Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mecıdıyekoy custom chopper

Motovento
    REKLAM ALANI
    hata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150
    arkadaşlar hepinize selam ve saygılar ben hata sonunda bende buradayım ama hala motorsuzum 6 . ay sonunda keeway almaya karar verebıldım sızın vermiş oldugunuz bılgıler sayesınde çok yakında ikinci el bır keeway almış olacagım şimdiden banada satacak olan herkimse o arkadaşada hayırlı olmasını dılerım .yalnız merak ettıgım bır sey var mecıdıyekoy de bır custom chopper magazası gordum ama nette bulamadım burayı içinizde goren bılen varmı acaba herkese selaaam olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Mecidiyeköy'deki mağazanın internet adresi www.ttcustomchoppers.com, telefonu 0212 2125788, 212 5437, 212 6458. E-mail adresi hakan@ttcustomchoppers.com . Geçenelrde okuldan dönerken uğrayıp kartlarını almıştım (Not:Siteleri kapalıymış) Vitrinde tuıruncu bir chopper vardı, chopper sevmememe rağmen hasta oldum

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Hoşgeldin

bak HATA yapmışsın şimdiden hoşgeldin

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Valla ben Keeway meway demedim . Hoşgeldin ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    aramıza hoşgeldin.
    türkiyede choper olayı pek yok malesef. ama motosiklet piyasası son zamanlarda hızla gelişiyo. inşallah yakın zamanda biz de istanbulda bir orange county görürüz (- çok zor çoookkkkk )
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım aramıza hoşgeldin
    Forum Kurallarını buradan okuyabilirsin.
    uzun sürecek bir arkadaşlığın ilk adımları olması dileğiyle

TUTKU YARATIR........................................... ......................
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    28 Ocak 2006 günü Motovizyon'a giderken o sabah Zonguldak'tan gelen kocaday geçerken Mecidiyeköy'de OCC benzeri chopperlar gördüğünü söylemişti.Hatta gidip bakacaktık ama hafta sonu trafiğinden korktuk, başka bir buluşmaya bıraktık.Umarım en kısa sürede ziyaret eder işin aslını öğrenir ve belki birer tane ediniriz.

Hatta sonradan öğrendim kocaday orayı ziyaret etmiş.Motorlar çok güzel olsa da 25000 Euro'dan başlayan fiyatları varmış.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bizzat gittim mekana ancak 25bin euro ortalama motor fiyatı(Kendi zevkinize göre ekleme veya çıkartma yapabiliyorsunuz motora,değişik tarzlarda chopper şasileride mevcut,ancak turuncu olan vitrindekimodelin kasası en gösterişli olanı) ancak OCC nin direk aynısı diyebilirim evladiyelik motorlar yani gidip harley davidson alınacagına onlardan alınır,ancak Türk toplumu için fiyatlar çok yüksek çok fiyat kırmaları lazım..(Ortalama bir motor fiyatına iyi bir araba ve iyi bir marka motor alınabiliyor.)

Alıntı lespaul_84 adlı üyeden alıntı
    aramıza hoşgeldin.
    türkiyede choper olayı pek yok malesef. ama motosiklet piyasası son zamanlarda hızla gelişiyo. inşallah yakın zamanda biz de istanbulda bir orange county görürüz (- çok zor çoookkkkk )
    Adamlar Motorlarının Orange county choppers'ın aynısı olduğu iddia ediyorlar motorlarını ayrıca gidip görünce şoke oldum hakkaten müthiş benzerlik...OCC'nin baglı oldugu franchising zincirinin Türkiye ayağıyız gibisinden bir şeyler demişti bir yetkili bana ancak fuarda olcaklar net bilgiyi alabilirsiniz fuardaki standlarından.BU ARADA GİDİN ADRESİNİZİ FALAN VERİN EVİNİZE FUAR İÇİN DAVETİYE ATIYORLAR HABERİNİZ OLSUN.Flood yaptık valla..

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    hoşgeldin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Gitmeyi planlayan varsa ben de gelirim, her gün önünden geçiyorum, bir kez girdim o da cbr'lara bakmak için Hele bir de fuara davetiye yollarlarsa hoplarım zıplarım sevinirim

Motosikleti
    keeway sl 150
    arkadaşlar gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim bende burada olmaktan mutluyum hernekadar şu an motorsuzda olsam
    ayrıca mecidiyekoy dekı yer için verilen bilgilerde insanın moralini bozacak cinsten zaten bu OCC nın motorlarını ve fıyatlarını gorup sızlanıyordum şimdi istanbulda ve elimi uzatıp degecek kadar yakın ama maaalesef 25000 eoro dan başlayan fıyatlar yine bana ve benim gibilere hüssraan

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hata,ben şimdi sana ne diyeyim bir kere buraya ye olmakla hata yapmışsın çünkü bağımlılık yapar,motor olayına gelince bizimde gönlümüzden geçen 25.000 usd lik motorlar ama olmayınca ÇİN İŞİ diyeceksin alıcaksın altına bir iki teker sağlıcakla kal
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    keeway sl 150
    MoToR kardeş aynen dedıgın gıbı buyuk bır ıhtımalle keeway alacagım ama regal de kafamı karıştırıyor .gönül isterki şöyle babalardan bı tane ama hanı ( no women no cry gıbı ama bızımkı no money yes cry oluyor)

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    evet çok güzel bi mağaza ama genelde karma ürün bulunduruyolar heralde 1 markaya bağımlı değil yani...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Yalnız yanlış bilgi vermiş olmayayım 25.000 euro ortalama motor fiyatı yani sanırım 15-20.000 bin euro ya da motor var,40.000 euro ya da motor var.Seçeceğiniz komponentlere göre fiyatlarda değişim gösteriyor.Aynı OCC tarzı motorlar,gidin bakın kartınızı bırakın adresinize fuar davetiyesi atsınlar

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    kullandıkları şanzıman, motor, egzos, hava filtresi gibi şeyler nasıl kaliteli mi yoksa sadece görüntü mü var?

Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı
    kullandıkları şanzıman, motor, egzos, hava filtresi gibi şeyler nasıl kaliteli mi yoksa sadece görüntü mü var?
    Piyasada olmayan en iyi malzemeleri kullanıyorlar,örneğin:aktarma elemanı olarak zincir yerine genelde Kaliteli KAYIŞ kullanıyorlar.Şasisinden motorun hacmine kadar sen belirliyorsun eğer discovery channel'da ORANGE COUNTY CHOPPERS(Cuma akşamları 23 gibi) programını izlediysen oradaki motorlarla aynı kalitede motor üretiyorlar...

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    occ ile aynı ise niye ucuz
    occ'deki motorların amerika fiatı en az 40000$

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler