yaş ilerledikçe motoru küçülten , artık uzun yola çıkamadığı içinde şehir içinde scooter ile gezen bu yeni arkadaştan motor tutkunu bütün dostlara merhaba.....
    "65 yaş" ve hala keyif alan bir "gencim" ...üstad helal sana be! vallahi harika özetlemişsin kendini inan sana bu yaşımda imreniyorum..keske senin yaşına geldiğimde aynı cümleyi ben de söylesem tıpkı senin gibi samimi ve tazelikle masallah allah uzun ömürler versin gerçekten çok hoşuma gitti o tanımın..

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hoş geldiniz Teoman abi,yaş ilerledikçe cc ufalıyor anlaşılan,eh biz daha genciz demekki daha zaman var küççük cc ye geçmeye
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Balıkesir'de mi yaşıyorsunuz acaba?

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Hoşgeldiniz
    HONDA Hayat ONDA

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin abi tekerin düz bassın
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Hoşgeldiniz aramıza, kazasız belasız iyi günler diliyorum...
    HONDACBR125RAPRİLİARS125YAMAHAR6

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    En yaşlılar kategosinde pek ses çıkarmıyordum ama siz gelince bayrağı size devrediyorum
    Hoşgeldiniz
    All over the world

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    hoşgeldin agam

Motosikleti
    MARLEY XPR 650-S Frenler ortada çift ayak kaliper
    Hoşbulduk değerli kardeşim. Aynı tutkuları paylaşan siz dostlarımla zaman ve yaş farkı ortadan kalkıyor. Selamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Hoşbulduk değerli kardeşim. Sizlerin mesajlarıyla mutlu oluyor , zaman ve mekan farkını kafamdan siliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Ben de resmimi yayınlamak ve dostlarımla paylaşmak istiyorum ama resimlerin nasıl konacağını bilemiyorum. Bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

Hoşbulduk kardeşim. İltifatların için çok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Kıymetli kardeşim , yaptığınız motor sıralaması doğru ama birde işin maddi yönü var. Bende Harley' e binmeyi çok istiyorum ama almaya gücüm yetmiyor. Bende Harley görünümlü scooter'a biniyorum. Selamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Hoşbulduk kardeşim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Samimi ve değerli iltifatlarına çok teşekkür ederim. İnşallah sağlıkla uzun yıllar yaşarsınız. Ben 1986 yılında sol bacak , 2006 yılında da sol kol kırılması ve muhtelif yaralanmadan sonra bugüne geldim ama hiç tövbe etmedim , ders aldım ve daha dikkatli olmayı öğrendim. Kendime güvenmeyi bir kenara bıraktım. Sizlerde kazasız ve mutlu günler diliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Hoşbulduk değerli kardeşim. İnsanın kabiliyetine göre durum değişebilir. Yani insan ileri yaşlarda bile güçlü motorlara binebilir, ancak ben yaşadığım tecrübelerden sonra bu riski göze alamıyorum,gençken yaşadığımız kazalardan sonra bize bakacak kimse olurdu ama bu yaştan sonra ortada kalma durumu var,yara ,bere ve kırıkların iyileşme sorunu var. Size kazasız ve sağlıklı günler diliyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Ben İstanbulluyum ama 1993 yılından bu yana Bursa da yaşıyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

Hoşbulduk.Size sağlıklı ve kazasız günler diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:50 ----------

Teşekkür ederim kardeşim,yolun hep açık olsun.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Hoşbulduk kardeşim bende aynı dileklerimi sana iletiyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Hoşbulduk kıymetli dostum.bende İstanbulluyum ama emeklilikten sonra Bursa'ya yerleştim. Selamlarımı yolluyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Hoşbulduk kardeşim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)