Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Merhaba arkadaşlar

Kıbrısta okudum, Ankarada yaşıyorum, şuan özel bir firmada Bilgisayar mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yaklaşık 5 sene önce kıbrısta geçirmiş olduğum motor kazası sonrası baskılardan dolayı ara vermiş olduğum motor sevdasına tekrar dönmeye karar verdim.

Şuan için ilk hamlem a2 ehliyete başvurmak oldu kıbrısta learning ehliyet ile kullandığım için henüz ehliyetim yok. Ehliyet konusunu en azından başvurusunu hallettikten sonra sorunsuz bir şekilde ehliyetimi alacağımı düşünerek satın alacağım motorsiklet için araştırmalara başladım.

Değişik sınıftaki motorlarla yaklaşık 20000km yapmışlığım var ama genede uzun bir süre ara verdiğim için kendimi yeni başlıyacakmış gibi hissediyorum. Bu amaçla 250cc nin üzerine çok çıkmayı düşünmüyorum daha düşüğününde tat vereceğini düşünmüyorum.

Bu yüzden geçiş motoru olarak 2011 cbr250r ı seçmeyi uygun gördüm. Uygun fiyatı, yeni tasarımı, ekonomisi, performansı internette izlediğim incelemeler yorumlar herşey onu seçtiriyor. Şuan bence tek eksisi talepin çok olup motorların henüz Turkiyeye ulaşmayışı.

Neyse çok uzatmaya gerek yok böyle bir sürece girdikten sonra forumda aktif olacağımı düşünüyorum ve diğer konuları başka mesajlarıma saklıyorum.

Herkese aktif forumlar.

Buda otomobil sevdamın ürünü, motor sevdam araba sevdamın kaç katı bilmiyorum o yüzden motor konusunda daha iddalıyım.

http://picasaweb.google.com/erdogano...ePuntoMultijet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hoş geldiniz.. cbr 125, yamaha ybr 125 uygun motorlardır.. kazasız belasız bol surüşler...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Yazını okudum hoşgeldin ayrıca geçmiş olsun cbr 250r bence güzel seçim sezon sonuna doğru alacağım motor benimde inş
    ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)