Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

mecıdıyekoy custom chopper

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir/Karşıyaka'dan selamlar, hoş geldin.
    saygı ve sevgiyle kal.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    hoş geldin
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    GV 250
    Arkadaşlar topik baya örümcek tutmuş ama bişey soracağım...Benim GV 250 ye modifiye yapmak istiyorum(Egzoz,Gidon ve sticker) 'ttcustomchopper' sadece üretim mi yapıyor yoksa getirdiğin bi makineyi customize ediyor mu?

Motosikleti
    Artık Yok...
    mecidiyeköydeki custom choppers tam bir amerikan özentisi ne yazık ki ...
    sahibi deseniz orange country motorsun sahibinin kopyası haraketleri konuşma tarzı bıyıkları.. epey bir çalışmış anlaşılan benzemek için..

motorlarına gelince adamların motorları işçilikleri zevkleri çok iyi ona bir laf yok birinci kalite iş yapıyorlar ama ne yazık ki türkiye realitesinden uzak.. fiyatlar uçuk kaçık burası california değil kimsenin geliride ayda 20 bin dolar değil kimsede villarda yaşamıyor deposunu 5 dolara dolduramıyor..

dünyanın en pahalı benzinin olduğu vergilerin en pahalı olduğu bir ülkede custom yapıcaksan bu bilinçde yapıcaksın yoksa gazete dergilere çıkıp türkiyede olmayan bir kesme boş reklam yapmakdan öteye gidemessiniz... en son zaten mecidiyeköydeki yerlerini kapatmışlardı bilmiyroum tekrar açdılarmı..

burası türkiye vergi dilimi belli benzin fiyatı belli insanların gelir düzeyi belli ona rağmen ama motoru seven çok insan var ve imkanlarını zorlayıp motor alıyorlar.. sende bu kesme satmak istiyorsan getir birinci sınıf 150cc 20bg lik 250cclik 30bg lik kalite motorlar yap gene heybetli customlarını bol çeşitte fiyatlarıda koy 7 nin tl 12 bin tl arası.. bak bakalım insanlar kapında nasıl kuyruk oluyor nasıl peynir ekmek gibi yok satıyorsun türkiyede efsane olursun harley gibi bir kültür oluşturursun onu bırak 70 ilde şube açarsın müşteriye gene yetişemessin...

neticede yapdıkları işleri çok iyi yapıyor adamlar birinci kalite o belli ama o fiyatlarla o şekille bana göre zor extrem bir marka olmadan öteye gidemezler...

sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    ya arkadaslar burda choper modifiye yapıyorlarmı costimize dıs gorunus falann degıstırıyorlarmıı acaba ben dusunuyorumda ama sanmıyorum komık olur belkı qm 250 choper var sızce olurmu

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    merhaba arkadaşlar bugün bir kawasaki el 250 yebindim çok ama çok keyif aldım eksoz sesi harikaydı yırtıcı birses vardı
    sonra burda bi mağazadaregal raptor 2010 modeli gördüm 250 cc 5850 dediler fiyat ama motor çok farklı çok hoştu
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler