Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bandırmadan merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar fırsat buldukça, ihtiyaç hissetikçe siteyi ziyaret ediyorum. bugün üye olmaya karar verdim. 1977 doğumluyum özel bir şirkette üretim ve işletme müdürüyüm honda cbr 600f6 sahibiyim.
    Herkese emniyetli, kazasız belasız sürüşler diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Hoşgeldiniz
    bandırma diyince aklıma geldi
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı esemiyake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fırsat buldukça, ihtiyaç hissetikçe siteyi ziyaret ediyorum. bugün üye olmaya karar verdim. 1977 doğumluyum özel bir şirkette üretim ve işletme müdürüyüm honda cbr 600f6 sahibiyim.
    Herkese emniyetli, kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    merhaba abim bende bandırmalıyım siteye hoşgeldin birgün yüzyüze tanışıp bandırma turu yapmak isterim saygılarımla ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:55 ----------

Alıntı tosbağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz
    bandırma diyince aklıma geldi
    Biraz bilgi vereyim; Ayhan Atik isimli bandırmaspor taraftarıdır kendisi birçok büyük organizasyona katılıp bandırmaspor atkısı açmıştır son olarak şampiyonlar ligi finalinde kameralara yansımıştır.facebooktan takip edebilirsiniz

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    hoş geldiniz.
    16 BH 631

teşekkürler arkadaşlar barça maçındaki bandırmaspor kaşkolu gerçekten iyi bir tanıtım oldu.

Bado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift-Peugeot Trekker-Mondial UKH
    Hosgeldiniz.
    Lets do it all today and worry bout it all tomorrow

bandırma mt yokmu? varsa üye olmak istiyorum. Bandırma ve civarlarında düzenlenecek motrsiklet gezi etkinliklerinden haberdar olmak isterim, fırsat buldukçada katılmak isterim. Bandırma veya bandırma civarı etkinlikleri nasıl takip edebilirim?

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Bandırma mt yok.il olarak mt grupları var.Ben Karacabey'de ikamet ediyorum.Koca ilçede 2 kişiyiz.Bursa mt ilerleyen günlerde erdek gezisi düşünüyor.Ben sadece bir kez grup gezisine katıldım şimdiye kadar çok zevkliydi.Erdeğe gidersek sende bize katılırsın.

Bandırma mt yok.il olarak mt grupları var.Ben Karacabey'de ikamet ediyorum.Koca ilçede 2 kişiyiz.Bursa mt ilerleyen günlerde erdek gezisi düşünüyor.Ben sadece bir kez grup gezisine katıldım şimdiye kadar çok zevkliydi.Erdeğe gidersek sende bize katılırsın.
    teşekkürederim haberdar ederseniz sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)