Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trabzon'dan Selam ;

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    Selamlar , ismim Ahmet.. henüz daha motorcu olamadım çünkü motorum yok. Şu anda ehliyet almak üzereyim. Ehliyetimi aldıktan sonra ilk işim güzel bir Honda cbr r 600 rr almak. Siyah olanından. Binmesem bile öyleee bakmak istiyorum motora.. Motor sevdalığına tutulduk gidiyoruz bakalım hayırlısı. bütün motosiklet.net camiasına Trabzondan Selamlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    hoşgeldin hemşe(h)rim... ilk motor 600rr, eğer sadece garajda tutup arada bir bakmak, sevip okşamak içinse ok, sorun yok. ama binmek için çok "aceleci" denecek bir alet olur.

hiç motora binmemiş birisi için, motor kullanmak hele 600, 1000'lik motorlar kullanmak çocuk oyuncağıdır. "ne var ki onda, herkes biniyorsa biz niye binemeyelim"dir. oysa iş gerçekten kullanmaya, trafiğe girmeye gelince, kazın ayağı öyle değildir. acayip ürkütür insanı, oyun değildir (kişi kendinden bilir işi ). dolayısıyla binmek için 600rr'sa tercih "aman" derim, "sakın haaa" derim, "bin defa daha düşün" derim, daha da bir sürü şey derim istersen...

Uyy, uşağım hoşgeldin !..

'' Aya '' kardeşimiz yazılacakları zaten yazmış ..

Yüsek CC motor satın alımı veya CC geçişlerinde;

Deneyim ve tecrüben yok ise; önce ufak CC'lerden başlamalısın..

Bu durum motorcu için olmazsa olmazlardandır..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    sonuna kadar haklısınız hemşehrim. ama kendime engel olamıyorum. ufakta olsa motor tecrübem var. fakat bu işin eğitimini almadan başlamak istemiyorum. önce biraz eğitimini alacam. bu yüzden buraya üye oldum ve sizlerle tanışmak istedim. yaklaşık 3-4 ay sonra inşallah almış olacağım ve inşallah o zamana kadar deneyim kazanmış olurum.

fikirleriniz ve uyarılarınız için çok teşekkürler....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)