Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 tekerlege gönül veren herkeze merhaba.. :)

Motovento
    REKLAM ALANI

öncelikle herkeze merhaba..

ben motosiklet konusunu kafama 1 senedir takmis bir gencim..
    sonunda ailemden motosiklet konusunda izni almamla beraber iyice arastirmalara basladim.. 18 yasimi yeni doldurdum ve ehliyet sinavlarina girmeyi düsünüyorum..

bastan söylemek isterimki motosiklet konusunda bilgisizligimi mazur görün..

benim motorsiklet hakkinda bikaç sorum olucak..

öncelikle bu motosiklet ehliyetini nasil aliyoruz ve prosedürlerinden biraz bahsedermisiniz..

her insan gibi benimde hayallerim var tabi motor konusunda (R1 ) fakat benim gibi hayatinda sadece birkaç kez scooter kullanmis biri için ilk motorun R1 gibi bir alet olmasi intahar mi olur?!

R6 benim için ideal olur diye düsünmüstüm?!

motoru üni'ye gelip giderkende kullanicam acaba yagmurlu-camurlu günlerde veya soguk günlerde kullanimda zorluklar oluyomu?!

simdilik sorularim bukadar umarim sacmalamamisimdir eger sacmaladiysamda kusura bakmayin, bilmemek ayip degil ögrenmemek ayipmis

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle gördüğün gibi sana ilk Hoşgeldin GoodGod demekten gururve mutluluk duymakla beraber hissiyatımı kelimelere dökmekte zorlanıyorum
    Madem yeni başlıycan o zaman Donald_Duck abimizin motosiklet teorisi yazı dizisini baştan sona okumanı şiddetle Tavsiye ederim Donald_Duck abimiz yıllarını motosiklet sevgisine vermiş birisidir yazısında motosiklete yeni başlıycaklar başlayanların çok işine yarıyacak bilgiler veriyor motosikleti öğretir daha sonra tanımaz neyse şaka bi yana mutlaka oku seveceksin aşağıdaki linkten ulaşa bilirsin yada ana sayfamızdan kafana bişey taklırsa sor ayrıca ehliyet olayıyla ilgili diğer başlıkları inceleye bilirsin kolay gelsin terar hoş geldiN..
    http://donald.hypermart.net/MCWorlDD.htm
    Cikolota disLeriMizi.. Hayat DusleRimizi curutuyoR...

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. Merhaba hoşgeldin. O adrese mutlaka bak gerçekten. Çok değerli bilgiler var.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    GoodGod, Selam.
    Baslangic icin R6 yı falan hic dusunme. DD nin butun yazıları oku Niye R6 ile baslamaman gerektigini motosiklete giris yazısını okuyunca anlayacaksın
    İlk yapman gereken ehliyeti almak A2 ehliyet veren bir kursa yazıl scooter kullanmıssın sorunsuz bir sekilde ehliyetini alırsın surus egitimi veren bir kursa gitmeni tavsiye ederim. Motosikletin şakası olmaz eğitim şart

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Hoşgeldin Goodgod..

Ehliyet almak konusunda bilgi istiyorsan;
    http://www.motosiklet.net/forum/viewtopic.php?t=1222
    adresine başvur..

Bence R1 veya R6 sana uygun değil..İntihar olur..
    Başarılar ..
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler