Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BursA cbr 250r kullanıcıları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    selam arkadaslar,bende motorumu alalı bırz oldu ama sıteye yenı üye oldum gercekten hareketlı bı ortamı var dıger otumsu sıtelerden cok farkl
    bursadan cbr 250 r olan arkadaslarla yorum ve tecrube paylasımı yapmak ısterım tabı dıger tum ıkı tekerleklı aletlerde bunun ıcınde =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yakalamışken sorayım, hoş geldiniz öncelikle, bu motoru yeni başlayacak birine önerir misiniz? Sizin ilk motorunuz mu? Yorumlarınızı alalım..

Motosikleti
    honda
    tesekkurler,ben 6 sene oldu motora baslayalı..ılk baslıyacak olan arkadaslar eger gaza gelen bı kısılıge sahıpse bıraz tehlıkelı olabılır cunku motor cıddı serı ve guzel torkluyor...ama neden olmasın kendını buna hazr hısseden herkz bıraz pratıkle baslayabılır...tek sıkıntı güzel bi racing dikkat çekiyor bazen motorlu arkadaslar bıle anayolda otobanda gidon gidona gıdıcek sekılde bakmaya calısıyor,ciddi hazırlıksız yakalanan ve tecrubesız ınsan panıkleyıp basına ıs alabılır...
    ayrıyetten nınjadan az yakıyor ve daha rahat bı kullanımı var,virajlarda ciiddi bi rahatlık verıyor,arka teker daha kalın şık duruyor
    ön panel şık en azından ve ufak bır modıfıyeyle 600luk ıhtıyacını karsılayacagını sanıyorum

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu başlığa çok da gerek yoktu hani bursa da bi sen varsın bir de semih... sorsan söylerdik
    Ninja

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    bursada çok motorcu varda bu forumda değil

Motosikleti
    honda
    Yetkili servis 5 tane motor verdigini soyledi bursada ama bende goremedim cidden baska...

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trafikte ben de gördüm birkaç tane ama bu forumda sadece ikiniz varsınız bursadan cbr 250 kullanan... neyse hoşgeldin tekrar aktif olman dileğiyle...
    Ninja

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler