Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

beylikdüzünden selamlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    arkadaşlar merhaba adım ziya 30 yaşındayım..7 yıllık uzun bir aradan sonra içimdeki zehir kıpırdanmaya başladı.arabamı satıp bir VN 900 almaya karar verdim.ehliyetim henüz yok kursa yazıldım.ekimde sınav kasımda inşallah ehliyetli bi şekilde yollarda olacagım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba adım ziya 30 yaşındayım..7 yıllık uzun bir aradan sonra içimdeki zehir kıpırdanmaya başladı.arabamı satıp bir VN 900 almaya karar verdim.ehliyetim henüz yok kursa yazıldım.ekimde sınav kasımda inşallah ehliyetli bi şekilde yollarda olacagım..
    Selamlar abicim. Beylikdüzünde bauhausun karşısında tay var ben oradan almıştım, haya aynıysa 150lik kymco scooter ile vermişlerdi oldukça yardımcı oldular sağolsunlar. Geçerken kırmızı bir CBF 150 görürsen touring camlı benimdir selamlar tekrardan.

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Selam bende büyükçekmece sinanobada oturuyorum yazın bu civardekiler hep beraber toplanırız inşallah.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    XV950 BOLT
    tay sürücü kursuna gittim orası kontenjanı doldurmuş acedemia centerin karşısındaki avrupa sürücü kursuna yazıldım.artık motoru alabilirsem bikaç ay ehliyetsiz takılacam mecburen karşılaşırız inş...

mehmet kardeş valla benbi çılgınlık yaptım kış başı motor almaya karar verdim bakalım sonumuz nolacak )) tatlı su motorcusu olmuycam galiba

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biran önce aramıza katılırsın inş..Yakınız bende Mimarobadayım

Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar abicim. Beylikdüzünde bauhausun karşısında tay var ben oradan almıştım, haya aynıysa 150lik kymco scooter ile vermişlerdi oldukça yardımcı oldular sağolsunlar. Geçerken kırmızı bir CBF 150 görürsen touring camlı benimdir selamlar tekrardan.
    Touring cama dikkat edicem..Senin motorun bi ikizi 48 muğla plakalısı bende var..Bigün karşılaşırız belki

Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam bende büyükçekmece sinanobada oturuyorum yazın bu civardekiler hep beraber toplanırız inşallah.
    Ben Didimdeyken konuşmuştuk..İşten fırsat bulduğum bigün buluşalım..Devamlı 3 motor takılıyoruz M.obadan vakit buldukça takılırız
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    XV950 BOLT
    heycanla yarını bekliyorum.Anlaşabilirsek bidahaki hafta aranızda olcam inşallah...bauhouse civarındayım bende
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Merhaba hoşgeldiniz...Sahilde karşılaşırız belki

Motosikleti
    XV950 BOLT
    hoşbulduk... motoru alırsam bol bol karşılaşırızz inşallah )
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinanoba'yı biz Büyükçekmece' den saymıyoruz, Mimarsinan'lısınız siz.
    Bir aralar toplaşsak fena olmayacak galiba...

Motosikleti
    150 mc
    merhabalar arkdaşlar.
    bende avcılar parsellerde oturuyorum
    benim içinde aranızda yer varmı?
    bende motorumu geçen hafta aldım ama hala plakası cıkmadı. yılan hikayesine döndü :S
    beraber gezmeyi bende isterim

Motosikleti
    XV950 BOLT
    ooo arkadaşlar ben motoru almadan grubu kurduk bide motorumu alabilirsem tam süper olacak...yaa arkadaşlar motor fatih tarafında oralarda kime gösterebilirim motoru ikinci el sonuçta korkuyorum arıza marıza bilen birinin bakması şart sonuçta..

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    http://www.motosiklet.net/forum/puf-...clari-2-a.html

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...etmeliyiz.html

Ayrıca bazı motor servisleri 50-60TL gibi rakamlara expertiz hizmeti verirler...Mesela Zeytinburnunda Sertaç Terzi-Ünal Terzi var...Böyle bir hizmetleri var mı bilemiyorum ama güvenle gösterebileceğini düşünüyorum...Sertaç'a bi alo de sor...(532)383 59 78 - (212)664 19 84 Motoland....

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Hoşgeldiniz.
    Yedi yıl aradan sonra dediğinize göre herhalde 23 yaşına kadar kullanıyordunuz (ehliyetsiz). Benim size tavsiyem önce ehliyetinizi alın.
    Kolay gelsin.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    XV950 BOLT
    qweasdnon bilgi için saol noyu kaydedip aricam zeytinburnu yakında çok uygun olur..

ante evet 23 yaşıma kadar ehliyetsiz kasksız sıfır koruma agzımıza sinek kaçaraktan 7-8 yıl kullandık..ama artık o cahillik yok merak etme ehliyetimide alacağım full korumamıda..

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Tamam abi buluşalım tanışalım da istersen tepecikli kuruçaylı de bana , valla sıkıldım tek olmaktan , büyükçekmece sahili ne güne duruyor, ehliyeti alana kadar, Minibüs600r la gelirim
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Kalabalıkmışız epey meğerse, çatalca taraflarında yada karadenize kadar gezilecek çok yer var bol oksijenli, biz de bir gurup kuralım küçük istanbul gurubu ( malum bizi istanbuldan saymayanlar oluyor Beylikdüzünden sonra) Ben sık sık enez edirne ye gidiyorum ama tek başıma, aslında zevkli de oluyor Durun bi resim ekliyeyim

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalabalıkmışız epey meğerse, çatalca taraflarında yada karadenize kadar gezilecek çok yer var bol oksijenli, biz de bir gurup kuralım küçük istanbul gurubu ( malum bizi istanbuldan saymayanlar oluyor Beylikdüzünden sonra) Ben sık sık enez edirne ye gidiyorum ama tek başıma, aslında zevkli de oluyor Durun bi resim ekliyeyim
    Abi merhaba isim neydi ? bir de nerede oturuyorsun , ben yaşca küçüğümdür sizden ama bir grup kurmak şart genci ve yaşlısı ile

Motosikleti
    XV950 BOLT
    arkadaşlar benim iş biraz yattı galiba.bugun motora bakmaya gittik gerçekten harikaydı sesi temizliği..motoru begendik takas kabul etse hemen bugün takas ederdim ancak nakite ihtiyacı oldugundan arabayı satıp almak üzere anlaştık.dönüş yolunda türksan duragını geçince yağmurun etkisiyle zincirleme bi kazaya karıştım.araba baya zarar gördü önden ve yandan.arabam yapılıp çıkana kadar bekliycem mecburen :((

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Geçmiş olsun arif abi en kısa zamanda hallolur inşallah

Motosikleti
    XV950 BOLT
    inşallah mehmet hallolsunda satıp motorumuzu alalım..aranıza katılalım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)