Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

beylikdüzünden selamlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi gecmiş olsun.Her şeyde bir hayır var.Umarım en yakın zamanda aramaızda olursun.bende esenyurtta oturuyorum ama b.cekmecelı sayılırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Geçmiş olsun,duydum o kazayı...Öğle saatlerinde 5-6 araç diye duymuştum...Tekrar geçmiş olsun...

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim iş biraz yattı galiba.bugun motora bakmaya gittik gerçekten harikaydı sesi temizliği..motoru begendik takas kabul etse hemen bugün takas ederdim ancak nakite ihtiyacı oldugundan arabayı satıp almak üzere anlaştık.dönüş yolunda türksan duragını geçince yağmurun etkisiyle zincirleme bi kazaya karıştım.araba baya zarar gördü önden ve yandan.arabam yapılıp çıkana kadar bekliycem mecburen :((
    ben o kazayı gördüm.5 mi 6 mı araba vardı tam hatırlamıyorm
    geçmiş olsun

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    geçmiş olsun dilekleriniz için saolun arkadaşlar..3 ffarklı kaza 9 farklı araç vardı ilk etapta ilk kazayı yapan 3 araç az hasarlı oldugundan tutanaksız basıp gitti..ben gidecek durumda değildim ) saat 13:30 civarıydı sanırım 2 saat bekledik orda tutanak çekici vs...
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)