Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

izmirden merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI
    KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı sarapci adlı üyeden alıntı
    uyar toplantılar nerde ve zamanı bildirirseniz olabilir.ama once su motoru bulmam lazım.
    genlde cuma oluo ama arada değişebiliyo topiklerden takip edersen saten görürsün olmadı ben özelden msj atar sana haber veririmm
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin.İstediğin motoru kullanan bir abimizi hatırlıyorum.Eğer okursa yardımcı olacaktır.

sevinirim saol.
    gelelim bahsettigim motora.marka ural.yani rus motoru.600,750 cc digisik tipleri var.sepetli olanlardan patrol,ve gear up denen iki model varki bunlara oluyorum.sepet tekerindede cekis var.ama ara ki bulasın.turkiyede yok.

Hoşgeldin...

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoş geldin 1 yazdıklarına göre sen ATV tarzı bişey arıyorsun.

atv diil.
    bak nasıl anlatayım.eski jawa lar var onlar gibi kasl rus makineleri bunlar.sepetli oluyolar.saft tahrikli olduklarından sepet tekerinede cekis veriliyo.eski bmw ler var.ikinci dunya savasında kullanılan.onlardada var aynı sistem.ama atvden pek farkıda yok.tabii goruntu cok farkli.yani nasıl diyeyim 2*3 gibi bisey.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özkan abi senin derdine derman olur sanırım,birazdan görür,aramıza hoşgeldin

şarapcı hoşgeldin bende bmw ci yim fakat sepetli olarak izmir içinde kullanmak zor biraz cünkü yol yok ya ayrıca birde bizim motor harici taşıt kullanan arkadaşlar sağolsun cok zorluyorlar ama buluruz bir caresini gel bir toplantıya yüzünü görelimde hallederiz

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    sarapçı hoşgeldin,aile seni hemen kucakladı derdine derman olmak için kolları sıvadı hoşçakal nette kal
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

ilk fırsatta gelicem.ama motorsuz motorcu ayıp olmazmı.biraz utandim.su hindistan yapımı enfield royaller var,bi de rus dnepr ve ural,bi de bmw .takıntı yaptım.begendigimi denk getirdiim dakka alcam.izmir icinde yasamıyorum.yol problem diil yani.bide su sepetler sokulup soloda kullanılabilir.bmw lerden buldum bi iki tane ama cok eski makineler diye guvenemedim.en son kızıp planete yada jawa alıcam galiba.rus bi arkadasa sordum rusyadaki fabrika kapanmıs.simdi amerikalı ve ingilizler yapıyomus o motorları.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "sarapcı",Abicim URAL'la ilgili sitemizdede muhabbet olmuştu,bu link oradan:
    http://donald.hypermart.net/MCWeb/Ural/Ural.htm

budur,
    bmw r 75
    bana bunun tarzında bi makine lazım.dedigim gibi ural,dnepr,royal hint,filan.ne yazıkki piyasada yok.
    bu arada jawa turkiyede yeniden satısa cıkmıs.onları inceliyodum.650 cc leri fena gozukmuyo.kullanan varmı.bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim.ayrıca su sicak karsılama icin hepinize tesekkurler.en kısa zamanda beraber yollara dusmek dilegi icindeyim.

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    hoşgeldin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    hoşgeldiiiinnnn
    ...............

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar merhaba bende sohbetlerinizi sessizce bir süreden beri takip ediyorum.manisa akhisardan yazıyorum.iş hayatım yoğun olsada netten elimden geldiğince topikleri ve gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum .

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    merhabalar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

lodos keyifli dimi.bende bi haftadır filan takıldım sonra uye oldum.dedikleri gibi bagımlılık yapicak gozukuyo.
    bu arada manisada bi dolu rus motoru vardı.benim icin kucuk bi bilgilenmeye girersen sevinirim.

bu arada d d arbas arkadas gercekten hos bilgilere ulasmıs.kendisine tesekkur ederim.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    izmir karşıyakada aradığın tarzda bir BMW var sepetli fiyatı uygun demişti kendin görmek istersen bir ara toplantı sonrası gidip bakabiliriz (hoşgeldin ) bana özelden ve msn den ulaşabilirsin akşam 21 den sonra
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

kac model acaba ve durumu nasıl.

illaki motorumuz saftlı olsun.sahi bmw den baska saft kullanan varmı.bide bu 2000 sonrası modellere yani 650 liklere sepet takma imkanı varmı,varsa nasıl oluyo.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler