Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İzmir'den Dinamik Amcadan Selam

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bi yere kadar motor işe yarıyor
    kaskı çıkarana kadar
    neydem gardaş malzeme bu
    demedilerki bize böleynen böyle sade motorla olmaz diye.
    külli zarar ettik bu işten
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bi yere kadar motor işe yarıyor
    kaskı çıkarana kadar
    Ben de KUVVETMİRA neden ense fotosunu koymuş avatara diyordum.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    güzel çalışmalar.... Yakından da görmek isterim..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    HENÜZ YOK :(
    hocam 42 yıl motorsiklet almak için bekleyip ramzeymi aldınız. Yazınız güzel ve bir o kadar abartılı geldi bana neden derseniz iphone telefonumu satıp motorsiklet aldım sizde bence çok rahat alabilirdiniz ayağınızı yerden kesebilecek bir motor şimdiye kadar hayırlı olsun motorunuz dikkatli olun..;)

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Amca hoşgeldin

Esas sorun fites küçültürkene ağzınnan devri arttırma sesi çıkartmak adamın dudakları karımcalanıyor. Yokuş yukarı nolunca da, kolayına kaçıp sahte bir şekilde fites yükseltmiş gibi yapamıyo insan Mecbur o dik yokuşun sonuna kadar yüksek devir sesi çıkartmak ve dudakları pert etmek zorunlu. Ben genelde yokuşun sonuna kadar eğer dudaklarım dayanabilmiş ise, boşa alıp stop ediyorum ve bayır aşşağı sallıyorum pisiklet-motorumu sağdan, yerçekimine bırakıp sallıyorum Bir de acı firen yaparkene hiiiiiiiii diye havayı içe çekmeli efekt yaparkene acaip öksürük tutuyor

hoşgelidin
    Poturdak

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı Çağlar KARA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 42 yıl motorsiklet almak için bekleyip ramzeymi aldınız. Yazınız güzel ve bir o kadar abartılı geldi bana neden derseniz iphone telefonumu satıp motorsiklet aldım sizde bence çok rahat alabilirdiniz ayağınızı yerden kesebilecek bir motor şimdiye kadar hayırlı olsun motorunuz dikkatli olun..;)
    Valla yapabileceğim bir şey yok malümünüz askari ücretle çalışıyorum.Mağaza yetkilileri 42 ay vade yapınca 150 Zat Mondial almaktansa 250 lik çift silindir Ramzey alırım daha iyi olur dedim.Aslında 2.300 TL biriktirebilseydim 12.00 Km de full aksesuarlı satılık bir Ramzey var, var ama nakit yok Mağaza 42 ay vade de yapınca sıfırını almış olduk daha teslim almadım kutusunda de monte duruyor.Önce ehliyeti alayım sonra teslim alacağım.Aslında amaç motorla Foça,Aliağa,Menemen,Urla,Çeşme,Kuşadası ve hatta Marmaris,Fethiye ve Bodruma gitmek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:57 ----------

Düzeltiyorum kilometrede bir sıfır eksik yazmışım.12.000 Km olacaktı sory.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Foruma hoşgeldiniz.
    Motorbisiklet ve kız için biraz geç kalınmış. Gerçi bende senin yolundayım.
    Aramızda kalsın. Motor olduğu zaman kızlar kendinden geçmiyor.
    Her motoru olanın sevgilisi olsaydı. Yedi hanımlı züğürt Ağa gibi olurdum.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hayırlı olsun çok güzel giriş. Aynı zamanda hoş geldinde..
    sen KUVVETMİRA'ya inanma.
    Hele şu motorun toplansın , İzmir'in kordon boylarında boy göster bak nasıl geliyolar.
    Baktın olmadı hiç merak etme. Ben karadenizliyim. Sarp sınır kapısına doğru bir kaçamak yaparız. Oralarda hemde avrupasını bulursun.

Motosikleti
    Alp_Tunay Ayın 19 daki inciraltındaki toplantınıza yetişemedim malüm ramazan oruç derken birde işlerin yoğunluğu havalarında sıcak oluşu iyice çaptan düştük Hayırlısıyla bayramdan sonra ilk toplantınıza katılmayı çok arzuluyorum her ne kadar daha motoru teslim almama baya bir vakit var olmasına rağmen.Bu arada yazılı sınav başarılı geçti henüz daha sonuçlar açıklanmadı ama en ilginç güzel olanı ise şuydu.Ben biraz sınav yapılacak okula erken gittiğimden birşeyin farkında değildim ama ne varki sınavdan çıkarken bir baktık anamcım okulun kapısından geçmek ne mümkün meğersem son 10 dk kala herkez motorlarıyla sınava gelmişler siz deyin 50 adet ben diyeyim 100 adet her çeşit motor kaldırım bir boydan bir boya dolmuş taşmış herkez motoruna bimip marş basınca o sesleri duymalıydınız her modelden her çeşitden motor vardı müthiş bir görsel şölen oldu benim için.Önümüzdeki ay direksiyon sınavım var inşallah sınavı kazanır A-2 ehliyetimi alırım.
    Saygılarımla
    BİLGİ ve SEVGİ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp_Tunay Ayın 19 daki inciraltındaki toplantınıza yetişemedim malüm ramazan oruç derken birde işlerin yoğunluğu havalarında sıcak oluşu iyice çaptan düştük Hayırlısıyla bayramdan sonra ilk toplantınıza katılmayı çok arzuluyorum her ne kadar daha motoru teslim almama baya bir vakit var olmasına rağmen.Bu arada yazılı sınav başarılı geçti henüz daha sonuçlar açıklanmadı ama en ilginç güzel olanı ise şuydu.Ben biraz sınav yapılacak okula erken gittiğimden birşeyin farkında değildim ama ne varki sınavdan çıkarken bir baktık anamcım okulun kapısından geçmek ne mümkün meğersem son 10 dk kala herkez motorlarıyla sınava gelmişler siz deyin 50 adet ben diyeyim 100 adet her çeşit motor kaldırım bir boydan bir boya dolmuş taşmış herkez motoruna bimip marş basınca o sesleri duymalıydınız her modelden her çeşitden motor vardı müthiş bir görsel şölen oldu benim için.Önümüzdeki ay direksiyon sınavım var inşallah sınavı kazanır A-2 ehliyetimi alırım.
    Saygılarımla
    İşallah tez zamanda kavuşursun motoruna.... Her zaman bekleriz aramıza..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Hepimize Hayırlı Ramazanlar.(Bunu yazmakta baya geciktim) Fuarda açıldı Bu ayın sonunda A-2 direksiyon sınavım var inşallah başarılı olurum hadi hayırlısı.
    BİLGİ ve SEVGİ

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Hoşgeldiniz, neden model motosiklette yapmıyorsunuz?

Motosikleti
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimize Hayırlı Ramazanlar.(Bunu yazmakta baya geciktim) Fuarda açıldı Bu ayın sonunda A-2 direksiyon sınavım var inşallah başarılı olurum hadi hayırlısı.
    Yeteneğim ve uğraşım bu yönde sadece ahşap model gemiler yapıyorum.Motosiklet model yapımına elim ve becerim yatkın değil.Genellikle motosiklete binmeyi daha çok seviyorum.Yani kısacası motosiklete binmeyi ve model gemilerimi yüzdürmeyi çok seviyorum.
    BİLGİ ve SEVGİ

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Hoş geldin amcam benim yaş küçük o yüzden umarım kazasız belasız sürüler geçirirsizinzzz
    Sırrını herkezden sakla ve daima kuşkulu ol , çünkü akıllı olmak demek kuşkulu olmak demekten başka birşey değildir..

UğurDuyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CD 250
    hoşgeldiniz abi Coq ve alp_tunay ın yorumlara bittim herkes ayrı komik :D

Amca35, aramıza hoşgeldin, sefalar getirdin...
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Tekrar çok teşekkür ediyorum hoş bulduk.Bu arada müjdemi isterim çok şükü hayırlısıyla A-2 Motosiklet ehliyet sınavlarının hepsini başarıyla kazandım.2 hafta içinde ehliyetimi teslim alacağım hayırlısıyla.
    BİLGİ ve SEVGİ

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hayırlı olsun

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)